Türkiye’de kamp ve doğa sporları yapılabilecek tüm lokasyonları güncel şekilde doğa severlerle paylaşan Kampyerleri.org blog sitemiz; 12 Nisan 2017 tarihinde Niyazi Solak tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana binlerce fotoğraf ve blogu takipçileriyle paylaşan Kampyerleri.org’un tek amacı doğa severlere yardımcı olmaktır. Blog sitemizde yayınlanan reklamların gelirleriyle hizmetlerimiz daha da güçlendirilmektedir. 14 Nisan 2017’den bu yana çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyor ve blog sitemizde keşif ekibi oluşturarak diğer doğa severlerin blog yazılarına da yer vermeye devam ediyoruz.

Niyazi Solak Kimdir?

Niyazi Solak Kimdir?

23 Şubat 1995 tarihinde Kırşehir’de dünyaya gelen Niyazi Solak, ilkokul yıllarında izcilik faaliyetleriyle tanışarak kamp yapmaya başlamıştır. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan Niyazi Solak, üniversite eğitimini Giresun Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yılın birçok gününde kendini doğaya atan Niyazi Solak’ın en sevdiği hobiler arasında; kamp, trekking, hiking, tırmanış ve kano gibi faaliyetler bulunmaktadır. @kampyeri sayfasını kurarak Kampyerleri.org sitesiyle doğa severlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Kampyeri Keşif Ekibine Nasıl Dahil Olabilirim?

Kampyeri keşif ekibine dahil olarak Kampyerleri.org blog sitemizde kamp yaptığınız mekanların bloglarını yayınlayarak binlerce kişiye yazılarınızı okutabilirsiniz. Keşif ekibimize dahil olan arkadaşlar @kampyeri sayfamızda ve blog sitemizde istedikleri story, gönderi ve blog paylaşımlarını yaptırabilmektedir. Keşif ekibimize dahil olmak için tek yapmanız gereken “kampyeri@yandex.com” adresine “Kampyeri Keşif Ekibine Dahil Olmak İstiyorum” konulu bir mail göndermek olacaktır. Keşif ekibine dahil olmak için örnek olarak bu sayfaya yerleştirdiğimiz blog yazımızı inceleyerek bu konseptte yazı yazıyor olabilmeniz gerekmektedir.

ÖRNEK BLOG YAZIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ekibe dahil olmak için elinizi çabuk tutun, doğayla kalın…