Kasım 22, 2022

Kırşehir’de Bungalov Evler Yapılıyor!

Kırşehir'de Bungalov Evler Yapılıyor!

Kırşehir’de bungalov evler yapılıyor… Ertex Holding Onursal Başkanı Ercan Malkoç’tan yeni proje. Bölgenin en büyük termal otelini Kırşehir’e kazandıran Ertex Holding Onursal Başkanı Ercan Malkoç, İsviçre’de görüp beğendiği ahşap bungalov tatil köyünü Kırşehir’de inşa etmek için projeye başladı. Kampyerleri.org ekibi olarak, Kırşehir‘de daha önce yapılmamış bungalov ev tatil köyü projesi ile ilgili bilgiler paylaştık. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Kırşehir’de Bungalov Evler Yapılıyor

Kırşehir Haber Türk’ün içeriğine göre; Kırşehir’in turizm potansiyelini değerlendirmek ve bu kapsamda Kırşehir’i turizm kenti yapmak üzere daha önce bölgenin en büyük ve en donanımlı termal otelini kazandıran Ertex Holding Onursal Başkanı Ercan Malkoç, iş ziyareti için gittiği İsviçre’de, ülkeye özgü Ahşap Bungalov Tatil Köyü’nü gördü ve çok beğendi.

Malkoç, Ahşap Bungalov tatil köyünü Kırşehir’e getirmek ve inşa etmek için kolları sıvadı.Ahşap bungalov tatil köyü için özel proje hazırlatan Malkoç, bu projeyi uygulamaya koydu ve çalışmaları başlattı.

Kırşehir'de Bungalov Evler Yapılıyor
Kırşehir’de Bungalov Evler Yapılıyor
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Bungalov Evler Kırşehir’in Panoramik Manzarasına Sahip

Armas Otelin hemen yanında bulunan ve Kırşehir’i panaromik olarak gören yamaca inşa edilen evler iki etap olarak inşa edilecek.İlk etapta şehir manzaralı olarak inşa edilecek evlerin ikinci etabı ise orman manzaralı olarak inşa edilecek.

Otele alternatif olarak izole konaklama tercihinde bulunmak isteyenlere sunulacak olan evlerde ayrıca termal su imkanı da sunulacak.Tatil bölgelerinde büyük rağbet gören bungalov evlerin Kırşehir’e inşa edilmesi ile birlikte ilimiz alternatif turizm imkanları noktasında da zenginleşmiş olacak.

Bungalov Evler Kırşehir'in Panoramik Manzarasına Sahip
Bungalov Evler Kırşehir’in Panoramik Manzarasına Sahip

Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.