Paylaş
Ucuz Kamp Ekipmanları Almanın Yeni Yolu: Kampyerishop

Şehrin keşmekeşliğinden sıkılanlar doğayla iç içe vakit geçirmek için doğal güzellikleri bulunan lokasyonları gezmeye devam ediyor. Sadece günübirlik gezilerle yetinmeyen doğa severler ise çadır kampı veya bungalow konaklama yaparak bulundukları bölgede daha fazla vakit geçirmeye çalışıyor. Hal böyle olunca outdoor ekipmanlara da ilgi fazlasıyla artıyor. “Ucuz kamp ekipmanları nereden alınır, ucuz kamp çadırı ve 2. el kamp ekipmanları hangi siteden alınmalıdır?” gibi sorular doğa severlerin en sık sorduğu sorular arasında yer alıyor. Sizlerin ucuz ve temiz kamp malzemelerine sahip olması için kollarımızı sıvadık ve Kampyerishop’u kurduk.

Ucuz Kamp Ekipmanları Almak Artık Çok Kolay

Doğa severlerin ucuz ve kaliteli kamp ekipmanları alabilmeleri için uzun süredir bir çalışma içerisindeydik. Araştırmalarımız sonucunda anlaşma yaptığımız firmalarla bir anlaşma yaparak satışa sundukları ürünleri Kampyerishop’ta uygun fiyata satışa sunmalarını sağladık. Firmaların sıfır ürünleri haricinde doğa severlerin 2. el temiz kamp ekipmanlarını da sergileyebileceği bir sistem kurduk ve satışlarımızı güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ucuz Kamp Malzemeleri İçin Neden Kampyerishop Tercih Edilmelidir?

  • Piyasada birçok outdoor mağaza bulunuyor. Amacımız bu firmaların yanı sıra daha uygun fiyata ürün alıp satarak siz doğa severlere daha ulaşılabilir ekipmanları sunmaktır.
  • Kampyerishop’ta genel olarak el emeği ürünler satışa sunulmaktadır.
  • 2. el kamp ekipmanlarınız var ve satmak istiyorsanız Kampyerishop’a eklemeniz yeterlidir. Ekipmanlarınızı kısa sürede satarak yeni doğa severlerin temiz kamp ekipmanlarına sahip olmasına olanak sağlamaktayız.
  • Firmanız var ve outdoor ekipmanlarınızı Kampyerishop’ta satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • Kampyerishop olarak sık sık kampanyalar düzenleyerek sizlerin ucuz kamp ekipmanlarına sahip olmalarını sağlayacağız.
  • Kampyerishop’un reklamını yapmak isteyen Influncer arkadaşlar shopumuzda bulunan ürünlerin reklam ve tanıtımlarını yaparak hem kendilerine hem de bizlere fayda sağlayabilecektir.
  • Ucuz kamp ekipmanlarını alarak ve puan biriktirerek büyük outdoor mağazalardan indirim kodu almaya hak kazanabileceksiniz.
Ragna Outdoor Ateş Kutusu

Kampyerishop’ta Hangi Ürünler Satılıyor?

Genellikle el emeği ürünler satılmakta olan Kampyerishop’ta çadır, uyku tulumu, mat, seyahat çantası, balta, bıçak, ateş kutusu, kuksa, ahşap ürünler, paracord bileklik ve diğer kamp ekipmanları satışa sunulmaktadır. Siz de 2. el temiz kamp ekipmanlarınızı Kampyerishop’a ekleyerek kısa süre içerisinde satabilirsiniz.

Kampyerishop Açıldı

KAMPYERİSHOP’TA ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM DİYORSANIZ;

Kampyerishop’ta Firmanızın Ürünlerini Satmak İçin “kampyerishop@gmail.com” Adresine E-posta Gönderebilirsiniz.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Bir önceki yazımız olan Outdoor Ayakkabı ve Bot İncelemesi: Vaneda Boots başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.