Kamp Yapanlara 31 Bin 860 TL Ceza Kesildi!

Kamp Yapanlara 31 Bin 860 TL Ceza Kesildi!

“Kamp yapmak yasak mı?” gibi soruların sıkça sorulması üzerine biz de Sakarya’da yaşanan bu haberi sizlerle paylaşmak istedik. Birçok sahilde ve ormanlık alanlarda henüz hayat normale dönmediği için jandarma personelleri drone uçurarak bu bölgelerde vatandaşları tespit ederlerse cezai işlem uygulamaya devam ediyor. Bunun için kampa giderken bir kere daha düşünmenizde fayda bulunmaktadır. Ayrıca milli parkların ve mesire alanlarının da 15 Haziran’da açılacağını unutmamakta fayda var. “Kamp yasakları devam ediyor mu?” diye merak edenler için henüz net bir açıklama gelmedi. Bazı kamp alanları  1 Haziran gibi çalışmalarına başlayacağını duyurdu. Biz de tüm gelişmeleri @kamyeri Instagram hesabımızdan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

INSTAGRAM SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Sakarya’da Kamp Yapan 10 Kişiye 31 Bin 860 TL Ceza

Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı, sokağa çıkma yasağında, kamp yapanlara cezai işlem uyguladı.

Ramazan bayramında önleyici kolluk görevini ifa eden Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Hüseyinli Mahallesi İnönü ile Ercova yaylalarında İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’dan gelip yaylada kamp kuran 10 kişinin olduğunu tespit etti.

CORONA VİRÜSÜ NEDENİYLE KAMP YAPMAK YASAKLANDI MI? – TIKLAYIN

Jandarma ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan, İnönü ve Ercova yaylasında kamp kuran 10 kişiye 3 bin 186 lira toplamda 31 bin 860 lira para cezası uygularken, kamp kuran 10 kişi geldiği illere geri gönderildi.

Kampyerleri.org Yorumu: Hayat her ne kadar normale dönüyor ve yasaklar kalkıyor gibi görünse de tam olarak kullanıma açılmayan plajlar ve ormanlık alanlar var. Milli parklar ve mesire alanları ise 15 Haziran’da açılacak. Resmi olarak açıldığını duyuran ve Covid-19 tedbirlerini alan kamping işletmelerini arayarak teyit alabilir ve kampınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Genellikle işletmeler 1 Haziran gibi açılmayı planlıyor. Doğayla ve sağlıcakla kalın.


TAVSİYELERİMİZ

Fethiye Günlük - Haftalık Kiralık Villa - Yazlık Yeri

Fethiye Günlük – Haftalık Kiralık Villalar – Yazlık Yeri

Fethiye ve Ölüdeniz'de günlük/kiralık villa ile doğayla iç içe ve izole bir tatil yapabilirsiniz. Fethiye'de özel havuzlu kiralık villalar sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.