USB Isıtmalı Uyku Tulumu Modelleri Ve Özellikleri

Uyku tulumu modelleri ve uyku tulumu yardımcı ekipmanları ile ilgili bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Uyku tulumları; kamp ve outdoor aktivitelerin yaygın olarak kullanılan ekipmanı olmasından dolayı; kaliteli olması ve her türlü hava şartlarında performans sağlayan modeller olması önemlidir. Bundan dolayı, uyku tulumu seçerken; ısınma potansiyeli ve koruma sağlayan yapısı ile ilgili bilgilere dikkat etmek gerekmektedir. Isınmak; insan vücudunun en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Bizde kamplarda ısınmanızı kolaylaştıracak; USB ısıtmalı uyku tulumu modelleri ve özellikleri hakkında bilgiler paylaştık. USB ısıtmalı imkana sahip uyku tulumu modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

USB Isıtıcılı Uyku Tulumlarının Genel Özellikleri

USB ısıtıcılı uyku tulumları model olarak çok fazla seçeneğe sahip değildir. Tek bir model olarak piyasada satılmaktadır. Bu yüzden ebat farklılığı olsa bile genel özellikleri aynıdır.

Renk olarak; mavi ve turuncu renk seçenekleri ile piyasaya sunulmaktadır.

Kaz tüyü uyku tulumları modelleri arasında da yer alan USB ısıtmalı uyku tulumu modelleri; -15 ve üzeri hava şartlarında kullanıma uygundur.

Yağmur, kar, dolu, rüzgar ve sis gibi hava olaylarının yaşandığı kış mevsimlerinde yapılan kamplarda ve sıcak havalarda yapılan yaz kamplarında da ultra koruma sağlayan USB ısıtıcılı uyku tulumları; uzun yıllar boyunca konforlu kamp yapmanıza yardımcı olacaktır.

Su geçirmez ve yırtılmaya dayanıklı malzemeden üretilmiş olan USB’li uyku tulumları; Dikdörtgen modül üzerine tasarlanmıştır.

180 x 30 x 75 cm ölçülerine sahiptir. 1,8 kg ürün ağırlığı bulunmaktadır. USB’li olmasından dolayı; kendisine ait şarj alanı da bulunmaktadır.

USB yapılandırması ise; 5V.2A arayüzü ile ilgi çekmektedir. Uyku tulumunun yan tarafında yer alan fermuar, dış etkenlere karşı ultra koruma sağladığı için; güvenli bir uyku uyumak açısından oldukça verimlidir.

USB’li uyku tulumu modellerinde üç farklı ısıtma sistemi bulunmaktadır. Yeşil renk düşük sıcaklık derecesini, mavi renk orta sıcaklık derecesini ve kırmızı renk ise yüksek sıcaklık derecesini belirtmektedir.

Dilediğiniz sıcaklık ayarında veya USB ısıtma özelliğini kullanmadan da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB’li uyku tulumu kullanmadan önce, mutlaka kablo ve taşınabilir güç kaynağı gibi ekipmanlarınızı yanınızda bulundurmalısınız.

USB ISITICILI UYKU TULUMLARI HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYIN

USB Isıtıcılı Uyku Tulumlarının Genel ÖzellikleriPin
USB Isıtıcılı Uyku Tulumlarının Genel Özellikleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1