Üçgen Hamak Modelleri Ve Özellikleri

Outdoor ürünlerde yaşanan değişim ilgi çekmeye devam ediyor. Piknik ve kampların yaygın olarak kullanılan ekipmanları arasında yer alan hamak, yaşadığı tasarım değişimi ile kullanıcılarından tam not aldı. Özellikle üçgen hamak olarak da bilinen 2 kişilik veya 3 kişi kapasitesine sahip hamak modelleri, tasarımlarından dolayı ilgiyle takip ediliyor. Üç farklı bağlama noktasına sahip olan üçgen hamak modelleri, farklı renk ve tasarıma sahip olabiliyor. Sizde kamp veya piknik yaparken kullanmak istediğiniz üçgen hamak ile ilgili detayları öğrenmek isterseniz, üçgen hamak modelleri ve özellikleri rehber içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Üçgen Hamakların Boyutları

Üçgen hamak modelleri, diğer hamak modellerine kıyasla özgür bir ölçü birimine sahiptir. Alışılagelmiş hamak ölçülerine kıyasla daha farklı bir konsepte ve tasarıma sahiptir.

280 x 280 x 280 veya 400 x 400 x 400 cm ölçülerine sahip olan üçgen hamakların boyutları, bir hayli büyüktür ve kurulduğunda kapladığı zemin oldukça göz doldurur.

Şuan için üçgen hamak modellerinde daha düşük veya daha yüksek bir boyutlarda ölçüler yoktur. Sabit olarak 280 veya 400 şeklinde üretilmiştir.

Üçgen hamak kullanmak istiyorsanız, kamp ve piknik yapacağınız alanda üçgen hamak bağlayabileceğiniz ortamın uygunluğunu düşünerek yola çıkmanızı öneriyoruz. Üç ucunda yer alan bağlama ipleri nedeniyle, orantılı şekilde kurulum yapmak için 3 farklı bağlama noktası göz önüne alınmalıdır.

Üçgen Hamakların BoyutlarıPin
Üçgen Hamakların Boyutları

Üçgen Hamak Modellerinin Genel Özellikleri

Üçgen hamak modelleri ve özellikleri, hamak severler tarafından çok merak ediliyor. Herkes üçgen hamak kullanmadığı için, üçgen hamak kullanan hali hazırda kullanıcılarında deneyimleri araştırılıyor.

Üçgen hamaklar, görüntüsünden dolayı biraz zahmetli gibi görünse bile aslında kurulumu oldukça kolaydır. Üç ucunda yer alan üç adet bağlama noktası sayesinde, yer yüksekliği ve gergi oranını ayarlayabilirsiniz.

Kopmaz ve yırtılmaz gergi ipleri sayesinde, konforlu bir kamp ya da piknik deneyimi yapabilirsiniz.

2 kişi veya 3 kişinin rahatlıkla kullanabileceği üçgen hamaklar, ortalama 300 kg ile 350 kg arasında dayanıklı taşıma kapasitesine sahiptir.

Bu yüzden arkadaşlarınızla ve ailenizle beraber, üçgen hamak keyfi yapmanız da olasıdır.

Devrilme önleyici sisteme sahip olan üçgen hamaklar, cilt dostu kumaş yapısına sahip olmasından dolayı; ferah ve serin bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Saklama çantası ile beraber satılan üçgen hamak modelleri, üç kişilik hamak olarak da bilinmektedir.

Ortalama 3 metrelik askı ve 3 parça D şeklinde bağlama tokası ile gönderilen üçgen hamakları alt kısımda yer alan listemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

ÜÇGEN HAMAK MODELLERİ HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYIN

Üçgen Hamak Modellerinin Genel ÖzellikleriPin
Üçgen Hamak Modellerinin Genel Özellikleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1