Paylaş

Zamanla hediyelerini ona alırsın dediklerinde pek sanmıyorum dediğim doğru, Düzce kampına hazırlanırken ilk hediyemi aldım çadırımla arabamı buluşturan tentem. Her tatili onlarla planlıyordum ortak bir hediyeyi hak etmişlerdi. İlk offroad oyunumu burada gerçekleştirmemin dezavantajı kırıcı kapıları olmasıydı:) Oyun bitimi aracımın ve benim kıpırdayacak hali olmaması da yarışın cilvesi.

Kamp alanının kendine saygılı yarışçı ve sporcularına saygılı halkı 3 günlük kampı 5 güne çıkaran en büyük nedendir. Düzce Yörükler Yaylası buna en güzel örnek, zorlu hazırlanan parkurun etrafındaki alanlarda evlerimizi kurunca en güzel şey şehre bakıp şehrin üstüne karanlık düşerken kahve içmek, yaşadığımız hayata dışarıdan bakıyorum diyebiliyorum o an. Kendine yaptığın en büyük iyiliktir şehre yukarıdan izlemek.

Starta geldiğimde heyecanım zirvedeydi her kafadan farklı sesler çıkması beni iyice heyecanlandırıyor aynı zamanda hırslandırıyordu.

Sonuç biraz vahim finishi göremeden arabamın iflası beni yıkmıştı. Kampların ve offroadın en güzel yanı sonuca bakmaksızın kattığı güzellikler. Ödül töreninde en küçük ve azimli yarışçı olmamdan dolayi Uğur Duman in kendi kupasını taktim etmesi tartışılmaz en güzel jest ve teşvik.

Paylaş
Önceki İçerikMudanya ve Trilye gezisi
Sonraki İçerikKızıldağ Milli Parkı kamp ve gezi rehberi
Hilal Köksal
Araziyle tanışmam Ustam sayesinde. Destekçisi olarak gittiğim her yerde doğanın ve çamurun beni içine çektiğini farkettim. Henüz ehliyetimi almamış olmamın avantajı ile deneyimlerim hep arazideydi. Doğa şartları hoşuma gidiyordu bu sırada ustamın hassaslığı ile arabaya binmeden enini boyunu lastiklerini öğrenmek çadır da yaşamanın getirilerini öğrenmek işin detayına inmek güven vermeye başlamıştı. Zamanla baba-kız ilişkimiz usta-çırak ardından pilot-copilot ilişkisine dönüşmüştü. Yaptığım hobinin hayatım olmaya başladığı sırada benim gibi düşünen 6 kız arkadaşımla Kız Gibi Offroad ve Doğa Sporları Kulübüne kurduk. Ve hayatım oldu. Yolumuza doğada kampla kızkıza gururla devam ediyoruz :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.