Bloggerlar

Ana Sayfa Bloggerlar
Gezginlerin, doğa severlerin ve kampçıların yazdığı blog yazılarını okuyabilirsiniz. Bloggerların kamp tavsiyeleri olacaktır.

Şehrin bu kadar içinde ve şehre bu kadar uzak

Kız Gibi Offroad ekibinin baştacı olan Hilal Köksal, maceralarından birisini daha kampyerleri.org okurları için paylaştı.

Özgürlüğe düşkünlük

Gözde Ay, hayatını yeniden çizerek her şeye sil baştan başladığını ve sevmediği işten, sevdiği işe doğru giden serüvenini yazdı.

Doğaçlama hayatı seviyorum

Necati Gök, Bursa'da gezerken İnterrail Türkiye grubunun üyeleriyle karşılaşınca doğaçlama gelişen maceraları sizler için yazdı.

4 çekerle kamp günlüğü

Kız Gibi Offroad ve Doğa Sporları Kulübü kurucusu Hilal Köksal, "4 çekerle kamp günlüğü" yazısını sizler için yazdı.

Bisiklet bir dost, bir yoldaştır

Profesyonel bisikletçilerden olan Muhammed Mızrap, bisiklet tutkunlarının dört gözle beklediği "Bisiklet bir dost, bir yoldaştır" yazısını kaleme aldı.

Hayal et ve keşfet

Kampyerleri.org bloggerlarından olan Necati Gök, "Hayal et ve keşfet" başlıklı blog yazısını siz değerli okurlar için kaleme aldı.

Bisiklet tutkunları bu yazıyı mutlaka okumalı

Muhammed Mızrap, bisikletle tanışma serüvenini ve tüm deneyimlerini kampyerleri.org bloggerlarına özel olarak kaleme aldı.

İnek Obası Uyan

Bahar Atar, Hababam Sınıfı Tatilde filminde yer alan uyku ilacı sahnesinin Efes'teki kampta bazı arkadaşlarına yaptıklarını anlattı.

Doğa ve Fotoğraf

Fotoğrafçı ve aynı zamanda blogger olarak tanıdığımız Necati Gök, "Doğa ve Fotoğraf" başlıklı yazısını siz okurlar için kaleme aldı.

Dünyanın En Korkunç Gecesini Yaşamıştım. Nasıl Mı?

Bloggerlarımızdan olan Bahar Atar, hayattaki en korkunç gecesini kampyerleri.org blogumuza yazdı.