Ocak 7, 2023

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Ücretleri

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Ücretleri

Sarıkamış Kayak Merkezi’nde 2023 yılında geçerli olacak fiyat listesi yayımlandı. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde doğa ile iç içe keyifli bir kayak tatili yapmak için geç kalmayınız. Günübirlik veya konaklamalı kayak tatili yapılabilecek kayak merkezlerinden Sarıkamış Kayak Merkezi’nde amatör, yarı profesyonel ve profesyonel her seviyeden kayakçı tatil yapabilmektedir. Peki Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 ücretleri ne kadar? Sarıkamış Kayak Merkezi nerede? Sarıkamış Kayak Merkezi’ne nasıl gidilir? Sarıkamış Kayak Merkezi açılış saatleri. Sarıkamış Kayak Merkezi kapanış saatleri. Sarıkamış Kayak Merkezi otelleri. Sarıkamış Kayak Merkezi konaklama hizmetleri. Sarıkamış Kayak Merkezi pist durumu. Sarıkamış Kayak Merkezi kar durumu. Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 kayak takımı kiralama ücretleri. Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları ne kadar? Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 fiyat listesi ve Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları ile ilgili tüm detaylar kampyerleri.org blogunda.

EĞLENCE VE KAYAĞA DOYACAĞINIZ KAYAK ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLA

YILDIZDAĞI KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YILDIZDAĞI KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTES İÇİN TIKLAYINIZ

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 KAYAK KİRALAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2023 SKİPASS FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Sarıkamış Kayak Merkezi Nerede?

Sarıkamış Kayak Merkezi, Kars ilinin Sarıkamış ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Sarıkamış ilçe merkezine sadece 3,6 kilometre kadar yakın mesafede yer alan Sarıkamış Kayak Merkezi’ne ulaşım taksi ve servisler ile kolayca sağlanabilir.

 • Kendi aracınız ile Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gitmek istiyorsanız: Kars kent merkezi üzerinden Sarıkamış ilçesi güzergahını takip edebilir ve Sarıkamış ilçe merkezinden Sarıkamış Kayak Merkezi tabelasını takip ederek veya Sarıkamış Kayak Merkezi güncel konum bilgisinden yararlanarak navigasyon yardımı ile çok basit bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Uçak ile Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gitmek istiyorsanız: Erzurum Havalimanı veya Kars Havalimanı üzerinden Sarıkamış’a gelen servislere binmeniz gerekmektedir. Sarıkamış Kayak Merkezi, Erzurum – Kars yolu üzerinde yer almaktadır. Dileyenler Kars Havalimanı üzerinden VIP transfer hizmetlerinden yararlanabilir veya araç kiralaması yapabilir. Eğer Erzurum Havalimanı üzerinden gelecekseniz, Sarıkamış ve Kars güzergahına giden servis araçlarına binmelisiniz. Kars veya Sarıkamış’a geldiğinizde, Sarıkamış Kayak Merkezi’ne giden servislere binebilir ya da taksi kiralayabilirsiniz.
 • Tren ile Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gitmek istiyorsanız: Doğu Ekspresi veya Turistik Doğu Ekspresi seferlerini tercih edebilirsiniz. Sarıkamış Tren Garı veya Kars Garı üzerinden Sarıkamış Kayak Merkezi’ne direkt olarak taksi kiralaması yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sarıkamış Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/zccQMxYSJENYXTdS6
Sarıkamış Kayak Merkezi İletişim Numarası: 0474 223 21 36

Sarıkamış Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? - Sarıkamış Kayak Merkezi Nerede?
Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Sarıkamış Kayak Merkezi Nerede?
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Sarıkamış Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran Hizmetleri

Sarıkamış Kayak Merkezi’ne giderken yanınızda yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi götürmekte serbest olduğunuzu söyleyebiliriz. Ayrıca Sarıkamış Kayak Merkezi’nde gıda ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz kafeler ve restoran işletmeleri de mevcuttur. Dilerseniz konaklamalı tatil yaptığınız Sarıkamış Kayak Merkezi’nde otelinize ait restoran ve kafelerde; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Eğer otel fırsatlarından yararlanamıyorsanız veya yanınızda yiyecek ve içecek götürmediyseniz, Sarıkamış Kayak Merkezi sahasında hizmet veren restoran ve kafelerde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde en çok tüketilen menü; sucuk ekmek, çorba ve köfte ekmek olarak ön plana çıkmaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezi yiyecek ve içecek fiyatları; restoranların hizmetlerine, ek hizmetlere, sezon yoğunluğuna ve müşteri taleplerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde bir kişinin ödeme yapacağı yiyecek ve içecek fiyatı ortalama 60 TL ile 150 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Söz konusu ücret daha az veya daha çok da olabilmektedir.

Sarıkamış Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları - Sarıkamış Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran Hizmetleri
Sarıkamış Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran Hizmetleri

Sarıkamış Kayak Merkezi Açılış ve Kapanış Saatleri

Sarıkamış Kayak Merkezi’nin en çok merak edileni açılış ve kapanış saatleri olarak ön plana çıkmaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezi 23 saat açıktır. Bunun nedeni ise; Sarıkamış Kayak Merkezi’nde gece kayağının da yapılabilmesinden kaynaklanmaktadır. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde gece kayağı 17:00 itibariyle başlıyor ve 20:00 saatlerinde arasında yapılabilmektedir. Gündüz kayağı ise; gündüz veya gece fark etmeksizin 08:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılabilmektedir.  Elbette Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kayak pistleri kapalı olsa bile Sarıkamış Kayak Merkezi sahasında hizmet veren oteller 24 saat boyunca açıktır.

Sarıkamış Kayak Merkezi Açılış ve Kapanış Saatleri
Sarıkamış Kayak Merkezi Açılış ve Kapanış Saatleri

Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej, Mekanik Tesisler ve Pist Durumu

Sarıkamış Kayak Merkezi sahasında 4 adet telesiyej hattı yer almaktadır. 692 metre uzunluğa sahip olan Sarıkamış Kayak Merkezi oteller bölgesi telesiyej hattı, 1650 metre M! etap telesiyej hattı, 1540 metre etap telesiyej hattı ve 1850 metre etap telesiyej hattı 2 olarak sıralanan telesiyej hatları Sarıkamış Kayak Merkezi’nde misafire eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

Sarıkamış Kayak Merkezi kayak pistleri 25 kilometre uzunluğa sahiptir. Kayak pistleri 2 etaptan oluşmaktadır. Profesyonel kayakçılar ve acemi kayakçılar için ayrı bölümler de mevcuttur. Zirveden 1. etap alanına kadar olan bölge içerisinde 5 adet kayak pist mevcuttur. 1. etap alanından ise aşağı bölgeye kadar olan sahada ise 2 adet kayak pisti mevcuttur. Zirveden karanlık dereye kadar olan bölümde ise 2 adet kayak pisti yer alırken, 200 metrelik snowboard pisti de Sarıkamış Kayak Merkezi’nde yer almaktadır.

Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej, Mekanik Tesisler ve Pist Durumu
Sarıkamış Kayak Merkezi Telesiyej, Mekanik Tesisler ve Pist Durumu

Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir? – Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Hangi Ayda Gidilir?

Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kayak sezonu Aralık ve Nisan ayları arasında açıktır. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne ne zaman gidilir sorusuna yanıt arıyorsanız; Ocak ve Şubat ayları arasında gitmenizi öneriyoruz. Çünkü Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kar yağışının en verimli olduğu dönem Ocak ve Şubat ayları olarak ön plana çıkmaktadır. Ek olarak Ocak ayının Yılbaşı ve Şubat ayının ise yarı yıl tatili dönemlerine denk gelmesinden dolayı keyifli bir tatil yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir? - Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Hangi Ayda Gidilir?
Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir? – Sarıkamış Kayak Merkezi’ne Hangi Ayda Gidilir?

Sarıkamış Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Sarıkamış Kayak Merkezi Otelleri

Sarıkamış Kayak Merkezi otelleri ve tüm konaklama imkanları alt kısımda sıralanmıştır. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gitmeniz durumunda, konaklama yapacağınız otel bulmanız konusunda alt kısımda yer alan iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Sarıkamış Dağ A.Ş. (Kütük Ev): 0474 413 65 72
 • Altın Otel Sarıkamış: 0539 912 47 87
 • Çamkar Otel: 474 413 65 65
 • Başaran House Apart Otel: 0552 239 53 34
 • Sarıkamış Toprak Hotel: 0474 413 70 70
 • Kar Tanesi Apart Otel: 0533 335 31 24
 • Sarpino Hotel: 0252 313 11 11
 • Sarıkamış Apart Otel Kadıoğlu: 0539 672 93 95
 • Kayı Snow Otel: 0474 413 60 00
 • Snowlife Otel Ocakbaşı: 0533 493 39 93
 • Snowflake Dağ Oteli SPA: 0474 413 49 49
 • Yakupoğlu Hotel: 0850 259 34 36
 • Iceberg Otel: 0474 502 10 10
 • Sarıkamış Kar Otel: 0474 413 50 51
 • Sarıkamış Habitat Otel: 0474 413 60 80
 • Kayı Resort Otel: 0474 413 61 00
Sarıkamış Kayak Merkezi Konaklama İmkanları - Sarıkamış Kayak Merkezi Otelleri
Sarıkamış Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Sarıkamış Kayak Merkezi Otelleri

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Kayak ekipmanlarınız yok veya kayak takımınız da eksik ekipmanınız var ise; Sarıkamış Kayak Merkezi’nde hizmet veren kayak odalarından ya da kayak evlerinden kayak kiralaması yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve kaliteli kayak ekipmanları yer almaktadır.

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 kayak kiralama fiyatları şu şekildedir;

 • Kayak takımı kiralama ücretleri: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
 • Snowboard kiralama ücretleri: 100₺ ile 150₺ arasındadır,
 • Kayak kıyafeti kiralama ücretleri: 60₺ ile 120₺ arasındadır,
 • Kayak kıyafeti ve takımı kiralama ücreti: 120₺ ile 180₺ arasındadır.

Söz konusu kayak kiralama ücretleri ortalama fiyatlar olarak sıralanmıştır. Sezon yoğunluğuna göre fiyatlar azalabilir veya artabilir.

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?
Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Ücretleri

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları alt kısımda yer almaktadır.

Kayaklı ve kayaksız telesiyej çıkış fiyatları şu şekildedir;

 • 1 çıkış ücreti: 30₺
 • 5 çıkış ücreti: 150₺
 • 10 çıkış ücreti: 280₺
 • 20 çıkış ücreti: 540₺
 • 50 çıkış ücreti: 1.250₺
 • 100 çıkış ücreti: 2.00₺

Günlük kart ücretleri şu şekildedir;

 • Günlük sınırsız kullanım ücreti: 285₺

Gece kayağı fiyatları şu şekildedir;

 • Gece kayağı 17:00 ile 20:00 saatleri arasında sınırsızdır ve ücreti: 70₺’dir (idarenin belirleyeceği günlerde geçerlidir)
 • Gündüz + gece 08:00 ile 20:00 saatleri arasında sınırsızdır ve ücreti: 285₺’dir (idarenin belirleyeceği günlerde geçerlidir)

Kart depozito ücreti 50₺’dir ve depozito ücreti fiyatlara dahil edilmemiştir.

Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Ücretleri
Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Sarıkamış Kayak Merkezi 2023 Ücretleri

EDİTÖR NOTU

Daha önce Sarıkamış Kayak Merkezi’ne gittiniz mi? Sarıkamış Kayak Merkezi’nde kayak, kızak veya snowboard deneyimlediniz mi? Sarıkamış Kayak Merkezi ile ilgili deneyimlerinizi YORUM GÖNDER ekranı üzerinden veya iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.