İnek Obası UyanBunları yazarken teyze olduğumu bildirmek istiyorum 21 yaşındaysanız ve ilk teyze oluşunuz ise hayat gerçekten güzel ☺️

Efes Civarında Kamptaydık

2 yaz önce Efes civarında kamptayız. Bu arada laik izmirimizi nasıl sevdiğimi anlatamam. Yan tarafımızda 30 kişilik bir grup var. Kampı kurduğumuz yer de efsane güzel Hababam sınıfı tatilde gibi göl etrafı bir yer.

Bizim vaktimiz gayet güzel geçti akşam oldu derken uyuduk. Sabaha doğru tıpkı daha demin bahsettiğim Hababam sınıfı tatilde filmindeki gibi “inek obası uyan” sesleriyle uyandık. Bu arada diğer grup gece baya eğlendi baya coştular onlara katılmamak elde değildi. 🙂 Derken sabah o heyecanla bir baktık filmi yaşıyoruz. Arkadaşları 3-4 kişiyi yatağıyla göle atmışlar cidden ve o an karşımda onları öyle görünce aldı bir gülme bizi 😀 Bunun nasıl devam ettiğini tahmin etmek zor değil herhalde evet gece bunu onlara yapanlara müshil ilacı koymuşlardı 😀 biz sakin geçirirken onların hababamlığıyla o kadar eğlenmiştik ki filmin içindeymişim gibi hissetmiştim.

Kamp deyince ilk aklıma gelen anı hep bu olur o anı anlatamam ama illa onlara bir yerlerde denk gelirsiniz diyebilirim 😀 o yüzden yola çıkın her şey güzel olacak.

Aşağıdaki videoda Habam Sınıfı Tatilde filminde yer alan uyku hapı sahnesini izleyebilirsiniz 🙂


TAVSİYELERİMİZ

Falcon Fest nefesleri kesti

Gözde Ay, 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu'nda düzenlenen Falcon Fest'teki izlenimlerini sizlerle paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.