Pratik Kamp Kahvaltısı İçin Lokman Kahvaltı Ürünleri

Pratik Kamp Kahvaltısı İçin Lokman Kahvaltı Ürünleri


Kamplarda sabah uyandığımızda en büyük eziyetlerden birisi de kahvaltı hazırlamak oluyor. Hele de hava soğuksa kahvaltı hazırlamak oldukça zorlaşıyor. Biz Lokman Kahvaltı ile tanıştık ve artık kamp kahvaltılarımızı 2 dakika gibi kısa bir sürede hazırlıyoruz ve 10 dakika gibi bir sürede ise kahvaltı masasından kalkmış oluyoruz. Ankara’da üretimlerine tüm hızıyla devam eden Lokman Kahvaltı, pratik kamp kahvaltılıkları ile kampçıların ve doğa sporcularının yeni gözdesi oldu. Kampyerleri.org olarak Lokman Kahvaltıyı geç tanıdığımız için çok pişmanız. 350 çeşit kahvaltılık ve piknik ürününü yöresinden alıp gelerek hijyenik şartlarda sizlere sunmaya devam eden Lokman Kahvaltının üretim sahası ise Ankara’da bulunuyor. Şimdilik Lokman Kahvaltı ürünleri N11 üzerinden satışa sunuluyor. Sizde Pratik Kahvaltı Ürünlerini satın almak için TIKLAYINIZ

Pratik Kamp Kahvaltısı
Pratik Kamp Kahvaltısı

Kamp Kahvaltısı Hazırlamak Çok Kolay

Lokman Kahvaltı’nın en sevdiğimiz sloganlarından birisi ise; “Zeytini Gemlik’ten, çileği Mersin’den, fındığı Giresun’dan, balı Sivas’tan alıp; sofranızla buluşturuyoruz.” oldu. Tüm ürünleri yöresinden tatmak ise daha keyifli oluyor. Lezzet, pratiklikle buluşunca ortaya daha keyifli kamp kahvaltıları çıkıyor.

Küçük Kahvaltılık Ürünler
Küçük Kahvaltılık Ürünler

Lokman Pratik Kahvaltılıkları Hakkında

  • Türkiye’nin dört bir yanından gelen ürünlerimizle, geleneksel lezzetleri tanıtmayı ve unutulan değerleri diriltmeyi amaçlıyoruz. Zeytini Gemlik’ten, çileği Mersin’den, fındığı Giresun’dan, balı Sivas’tan alıp; sofranızla buluşturuyoruz.
  • Sağlıklı nesiller yetiştirmenin sırrının, günün en önemli öğününde saklı olduğunu keşfettik ve yöresinde meşhur lezzetleri sizlere getirirken; biz de kahvaltımızla meşhur olalım dedik. 35 yıldır, sizlerden aldığımız takdirle ürünlerimizi üretiyor; güveninizle kahvaltı sofralarını renklendirmeye devam ediyoruz.
  • Tüketicinin sağlığını birinci sırada tutan “Çocuğuna yediremeyeceğin ürünü üretme” anlayışıyla, sağlıklı nesiller yaratarak; 35 yıllık tecrübemizle afiyet dağıtmaya devam ediyoruz.
  • El değmeden paketlenen piknik ürünlerimiz; kolayca açılıyor ve anında tüketime uygun olarak üretiliyor. Ürünlerimiz, son kullanma tarihi üzerinde yazan ambalajlarında tazeliğini koruyor; böylece tüketicilerinin doğal lezzetlere pratik bir yoldan ulaşmasını sağlıyor.
  • Kahvaltılık ve piknik ürünlerinde aklınıza gelebilecek her ürünü beğeninize sunmaya çalışıyor; ürünlerimize her ay bir yenisini ekleyerek, kahvaltılık ürün çeşidinde sınır tanımıyoruz. Bu benzersiz tatları sadece kahvaltıda değil, yaratıcı tariflerle her öğünde afiyetle tüketmek mümkün. Reçel çeşitleri, tahin, pekmez, fındık ve fıstık kreması; her anınızı tatlandırmak için sizleri bekliyor.
Lokman Kahvaltı Reçel Çeşitleri
Lokman Kahvaltı Reçel Çeşitleri

Kampta Sağlıklı Beslenmek Önemli

Kamplarda veya doğa sporlarında metabolizmamızın hızlı çalışması nedeniyle çabucak açlık hissi yaşanabiliyor. Lokman Kahvaltı’nın ürünlerinde bulunan vitaminler nedeniyle de uzun süre tokluk hissi yaşanıyor. Lezzetli, sağlıklı ve doyurucu kahvaltılıklar ile zinde bir güne başlamak için Lokman Kahvaltı’yı tercih edebilirsiniz. Özellikle fındık kreması gibi ürünlerde bulunan E Vitamini (Tokoferol) oksijenle birlikte kalori yakımını azaltıyor ve açlık hissi böylece ortadan kalkmış oluyor. Kaliteli kamp kahvaltısı yapmak için bizlerde Lokman Kahvaltı’yı tercih ediyor ve sizlere de şiddetle tavsiye ediyoruz.

LOKMAN KAHVALTI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Lokman Kahvaltı’nın Instagram hesabını takip ederek kampanya ve sürpriz hediyelerden haberdar olabilirsiniz.


TAVSİYELERİMİZ

Bazlama Nasıl Yapılır? Kampta Bazlama Yapımı İçin Kolay Tarifi

Bazlama Nasıl Yapılır? Kampta Bazlama Yapımı İçin Kolay Tarifi

Kamp yemekleri arasında en çok tüketilen gıdalardan birisi bazlama olmuştur. Peki, bazlama nasıl yapılır? Kampta bazlama yapımı için kolay tarifi yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.