Paylaş

Merhaba arkadaşlar bu aralar gittiğimiz en güzel yer olan Salda’dan sevgiler! Türkiye’nin Maldivler’i diye boşuna dememişler. Gerçekten kumsalıyla,suyunun berraklığıyla, gece gökteki yıldızların mükemmelliğiyle ve en önemlisi ücretsiz kamp alanıyla Türkiye’de gidilebilecek en güzel kamp alanlarından biri Salda.

Burdur’dan Gelmek Daha Kolay

Ulaşım konusunda Instagram sayfamızdan bilgi verdiğimiz gibi Denizli tarafından gelmek yerine Burdur tarafından gelmek otostopçular için daha iyi şartlar sağlayabilir.

Onun dışında kamp yapmak isteyenler için gerekli her şeyin sağlandığı bu alanda lavabodan,her ağaçta olan elektrik prizlerine,küçük ocaklardan istediğiniz çoğu şeyi bulabileceğiniz markete kadar her şey var. Ek olarak ihtiyaç duyduğunuz bir şey olsa bile Yeşilova’ya yaklaşık 3 km uzaktasınız. Eğer katılmak isterseniz arada bir orda kamp etkinlikleri de yapılıyor. Gerek Facebook gerekse İnstagram üzerinden Salda etkinliklerini takip edebilirsiniz. Eğer gerçekten kafa dinleyeceğiniz bir yer arıyorsanız Salda gerçekten biçilmiş kaftan. Bir sonraki gezide görüşmek üzere! 🙂

Salda Gölü’yle ilgili diğer yazıları okumak için tıklayınız.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Bir önceki yazımız olan Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı kamp alanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.