Kasım 23, 2022

Ulaştırma Bakanlığı’ndan Tren Biletlerine İndirim Açıklaması!

Ulaştırma Bakanlığı'ndan Tren Biletlerine İndirim Açıklaması!

Ulaştırma Bakanlığı’ndan tren biletlerine indirim açıklaması… Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan yeni bir açıklama yapıldı ve her Kasım Ayı içerisinde kutlanan Öğretmenler Günü’nde indirim uygulanacağı ifade edildi. Öğretmenler Günü’nü kapsayan 24 Kasım  – 30 Kasım haftasında bilet alacak öğretmenlere trenlerde %50 indirim yapılacak ve 24 Kasım tarihinde PTT üzerinden gönderilecek kargolarda da %25 indirim uygulanacağı bildirildi. İşte tüm detaylar.

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Ulaştırma Bakanlığı’ndan Tren Biletlerine İndirim Açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Öğretmenler Günü’nü kapsayan 24-30 Kasım haftasında bilet alan öğretmenlere trenlerde yüzde 50, 24 Kasım tarihli PTT gönderilerinde de yüzde 25 indirim uygulayacak. Uygulamadan, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanmış her derece ve türdeki resmi ile özel okullarda halen çalışan tüm öğretmenler, yükseköğretim kuruluşlarında çalışan öğretim elemanları, Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenler faydalanabilecek.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğretmenlere “Öğretmenler Günü” için bir hediye hazırladı. Bu kapsamda, yıl boyunca TCDD Taşımacılık AŞ tarafından öğretmenlere tüm tren seyahatlerinde yüzde 15 oranında yapılan indirim, 24-30 Kasım tarihlerinde standart tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 olarak uygulanacak.

Ulaştırma Bakanlığı'ndan Tren Biletlerine İndirim Açıklaması
Ulaştırma Bakanlığı’ndan Tren Biletlerine İndirim Açıklaması

İndirimlerden Kimler Faydalanabilecek?

İndirim uygulamasından, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı veya Bakanlık tarafından onaylanmış her derece ve türdeki resmi ve özel okullarda halen çalışan müdür ve müdür yardımcıları dahil tüm öğretmenler, yükseköğretim kuruluşlarında (üniversite, fakülte, enstitü, yüksekokul, konservatuar, meslek yüksekokulu, uygulama ve araştırma merkezlerinde) çalışan tüm öğretim elemanları ve Türk uyruklu olup yabancı ülkelerde çalışan öğretmenler faydalanabilecek.

İndirimlerden Kimler Faydalanabilecek?
İndirimlerden Kimler Faydalanabilecek?

Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.