GENEL

Ana Sayfa GENEL
Antalya Kaş'ta Kampçıların Çadırları Zabıta Tarafından Parçalandı

Antalya Kaş’ta Kampçıların Çadırları Zabıta Tarafından Parçalandı

Bayram tatili için Antalya'nın en turistik ilçesi Kaş İnceboğaz'da çadır kuran kampçıların çadırları Kaş Belediyesi zabıta ekipleri tarafından parçalandı.

Kamp Yeri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kamp yeri seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için yazdık. Konforlu bir kamp yapmak istiyorsanız çadır yeri seçimine ve konulara dikkat etmelisiniz.

Kış Kampı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış ve kar kampları her ne kadar basit gibi görünse de, bir o kadar da zorluk derecesi yüksek kamplardandır. Kış kampı yaparken...

İstanbul’dan Saros Körfezi’ne Her Cumartesi Çadır Kamp Turu Yapmaya Ne Dersin?

Dama Tur; İstanbul'dan Saros Körfezi'ne her Cumartesi günü tek gece çadır konaklamalı kamp turu yapmaya devam ediyor. Saros Körfezi kamp turu için elinizi çabuk tutun.

Olympos Yakamoz Pansiyon Sizleri Bekliyor

Antalya Olympos'ta bulunan Yakamoz Pansiyon siz doğa severlerin doğayla iç içe bir tatil yapması için ideal konaklama tesislerinden birisidir.

Güvenli Ateş Yakma Yöntemi

Kamp ve doğa sporlarının vazgeçilmezlerinden birisi de ateş yakmaktır. Peki, güvenli kamp ateşi nasıl yakılır? Doğadaki Yabancı detayları yazdı.

Gezerek 30 Bin Lira Kazan: Best Job In Turkey Nedir?

Gezerek 30 bin lira kazanmak ister misiniz? Muğla'nın Ortaca Belediyesi; Best Job In Turkey projesi ile profesyonel gezgin arıyor. İşte tüm detaylar...

Doğal Aksesuarlar: Woodstone Ahşap Kol Saati ve Gözlükler

Woodstone markası, doğal materyalleri kullanarak yüksek kaliteli ve estetik ahşap saat ve aksesuarlar dizayn ederek üretiyor.

Kilpa Otel, Uzungöl’de Kış Tatili İçin Sizleri Bekliyor

Uzungöl'de kış tatili yapmak için Kilpa Otel'i tercih edebilirsiniz. Kilpa Otel, Trabzon Uzungöl'de tatil yapmak isteyenleri ağırlamaya devam ediyor.

Günlük Kiralık Dağ Evi: Yalova Sekoya Dağ Evi

Yalova'da günlük kiralık dağ evi için Sekoya Dağ Evi'ni tercih edebilirsiniz. Sekoya Dağ Evi, Yalova'da bulunan doğal güzelliklere oldukça yakın konumda bulunuyor.