Covid-19 Tedbirleri Alan Kamp Alanları ve Bungalov Evler

Covid-19 Tedbirleri Alan Kamp Alanları ve Bungalov Evler


Dünya olarak büyük bir sağlık tehdidi ile karşı karşıya kalsak da Türkiye kısa sürede yeni normale dönüş planı için düğmeye basan ülkelerden birisi oldu. Kısa sürede Covid-19 salgınının tüm dünyayı terk etmesini diliyor ve daha sağlıklı şekilde doğaya kavuşmayı bekliyoruz. Yeni dönemde otel tatilleri yerini doğayla iç içe tesislerde konaklamaya ve kamp tatiline bıraktı. Biz de Kampyerleri.org olarak hijyenine fazlasıyla dikkat eden kamping tesisleri, bungalov evleri ve tatil köyleri tavsiyeleri sizlerle buluşturmak istedik.

Not: Listemizde yer yer verdiğimiz tesisler her ne kadar Covid-19 tedbirleri kapsamında hijyen çalışmalarını tamamlasalar da siz bireysel hijyeninize lütfen dikkat edin. Bu listelerde yer almayan işletmeler Covid-19 tedbirlerini almadığı anlamına gelmemektedir. Rezervasyon yapmayı planladığınız işletmeleri arayarak ne tür önlemler aldığını sorabilirsiniz. Doğayla ve sağlıcakla kalın…

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN KAMP EKİPMANLARI ÖNERİSİ VİDEOSU

Covid-19 Tedbirlerini Alan Kamp Alanları

Şahinler Tabiat Parkı – Ankara

Ankara kamp alanları arasında bulunan ve 110 km uzaklığıyla şehirden kaçış imkanı sunan Şahinler Tabiat Parkı, yeni dönemde aldığı birçok tedbirlerle sizleri bekliyor. Ankara’nın en büyük kamp alanlarından birine sahip olan Şahinler Tabiat Parkı, içerisinde bulundurduğu göl ile birlikte ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır. Doğa içerisinde izole bir çadır kampı düşünenler Şahinler’i tercih edebilir. Kızılcaham’dan yöresel alışverişinizi yaparak Şahinler’de karavan ve çadır kampı yapabilirsiniz. Detaylı blogumuzu okumak için TIKLAYINIZ

 • Instagram: https://www.instagram.com/sahinlermilliparki/
 • Rezervasyon Telefon: 0507 581 75 79 – Mustafa Bey
Şahinler Tabiat Parkı - Ankara
Şahinler Tabiat Parkı – Ankara

Kilyos Doğada Yaşam Okulu – İstanbul

İstanbul’da bizim de bizzat deneyimlediğimiz en temiz kamp alanlarından birisi olan Doğada Yaşam Okulu, Kilyos’ta hizmet veriyor. İstanbul’a yakın olması büyük bir avantaj olan Doğada Yaşam Okulu’na toplu taşımayla da ulaşabiliyorsunuz. Pandemi nedeniyle sadece kendi ekipmanlarınızla kamp yapabileceğiniz tesiste şimdilik ekipman kiralama hizmeti sağlanmamaktadır. Karavan kampı, araç üstü çadır kampı ve normal çadır kampı için İstanbul’da tavsiye kamp alanlarımızdan birisidir. İstanbul kamp alanları listesi için TIKLAYINIZ

 • Web Site: http://www.dogadayasam.com.tr/
 • Instagram: https://www.instagram.com/dogadayasamokulu/
 • Rezervasyon Telefon: 0532 385 8248
Kilyos Doğada Yaşam Okulu
Kilyos Doğada Yaşam Okulu

Kıyıköy Salaş Camping

İstanbul’a yakınlığıyla kaçamak yapmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla kaçamak yapabileceği Salaş Kamp Alanı, Kıyıköy’de bulunmaktadır. Doğayla iç içe bir çadır kampı yapmak isteyenler gönül rahatlığıyla Kıyıköy Salaş Campin’i ziyaret edebilir. Dilerseniz kendi çadırınızla dilerseniz ise işletmenin kiralık çadırlarıyla kamp yapabilirsiniz. İşletmenin tüm çadırları yenilenmiştir ve aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Nehir kenarında sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir kamp tatili yapmak istiyorsanız Kıyıköy’ü tercih edebilirsiniz. İşletmede tuvalet ve duşlar sık sık temizlenmekte ve birçok noktada dezenfektan standları bulunmaktadır.

 • Web Site: http://salascamping.com/
 • Instagram: https://www.instagram.com/kiyikoy.salas.camp/
 • Rezervasyon Telefon: 0551 711 4094

Kıyıköy Salas Camping Doğal Yaşam Alanı
Kıyıköy Salas Camping Doğal Yaşam Alanı

Mona Glamping Caravan Suites – İzmir (Karavan – Glamping)

İzmir kamp alanları arasında bulunan Mona Glamping Caravan Suites, Sığacık’ta 10 dönümlük bir arazi içinde hizmet vermektedir. İzmir’de butik bir glamping konaklama yapmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Monacamp, doğaya hiçbir şekilde zarar vermeden kurulmuştur. Doğaya sıfır zarar verilerek doğa içerisinde konforlu bir şekilde konaklama yapmaya imkan sağlayan Monacamp, hem çadırda hem de karavanda konaklama fırsatı sunuyor. Türkiye’deki ilk Cittaslow ünvanına sahip olan Seferihisar’da bulunan işletme her geçen gün hizmet standartlarını arttırarak doğa içerisinde konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Mona Glamping Caravan Suites’te hem karavanlar hem de Glamping çadırlar büyük bir titizlikle dezenfekte edilmekte ve yeni müşterilerini ağırlamaktadır. Detaylı bilgi için TIKLAYIN

 • Web Site: https://www.monacamp.com/musaitlik-ve-rezervasyon
 • Instagram: https://www.instagram.com/monacamping/
 • Rezervasyon Telefon: 0541 814 0914
Mona Glamping Caravan Suites - İzmir
Mona Glamping Caravan Suites – İzmir

Azmakbaşı Camping

Azmakbaşı Camping, efsanelere konu olmuş Karia ve Keramos Antik Kentleri civarında, Türkiye’nin en güzel koyları arasında olan Akbük’te, gölün kenarında, yaklaşık 6000 m2 alana kurulmuş ülkemizde ve dünyada giderek yaygınlaşan, ekolojik köy konseptini yaşatmaya çalışan, ender campinglerden biridir. İşletmecilerinin son derece hijyene dikkat ettiğini ve izole doğa tatili imkanı sunduklarını unutmamak gerekiyor. Bungalov, karavan ve çadır kampı olarak konaklama seçeneklerinin bulunduğu Azmakbaşı Camping, huzurlu ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği şirin bir ailesi işletmesidir.

 • Web Site: http://www.azmakbasicamping.com/
 • Instagram: https://www.instagram.com/azmakbasicamping/
 • Rezervasyon Telefon: 0252 529 12 21 – 0543 207 83 66
Azmakbaşı Camping Akbük Koyu
Azmakbaşı Camping Akbük Koyu

Korsan Camping – Korsan Koyu – Antalya

Antalya’nın en güzel koylarından birisi olan Korsan Koyu’nda bulunan Korsan Camping, Likya Yolu’nu yürümek isteyenlerin çok fazla tercih ettiği bir kamp alanıdır. Bizim de en çok keyif aldığımız kamp alanlarından birisi olan Korsan Camping, aile sıcaklığını fazlasıyla hissettirmektedir. Hem ahşap evlerde hem çadır kampı şeklinde konaklama yapabileceğiniz tesis şirin bir aile tarafından işletilmektedir. Çam ağaçlarının altında ve Korsan Koyu’na birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan kamp alanında cafe ve restoran kısmı da bulunmaktadır. Hijyene çok fazla dikkat edilen Korsan Camping’ten Gelidonya Feneri’ne yürüyüş yapabilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. İşletmecileri Kenan Bey ve Şenay Hanım size her konuda yardımcı olmaktadır.

 • Instagram: https://www.instagram.com/korsancamping/
 • Rezervasyon Telefon: 0542 734 3700
Korsan Camping - Korsan Koyu
Korsan Camping – Korsan Koyu

Covid-19 Tedbirlerini Alan Bungalov Evler Listesi

Covid-19 tedbirleri kapsamında bungalov evler düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Bungalov evlerde genellikle nevresim vb. eşyaların herhangi bir kimyasal içermeyen ve nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edildiğini unutmamakta fayda var. Bu listemizde sizlerin daha huzurlu bir bungalov tatili yapması için hazırladığımız listeyi paylaşıyoruz.

Oba Beach Otel – Fethiye

Fethiye’de bulunan ve Ölüdeniz sahiline yürüme mesafesinde bulunan Oba Beach Otel, doğayla iç içe bungalov evlerin ve karavanların bulunduğu konforlu ve huzurlu bir yaşam alanıdır. Fethiye’de bizim en çok keyif aldığımız tesislerden birisi olan Oba Beach Otel, Hüseyin Bey ve Derya Hanım tarafından işletilmektedir. Hijyen kurallarına çok dikkat edilen tesiste kahvaltı dahil konaklama yapılabilmektedir. 3 kişilik karavanlarda veya aile bungalovlarında kalmak ve huzurlu bir Fethiye tatili yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Bu yıl yapılan havuz ise günün 24 saati dezenfekte edilmektedir.

 • Web Site: https://www.obamotel.com.tr/
 • Instagram: https://www.instagram.com/oba_beach_hotel/
 • Rezervasyon Telefon: 0252 617 01 58
Oba Beach Otel - Fethiye Bungalov Ev Tavsiyesi
Oba Beach Otel – Fethiye Bungalov Ev Tavsiyesi

Likya Evleri Olympos -Antalya

Antalya’nın huzur köşesi olarak nitelendirilen Olympos’ta bulunan Likya Evleri Olympos, doğaya zarar verilmeden tamamen ahşap olarak inşa edilen bungalov evlerden oluşmaktadır. İşletmecilerinin temizliğe ve titizliğe önem vermesi de misafirlerin fazlasıyla memnun etmektedir. Birbirinden lezzetli kahvaltı ve yemeklerde kullanılan sebzelerin birçoğu kendi üretimleri olan Likya Evleri Olympos, ailenizle ve sevdiklerinizle doğayla iç içe keyifli bir tatil yapmanızı sağlar. Olympos Antik Kenti’nde yürüyüş yapabilir ve akşamında ise portakal ağaçlarının altında keyifle sohbet edebilirsiniz.

 • Web Site: https://www.olymposlikyaevleri.com/tr
 • Instagram: https://www.instagram.com/likyaevleriolympos/
 • Rezervasyon Telefon: 0505 008 8686
Likya Evleri Olympos Bungalov Evleri
Likya Evleri Olympos Bungalov Evleri

Elevit Tatil Köyü – Rize Çamlıhemşin

Para kazanmaktan önce insan kazanmayı hedefleyen aile işletmesi Elevit Tatil Köyü adını, işletmecilerinin gönülden bağlı oldukları yaylalarının adını koyarak 2018 yılında hizmete açılmıştır. Misafirlere gerçek bir Karadeniz tatili imkanı sunan işletmede Karadeniz’in yöresel yemekleri ve kahvaltıları sunulmaktadır. Her akşam Karadeniz etkinlikleri düzenlenen Elevit Köyü’nde bulunan tüm evler kuzine ile ısınmaktadır ve evler aileler için uygundur. Yeni inşa edilen balayı suit odalarda ise jakuzi ve şömine bulunmaktadır. Özel günleriniz için tercih edebilirsiniz. Keyifli bir Karadeniz tatili idiliyoruz.

 • Web Site: http://elevittatilkoyu.com/
 • Instagram: https://www.instagram.com/elevittatilkoyu/
 • Rezervasyon Telefon: 0530 723 0053 – 0533 453 3156
Elevit Tatil Köyü - Karadeniz Tatili Rize
Elevit Tatil Köyü – Karadeniz Tatili Rize

Kıyı Bungalov – Rize

Karadeniz’in en şirin bungalov evlerinden birisi olan Kıyı Bungalov, Çamlıhemşin’de bulunmaktadır. Günü birlik ziyaretçilerin de keyifli dakikalar yaşayabileceği tesiste Cafe & Restoran hizmeti verilmektedir. 2 katlı 3 adet bungalov evin bulunduğu tesiste dere sesiyle birlikte uyumak için tercih edebilirsiniz. İşletmecilerinin büyük bir titizlikle çalıştığı işletme bizim favori bungalov evlerimiz arasında yerini almıştır.

Aybastı Kent Ormanı Bungalov Evleri

Ordu şehir merkezine 50 km uzaklıkta Aybastı Perşembe Yaylası’nda bulunan Aybastı Kent Ormanı Bungalov Evleri, şehrin kalabalığından uzak huzurlu bir yayla tatili imkanı sunmaktadır. Konaklamalardan sonra titizlikle temizlenen odalar havalandırıldıktan sonra yeni müşterilere kapısını açmaktadır. Gökhan Bey’in misafirperverliğiyle kusursuz şekilde hizmet veren işletmede kendi çadırınızla gittiğiniz zaman ücretsiz bir şekilde kamp yapabileceğinizi bilmenizde fayda var. “Kampyeri’nin selamı var” derseniz sizlere güzellik yapacağına eminim.

 • Instagram: https://www.instagram.com/kent_orman/
 • Rezervasyon Telefon: 0538 244 3957 – Gökhan Bey

Doğadakal Bungalov Evleri – Yeni Yol (Oce) Köyü Ardeşen Rize

Denize 1000 dereye 1 metre sloganıyla akıllara kazınan Doğadal Bungalov Evleri, Olgun Atagün tarafından işletilmektedir. Ardeşen’de fındık bahçelerinin arasında doğaya hiçbir zarar verilmeden inşa edilen bungalov evler şirin görünümleriyle de herkesin beğenisi kazanmaya devam etmektedir. Doğayla iç içe dere sesleri eşliğinde sevdiklerinizle izole bir bungalov tatili yapmak istiyorsanız Doğadal Bungalov Evleri’ni tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bungalov evlerin önünde bulunan jakuzilerde dilerseniz ise derede yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Doğadakal Cafe Restoran’da yöresel Karadeniz kahvaltısının tadını çıkarmayı unutmayın.

 • Web Site: https://www.dogadakal.com.tr/
 • Instagram: https://www.instagram.com/dogadakall/
 • Rezervasyon Telefon: 0532 620 56 53

Covid-19 Tedbirleri Alan Kamp Alanları ve Bungalov Evler blogumuzu okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Siz de işletmenizi bu tavsiyelerimizin arasına eklemek için kampyeri@yandex.com adresine e-posta göndermeyi unutmayın. Sizden istediğimiz bazı kriterler olacaktır bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Doğayla ve sağlıcakla kalın…


TAVSİYELERİMİZ

Eflani Ortakçılar Göleti Kamp Rehberi - Karabük

Eflani Ortakçılar Göleti Kamp Rehberi – Karabük

Karabük kamp alanları arasında bulunan Eflani Ortakçılar Göleti kamp alanı, bakir doğasıyla sizleri bekliyor.

4 yorumlar

 1. Yasemin

  Böyle bir dönemde bu denli özenli bir tavsiye listesi oluşturmanız harika olmuş. Bir çok kişinin işine yarayacaktır bu öneriler. Her ne kadar seyahat yasağı kaldırılsa da kişisel hijyenimize dikkat etmekte fayda var. Herkese iyi tatiller şimdiden 🙂

  • Kampyerleri.org

   Biz teşekkür ediyoruz Yasemin çok teşekkürler. Güzel bir listeyi tüm doğa severler hak ediyor. Kişisel hijyene ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek doğayla iç içe vakit geçirmeye devam edelim. Doğayla ve sağlıcakla kal.

 2. Avatar
  Kamperestgezginler

  Emeklerinize çok teşekkürler güzel kardeşim. Çok başarılı bir içerik olmuş. Daha çok seçenek olan yeni içerikleri de heyecanla bekliyoruz.

  • Kampyerleri.org

   Ünal Bey biz teşekkür ediyoruz Zonguldak Ereğli’ye selamlar olsun.İçeriğimizi sürekli geliştireceğiz, görüşleriniz bizim için çok önemli. Doğayla ve sağlıcakla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.