Yoldan Çıktık ile Salda Gölü MacerasıMerhaba arkadaşlar bu aralar gittiğimiz en güzel yer olan Salda’dan sevgiler! Türkiye’nin Maldivler’i diye boşuna dememişler. Gerçekten kumsalıyla,suyunun berraklığıyla, gece gökteki yıldızların mükemmelliğiyle ve en önemlisi ücretsiz kamp alanıyla Türkiye’de gidilebilecek en güzel kamp alanlarından biri Salda.

Burdur’dan Gelmek Daha Kolay

Ulaşım konusunda Instagram sayfamızdan bilgi verdiğimiz gibi Denizli tarafından gelmek yerine Burdur tarafından gelmek otostopçular için daha iyi şartlar sağlayabilir.

Onun dışında kamp yapmak isteyenler için gerekli her şeyin sağlandığı bu alanda lavabodan,her ağaçta olan elektrik prizlerine,küçük ocaklardan istediğiniz çoğu şeyi bulabileceğiniz markete kadar her şey var. Ek olarak ihtiyaç duyduğunuz bir şey olsa bile Yeşilova’ya yaklaşık 3 km uzaktasınız. Eğer katılmak isterseniz arada bir orda kamp etkinlikleri de yapılıyor. Gerek Facebook gerekse İnstagram üzerinden Salda etkinliklerini takip edebilirsiniz. Eğer gerçekten kafa dinleyeceğiniz bir yer arıyorsanız Salda gerçekten biçilmiş kaftan. Bir sonraki gezide görüşmek üzere! 🙂

Salda Gölü’yle ilgili diğer yazıları okumak için tıklayınız.


TAVSİYELERİMİZ

Bodrum Gümüşlük Gezi Rehberi - Gümüşlük'te Ne Yenir

Bodrum Gümüşlük Gezi Rehberi – Gümüşlük’te Ne Yenir

Bodrum Gümüşlük gezi rehberi blogumuzda Gümüşlük'te gezilecek yerler, Gümüşlük'te ne yenir gibi tüm konular hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.