Kasım 23, 2022

Adana’da Yeni Kamp Alanı Ve Bungalov Evler Yapılıyor!

Adana'da Yeni Kamp Alanı Ve Bungalov Evler Yapılıyor!

Adana’da yeni kamp alanı ve bungalov evler yapılıyor… Adana‘da tarihi Şar Antik Kenti ve doğası ile adından sıkça söz ettiren Tufanbeyli ilçesinde yer alacak kamp merkezinin inşasına başlandı. İşte konu hakkında tüm detaylar…

ADANA KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ADANA BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Adana’da Yeni Kamp Alanı Ve Bungalov Evler Yapılıyor

Adana’nın tarihi Şar Antik Kenti ve doğası ile turizmde cazibe merkezi olmayı hedefleyen Tufanbeyli ilçesinde kamp merkezinin inşasına başladı. Yazın döneminde özellikle yeşilin tonları ve doğal kaynak suları ve yeşilin tonları ile doğa tutkunlarının gözdesi olan ilçede Tufanbeyli Belediyesi doğa tutkunlarına özel kamp alanı oluşturuyor. 4 mevsim doğa severleri bir araya getirecek alan bungalov evler, Tufanbeyli’nin Adana’mızın kuzeyi sessiz ve sakin şehir lakaplı tarihi ve turistik kenti karavan ve çadır kamplarının merkezi olma yolunda ilerliyor. Bungalov evlerinde içinde olacağı kamp alanı belediyenin belirlediği alanda çadır kurarak ilçede doğa turizmi hedefleniyor.

Adana'da Yeni Kamp Alanı Ve Bungalov Evler Yapılıyor
Adana’da Yeni Kamp Alanı Ve Bungalov Evler Yapılıyor
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Tufanbeyli Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü Açıklama Yaptı

Tufanbeyli Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü, ilçenin tarihi ve doğal güzellikleri ile turizmden hak ettiği payı almasını hedeflediklerini belirterek yaptığı açıklamasında;

“Tufanbeyli Şar yolu üzerinde yapmış olduğumuz alana Bungalov evler, çadır alanları inşa ediyoruz. Gelenlere dağ bisikleti ve hamam hizmetlerimiz olacak. Tufanbeyli Belediyesi olarak buradaki turizm kapasitesini arttırmak, çeşitlendirmek için çeşitli altyapı çalışmaları yapıyoruz. Sadece tarihi turları ile değil, aynı zamanda kamping ile karavan turizmi ile de Tufanbeyli gitgide ön plana çıkan bir ilçemiz. Bizler de inşallah önümüzdeki dönemde, Şar yolunun kenarında yapmış olduğumuz alanda hem karavancılarımızı, kampçılarımızı sadece Adana’dan değil, tüm Türkiye’den buraya çekmeye çalışacağız. Tufanbeyli her alanda olduğu gibi kampingde de karavanda da cazibe merkezi olacak” ifadelerini kullandı.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.