Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Sarıkamış Kayak Merkezi, Doğu Ekspresi ve Turistik Doğu Ekspresi ile yoğun olarak ziyaret edilen Kars ilimizde yer almaktadır. Kars ilinin Sarıkamış ilçesinde yer alan ve Sarıkamış ilçe merkezine sadece 3,6 kilometre kadar yakın mesafede bulunan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde 2023 yılı fiyat listesi açıklandı. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde dilerseniz konaklamalı, dilerseniz de günübirlik kayak tatili deneyimleyebilirsiniz. Aileler ve arkadaş grupları için uygun kayak ve snowboard pistlerine sahip olan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde dileyen misafirler kızak sürerek de keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kayak yapmak için kayak ekipmanlarınız yok ise; Sarıkamış Kayak Merkezi’nde hizmet veren kayak evleri ve kayak odalarından kayak ekipmanları kiralaması yapmak da mümkündür. Kayak kaskı, kayak eldiveni, kayak montu, kayak pantolonu, kar maskesi, kar gözlüğü ve snowboard ekipmanları gibi her türlü ekipmanları Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kiralama yaparak eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Peki Sarıkamış Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları ne kadar oldu? Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 kayak kiralama ücretleri ne kadar? İşte Sarıkamış Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları 2023 listesi ve tüm detaylar.

SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Sarıkamış Kayak Merkezi, ulaşımı en kolay olan kayak merkezleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne kendi aracınızla ya da kent merkezi veya Sarıkamış ilçe merkezi üzerinden taksi tutarak ya da servislere binerek de kolayca ulaşım sağlamanız mümkündür. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gitmek istiyor ancak kayak ekipmanlarınız olmadığı için çekiniyorsanız, hiç sorun etmeyin. Çünkü Sarıkamış Kayak Merkezi’nde yer alan kayak odaları ve kayak evlerinden kayak kiralaması yaparak keyifli bir kayak tatili yapabilirsiniz. Dayanıklı, şık tasarımlı ve her seviyeye uygun kayak ve snowboard ekipmanları Sarıkamış Kayak Merkezi’nde yer almaktadır.

Sarıkamış Kayak Merkezi kayak kiralama fiyatları 2023 listesi şu şekildedir;

  • Kayak takımı kiralama ücretleri: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
  • Snowboard kiralama ücretleri: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
  • Kayak kıyafeti kiralama ücretleri: 60₺ ile 120₺ arasındadır,
  • Kayak kıyafeti ve takımı kiralama ücreti: 120₺ ile 180₺ arasındadır.

Söz konusu kayak kiralama ücretleri ortalama fiyatlar olarak sıralanmıştır. Sezon yoğunluğuna göre fiyatlar azalabilir veya artabilir.

Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?Pin
Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Fiyatları 2023 – Sarıkamış Kayak Merkezi Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1