Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri 2024 Ücretleri – Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri 2024 Ücretleri

Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri ile ilgili 2024 sezonuna dair en güncel bilgileri sizlerle paylaştık. Manisa’da yer alan Spil Dağı Milli Parkı; günübirlik piknik, karavan kampı ve çadır kampı müdavimlerinin yoğun olarak ziyarette bulundukları bir bölge olsa bile, orman köşklerinden dolayı da sık, sık misafir ağırlamaktadır. Manisa bungalov evleri denildiğinde, akla ilk gelen bölgelerden olan Spil Dağı Milli Parkı; orman içerisinde doğa ile iç içe bungalov tatili yapmak isteyen aileler ve arkadaş gruplarınca tercih edilmektedir. Yaz aylarında serin ve kış aylarında ise oldukça soğuk olan Spil Dağı Milli Parkı; temiz havası, yürüyüş rotası ve manzarası ile adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemizde; Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri, Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri hakkında 2024 sezonuna dair en güncel bilgileri sunduk. İşte Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri 2024 ücretleri. Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri 2024 ücretleri. Spil Dağı Milli Parkı bungalov konaklama detayları. Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri nerede? Spil Dağı Milli Parkı orman köşklerine nasıl gidilir? İşte tüm detaylar.

SPİL DAĞI MİLLİ PARKI KAMP ALANI 2024 ÜCRET LİSTESİ İÇİN – TIKLAYINIZ

SPİL DAĞI MİLLİ PARKI 2024 GİRİŞ ÜCRETLERİ LİSTESİ İÇİN – TIKLAYINIZ

Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri Nerede? – Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Spil Dağı Milli Parkı bungalov evlerine ulaşım oldukça kolaydır. Manisa il merkezine sadece 23,8 kilometre mesafede yer alan Spil Dağı Milli Parkı’na Manisa il merkezinden, Spil Dağı Milli Parkı yolunu takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün olmayan Spil Dağı Milli Parkı’na kendi aracınız ile gitmeniz sağlıklı olacaktır.

Dileyenler taksi kiralaması yapabilir ancak 23,8 kilometre için taksi ücreti bir hayli fazla olacaktır.

Spil Dağı Milli Parkı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/74GbRJpwHsFQtQfw7
Spil Dağı Milli Park Müdürlüğü İletişim Bilgisi: 0 236 237 10 61
Spil Dağı Milli Parkı İşletme Rezervasyon İletişim Bilgisi: 0 539 334 31 45-46

Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri Nerede? - Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri Nerede Ve Nasıl Gidilir?Pin
Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri Nerede? – Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Konaklama İmkanları Ve Spil Dağı Milli Parkı İmkanları

Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri olarak da bilinen Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri; 1+1 balkonlu dağ manzaralı dağ evi, 2+1 verandalı manzaralı dağ evi, 1+1 orman manzaralı ve şömineli dağ evi ve 2+1 orman manzaralı şömineli dağ evi olarak 4 farklı seçenekle misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri içerisinde bulunan imkanlar şu şekildedir; balkon, mutfak, çekyat, yemek masası, orta sehpa, ısıtma sistemleri, buzdolabı, ocak, çift kişilik yatak, komodin, nevresim ve havlu seti, tek kişilik yatak, şömine, televizyon, duşakabin, lavabo ve klozet.

Spil Dağı Milli Parkı sahasında bulunan imkanlar ise şu şekildedir,

Mescit, bungalov ev konaklama imkanları, tuvalet, tırmanış parkuru, çeşme, koşu ve yürüyüş parkuru, piknik alanı, manzara seyir alanı, otopark, karavan kamp yeri, piknik masası, su pınarı, konferans salonu, çadır kamp yeri, ziyaretçi ve araştırma merkezi ve gölet.

Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Konaklama İmkanları Ve Spil Dağı Milli Parkı İmkanlarıPin
Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Konaklama İmkanları Ve Spil Dağı Milli Parkı İmkanları

Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri 2024 Ücretleri – Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri 2024 Ücretleri

Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri ve bungalov evleri konaklama ücretleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından açıklanmıştır. Ancak Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün açıklamış olduğu bungalov ev konaklama ücretleri, Spil Dağı Milli Parkı işleticisinin taleplerine, sezon yoğunluğuna ve müsaitlik durumuna göre değişmektedir.

Bu kapsamda; konaklama ücretlerinde herhangi bir değişkenlik, yanlışlık veya ödeme süreçlerinde yaşanan mağduriyetlerden kampyerleri.org sorumlu değildir. Kampyerleri.org sitesinde yayımlanan Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri ve bungalov evleri konaklama ücretleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ücret listesidir.

Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri ve bungalov ev konaklama ücretleri; acente ücretleri ve konaklama rezervasyon sitelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Spil Dağı Milli Parkı orman köşkleri 2024 ücretleri ve Spil Dağı Milli Parkı bungalov evleri 2024 ücretleri şu şekildedir,

  • 4 yataklı kır evi günlük konaklama ücreti: 2.400₺
  • 6 yataklı kır evi günlük konaklama ücreti: 3.600₺
Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri 2024 Ücretleri - Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri 2024 ÜcretleriPin
Spil Dağı Milli Parkı Orman Köşkleri 2024 Ücretleri – Spil Dağı Milli Parkı Bungalov Evleri 2024 Ücretleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


2