Paylaş
Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları 2020

2020 yılına ait çadır kamp yerleri ve fiyatları işletmeler tarafından açıklandı. 2019 yılında kamp yerleri fiyat listelerine tepki gösteren doğa severler 2020 yılında fiyatların uygun olmasını talep ediyor. Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde bulunan çadır kamp yerleri fiyatlarına aşağıdaki listelerden ulaşabilirsiniz. Otellerin fiyatları arttırmasıyla birlikte çadır kamp seçeneğini tercih eden tatil severler artık tatillerini çadırda veya karavanda kamp yaparak geçiriyor. Siz de ilk defa kamp yapacaksanız “İlk Defa Kamp Yapacaklara Tavsiyeler” adlı blogumuzu okumayı unutmayın.

Akyaka Orman Kampı

Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları

2019 yılında Ege ve Akdeniz Bölgesi’nde çadır kampı fiyat tarifesi günlük olarak 25-150₺ arasında değişiklik göstermekteydi. 2020 yılında çadır kampına talep artmasıyla birlikte fiyatlar biraz daha arttı ve taban fiyat 25₺’den 30-40₺’ye kadar yükselmiş oldu. Havaların ısınması ve sezonun yavaştan açılmasıyla birlikte ücretli kamping işletmeleri fiyat tarifelerini paylaştı.

Türkiye Kamp Alanları Listesi İçin TIKLAYIN

Çadır Kamp Yerleri Fiyatları Neden Değişiklik Gösteriyor?

Çadır kamp yerleri genel olarak verdiği hizmetlere göre fiyatlarını arttırmaktadır. Bazı kamping yerleri sadece WC, duş, elektrik ve çadır yeri sunarken; bazı kampingler ise bunların yanı sıra; internet, yeme içme hizmeti, çadır içi ısıtma sistemi, sıcak su, otopark, masa-sandalye, ateş yakma yeri, odun, ortak mutfak, buzdolabı, aydınlatma ve ortak etkinlikler gibi hizmetler sunmaktadır. Çadır kamp yerleri fiyatları da sunulan hizmete ve kaliteye bağlı olarak değişmektedir.

Zeus Beach Camping

Orman Kampı Fiyatları 2020 Listesi

Türü15 Ocak - 15 Nisan | 15 Ekim - 15 Ocak15 Nisan - 15 Ekim
Taş Ev Ön Sıra600₺ + KDV800₺ + KDV
Taş Ev Arka Sıra500₺ + KDV700₺ + KDV
Küçük Çadır (3 Kişilik)50₺70₺
Büyük Çadır (+4)70₺110₺
Karavan80₺130₺
Çadır kamp yerleri fiyat listesi açıklandı. Orman kamplarının ortalama fiyat listesini Kampyerleri.org okurlarıyla paylaşıyoruz. Not: Çadır ve karavan günlük konaklamalarda elektrik, %7,5 ve %8 vergiler dahildir.

Yukarıda yayınladığımız kamp yeri fiyat listesi Muğla Akyaka’da bulunan Akyaka Orman Kampı Fiyat Listesi’dir. Kamping işletmelerinin fiyat listesi hizmetlere, bölgeye ve kaliteye göre değişmektedir. Sizde bildiğiniz özel kamping işletmelerinin 2020 fiyatlarını yorum olarak yazmayı unutmayın.

Ege Bölgesi’ndeki Çadır Kamp Yerleri Fiyat Listesi 2020

  • Dalyan Camping: Çadır kişi başı 40₺ (Sadece konaklama fiyatıdır)
  • Çubucak Orman Kampı: 50₺
  • Azmakbaşı Camping: 30₺
  • Aktur Çadır ve Karavan Alanı: 32₺
  • Zeus Beach Camping: 30-50₺ arasında
  • Karya Beach Camping: 70₺
  • Tavşan Burnu Orman Kampı: 25₺
  • Bodrum Masalı Camping: 40₺
  • Angora Restaurant & Motel & Camping:
  • Akbük Diem Camping: 40₺

Not: Yukarıda bulunan çadır kamp yerleri fiyat listesi Mart 2020’de güncellenmiştir ve aylara, bayramlara göre değişmektedir. Gitmeden önce aramanızda fayda bulunmaktadır.

“Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları 2020” adlı blogumuzun sonuna geldik. Siz de tavsiye ettiğiniz kamp alanlarını ve fiyatlarını yorum olarak yazarsanız yazımızı güncellememize katkıda bulunmuş olursunuz. Doğayla kalın, iyi kamplar…

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Bir önceki yazımız olan Ormanda Ateş Yakmak Yasak Mı? Ormanda Ateş Yakmanın Cezası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.