Paylaş
Kampyeri Sayfasında Fotoğraf Yayınlama Talebi

Sosyal medya son zamanlarda doğa severler tarafından da sık sık kullanılmaya başlandı. Biz de Kampyerleri.org olarak Instagram’da yerimizi aldık.

Instagram’da @kampyeri hesabından bizlere ulaşabilir ve Direkt Mesaj gönderebilirsiniz.

KAMPYERİ HESABINDAN FOTOĞRAFIM NASIL YAYINLANIR?

Instagram’da binlerce takipçiye sahip olan @kampyeri sayfamızda fotoğrafınızın paylaşılmasını istiyorsanız e-postadan veya WhatsApp’tan fotoğraf gönderebilirsiniz.

E-posta aracılığıyla fotoğraf gönderirken dikkat edilmesi gerekenler;

  • En az 1 paragraf yazı yazmalısınız. Yazınızın sonuna kullanıcı adınızı, isim soy isminizi ve telefon numaranızı yazmalısınız.
  • Tuvalet, içme suyu, elektrik, market ve şebeke durumu gibi durumlarla ilgili bilgi vermelisiniz. Örneğin; “Kamp alanında su var, tuvalet var, içme suyu var, market var, şebeke; Turkcell çekiyor, Türk Telekom ve Vodafone çekmiyor.” gibi. Aksi takdirde fotoğrafınız yayınlanmaz.
  • Fotoğrafın boyutu en az 200 kb – en fazla ise 10 MB olmalıdır.

E-POSTA İLE FOTOĞRAF GÖNDERMEK İÇİN;

kampyerleriorg@gmail.com

WhatsApp aracılığıyla fotoğraf gönderirken dikkat edilmesi gerekenler;

  • Kamp alanıyla veya kamp yeriyle ilgili olarak en az 1 paragraf yazı yazmalısınız. Tuvalet, içme suyu, elektrik, market ve şebeke durumu gibi durumlarla ilgili bilgi vermelisiniz. Örneğin; “Kamp alanında su var, tuvalet var, içme suyu var, market var, şebeke; Turkcell çekiyor, Türk Telekom ve Vodafone çekmiyor.” gibi. Aksi takdirde fotoğrafınız yayınlanmaz.

WHATSAPP’TAN FOTOĞRAF GÖNDERMEK İÇİN;

0537 982 9840

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.