Sinop Kamp Alanları

Kendi aracınızla ya da otobüslerle de kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Sinop’da harika zaman geçirebileceğiniz bölgeler var. Sadece kamp için değil, günübirlik gezi veya şehrin farklı noktalarında konaklamalı şekilde yapacağınız Sinop şehir turu da sizlere keyif verecektir. Bizlerde Sinop’da keyif alabileceğiniz en güzel kamp alanları listesini derledik. Sinop ücretsiz kamp alanları ve Sinop ücretli kamp alanları ile ilgili araştırmalarınız var ise; Sinop kamp alanları ile ilgili derlemiş olduğumuz listeye göz atabilirsiniz. Karadeniz’e kıyısı olan nezih şehir de doğa ile iç içe olabileceğiniz, Sinop kamp yerleri listesine göz atmayı unutmayınız…

Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanı

Sinop – Akliman yolu üzerinde yer alan ve Sinop merkeze bağlı Abalı 3. sokak da yer alan Hamsilos Tabiat Parkı sizleri bekliyor. Sinop’da deniz manzaralı piknik, trekking, manzara seyri, fotoğrafçılık ve kamp yapabileceğiniz nadir bölgelerden bir tanesi olan Hamsilos Tabiat Parkı’nda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Çeşme, tuvalet, lokanta, kamelya, otopark, manzara seyir noktası, gazino, büfe, yağmur barınağı ve giriş kontrol noktası imkanları bulunan Hamsilos Tabiat Parkı’na girişler ücretlidir. Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’ne 2 dakika yürüme mesafesinde yer alan Tabiat Parkına toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir. Akliman servisleri ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/wEsKXPkszEkkECrv6
İletişim bilgisi: 03682010012

Hamsilos Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Hamsilos Tabiat Parkı Kamp Alanı

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Erfelek Tatlıca Şelaleleri’nin bulunduğu alanda 28 adet şelale bulunmaktadır. Mesire alanı ve kamp alanı olarak da ziyaret edilen Erfelek Tatlıca Şelaleleri’nde harika bir manzara bulunmaktadır. Tuvalet, piknik alanları, büfe, kafe, otopark, trekking parkuru ve çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Erfelek ilçe merkezinden Akören Köyü’ne servisler ile gidip, Akören Köyünden de yine aynı şekilde servisler ile Erfelek Tatlıca Şelaleleri’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için birebir olan Erfelek Tatlıca Şelaleleri’nde manzara ve doğa fotoğrafları çekebilirsiniz. Şelalenin hemen yakının kamp yapılmıyor ancak genel olarak Erfelek Tatlıca Şelaleleri çevresinde kamp yapılmaya müsait alanlar bulunmaktadır.

Konum bilgisi:  https://g.page/erfelektatlicaselaleleri?share

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp AlanıPin
Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Martı Kamping

Sinop – Akliman yolu üzerinde Karasu Irmağı’nın hemen yanında yer alan Martı Kamping sizleri bekliyor. Çadır kampı, bungalov konaklaması ve ahşap bungalov konaklaması yapabileceğiniz kamping tesisinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İşletme çadır kiralama hizmeti de sunmaktadır. Çadırı olmayanlar, işletmeden çadır kiralaması yapabilirler. Ayrıca kendi karavanı olanlar, karavan kampı da yapabilirler. İşletme tarafından sunulan ve ücrete dahil olan hizmetler ise; şezlong, piknik alanı, şemsiye, hamak, saç kurutma makinası, can kurtaran, sıcak su, güvenlik, duş, soyunma kabini, tuvalet, piknik masası, internet, mangal alanı, ızgara alanı, buzdolabı, plaj voleybol alanı, otopark, oyun parkı, elektrik, mutfak ve dinlenme alanı imkanları olarak sıralanmıştır. Sinop – Akliman servisleri ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz tesis, Sinop Yarımadası’nın başladığı alanda yer almaktadır. Karasu Irmağı’nın hemen yanında yer alan işletme şehir merkezine 9 kilometre uzaklıktadır.

Konum bilgisi: https://g.page/martikamping?share
İletişim bilgisi: 08503047757

Martı KampingPin
Martı Kamping

Demirkollar Aile Kampı

Pansiyon konaklaması, piknik alanı ve çadır kamp alanı hizmeti sunan Demirkollar Aile Kampı sizleri bekliyor. Sinop – Akliman yolu üzerinde, Hamsilos Tabiat Parkı’na yürüme mesafesinde hizmet veren kamp tesisine, Akliman servisleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Tuvalet, otopark, pansiyon kiralaması, çadır kamp alanı, bahçe, oturma alanı, mangal alanı, piknik masaları, piknik alanı, elektrik, mutfak, internet ve duş imkanları bulunmaktadır. Denize sıfır pansiyon konaklaması ve çadır kampı yapabileceğiniz Demirkollar Aile Kampı’nı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Konum bilgisi: https://g.page/demirkollarailekampi?share
İletişim bilgisi: 05448914021

Demirkollar Aile KampıPin
Demirkollar Aile Kampı

Mavi Ay Beach Club (Öztürkler Aile Kampı)

Sinop şehir merkezinde Ordu Caddesi üzerinde yer alan Mavi Ay Beach Club sizleri bekliyor. Bir diğer adı Öztürkler Aile Kampı olarak da bilinen Mavi Ay Beach Club tesisi içerisinde; çadır kamp alanı, standart oda kiralaması, ahşap ev kiralaması, jakuzili oda kiralaması, 1+1 oda kiralaması ve jakuzili saunalı ahşap oda kiralaması yapabilirsiniz. Kamp tesisinde; barbekü alanı, masa, sandalye, bulaşık yıkama alanı, internet, güvenlik, otopark, tuvalet, duş, şezlong, şemsiye, bahçe, plaj alanı, klima, otopark, televizyon, buzdolabı, restoran ve kafe imkanları bulunmaktadır. Ordu Cadesi üzerinde yer alan işletmeye toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/maviaybeachsinop?share
İletişim bilgisi: 03682616060

Mavi Ay Beach Club (Öztürkler Aile Kampı)Pin
Mavi Ay Beach Club (Öztürkler Aile Kampı)

Akliman Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Hamsilos Tabiat Parkı sahası içerisinde yer alan Akliman mesire alanı ve kamp alanı sizleri bekliyor. Akliman servisleri ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Akliman kamp alanında doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Giriş kontrol noktası, çeşme, büfe, plaj alanı, tuvalet, kamelya, lokanta, otopark, manzara seyir alanı, gazino, oturma alnı, piknik alanı ve trekking parkuru imkanları bulunmaktadır. Akliman mesire alanına girişler ücretlidir. Hamsilos Tabiat Parkı sahasında yer almasından dolayı ücret ödenmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/NUwuwKauyKSzm6R17
İletişim bilgisi: 03682876030

Akliman Mesire Alanı Ve Kamp AlanıPin
Akliman Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Tatlıca Tabiat Parkı Kamp Alanı

Erfelek Tatlıca Şelaleleri’ni de içerisinde barındıran Tatlıca Tabiat Parkı sizleri bekliyor. Ayancık’a bağlı Akören mevkiinde yer alan Tatlıca Tabiat Parkı içerisinde kamp ve piknik yapabilirsiniz. 28 adet şelale bulunmaktadır. Kaya tırmanışları, trekking, manzara seyri ve yüzme gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Patika yolu tırmanıp sonunda izleyeceğiniz manzara sizi büyüleyecektir. Tabiat Parkı sahası içerisinde; büfe, trekking parkuru, kafe, tuvalet, manzara seyir noktası, lokanta, giriş kontrol noktası ve yöresel ürün satış noktası imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamadığından, kendi aracınızı kullanmanız gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/tVq79dZYAvoMZmfH8
İletişim bilgisi: 03122075000

Tatlıca Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Tatlıca Tabiat Parkı Kamp Alanı

Sarıkum Göleti Kamp Alanı

Sinop – İnebolu yolu üzerinde yer alan Sarıkum Göleti’nde kamp ve piknik yapabilirsiniz. Sarıkum Göleti, Sarıkum Plajı’na da yakın mesafede yer almaktadır. Sarıkum Göleti, Sarıkum Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. İnebolu – Sinop yolu üzerinden geçiş yapan servislere binerseniz, Sarıkum Göleti yol ayrımında inip, yürüyerek Sarıkum Göleti’ne ulaşabilirsiniz. Sarıkum Göleti’ne direkt gitmek isterseniz, Sarıkum Köyü’ne giden servislere binebilirsiniz. Sarıkum Göleti’nde herhangi bir işletme ve tesis bulunmamaktadır. Çadır kampı, karavan kampı ve piknik için uygun olan Sarıkum Göleti, Sarıkum Gölü Tabiatı Koruma Alanı olarak tescillenmiştir ve bundan dolayı ateş yakılmasına izin verilmemektedir. Hazır gıdalar tercih ederek, güzel bir kamp deneyimlemeniz mümkün olacaktır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/8SWt1HyW54jURFzu7

Sarıkum Göleti Kamp AlanıPin
Sarıkum Göleti Kamp Alanı

Akgöl Kamp Alanı

Boyabat’a bağlı Uzunçay mevkiinde yer alan Akgöl sizleri bekliyor. Kastamonu – Sinop il sınırında yer alan Akgöl’de doğa ile iç içe kamp ve piknik yapabilirsiniz. Sinop’da bakir bir bölge arıyorsanız, Akgöl uygun olacaktır. Çünkü Akgöl doğa ile iç içe kalmanıza imkan sağlamaktadır. Çadır kamp alanı, trekking parkuru, tuvalet, otopark ve piknik yapılabilecek uygun alanlar bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Ayancık – Boyabat yolu üzerinden Erfelek güzergahına ilerleyin. Otmanlı Bucağı’ndan Boyabat güzergahına devam edin. Yol üzerinde yer alan çay bahçesinin sağından giden yolu takip ederseniz, Akgöl’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Akgöl’de kamp ve piknik yapmak ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/QyxiTC2vwixWGScg8

Akgöl Kamp AlanıPin
Akgöl Kamp Alanı

Sinop Orman Kampı

Büfe, çadır kamp alanı, su, tuvalet, plaj alanı, otopark ve oturma alanı imkanı bulunan Sinop orman kampı sizleri bekliyor. Şehir merkezinde yer alan Sinop orman kampına toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Plaj alanında şezlong, şemsiye ve dinlenme alanı imkanı da bulunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber denize sıfır kamp yapmak isterseniz, geç kalmadan yola çıkmanızı öneriyoruz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/cB177nN996jdYhKP8
İletişim bilgisi: 03682605760

Sinop Orman KampıPin
Sinop Orman Kampı

Karakum Plajı Kamp Alanı

Sinop Yarımadası’nda bulunan Karakum Plajı sizleri bekliyor. Servis ve taksiler ile ulaşım sağlayabileceğiniz Karakum Plajı’nda doğa ile iç içe kamp ve piknik yapabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilen Karakum Plajı’nda çadır kurabileceğiniz uygun alanlar vardır. Karakum Plajı’na girişler ücretlidir. Plaj alanı, piknik alanı, şemsiye, büfe, tuvalet, şezlong, soyunma odası ve oturma alanı imkanları bulunmaktadır. Yüzme, dalış ve kano turu gibi çeşitli aktiviteler ile gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/AeLJfVeWDrpwAUqV8

Karakum Plajı Kamp AlanıPin
Karakum Plajı Kamp Alanı

Hamsilos Koyu Kamp Alanı

Ülkemizin en kuzey noktasında yer alan Hamsilos Koyu kamp ve piknik için yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Deniz manzaralı kamp ve piknik yapmak isterseniz, Hamsilos Koyu’nu ziyaret etmenizi öneriyoruz. Hamsilos Koyu’na Akliman’a giden araçlar ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tuvalet ve mescit imkanı bulunmaktadır. Yiyeceğinizi ve içeceğinizi yanınıza alıp yola çıkmanız gerekmektedir. Hamsilos Koyu’nda restoran ve kafe gibi tesisler bulunmamaktadır. Çadır kampı ve karavan kampı yapabileceğiniz Hamsilos Koyu sizleri bekliyor.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/mbxK1mFoo7nFb5e59

Hamsilos Koyu Kamp AlanıPin
Hamsilos Koyu Kamp Alanı

Topalçam Tabiat Parkı Kamp Alanı

Boyabat’a bağlı Kemaldede mevkiinde yer alan Topalçam Tabiat Parkı sizleri bekliyor. Sinop- Boyabat yolu üzerinde yer alan Topalçam Tabiat Parkı’na toplu taşıma araçları ile giderseniz, yol ayrımında inip yürümeniz gerekmektedir. Topalçam Tabiat Parkı’na girişler ücretlidir. Çeşme, tuvalet, gazino, büfe, oyun parkı, giriş kontrol noktası, piknik alanı, lokanta, oturma alanı ve manzara seyir noktası imkanları bulunmaktadır. Çadır kampı, karavan kampı ve piknik yapılabilecek uygun alanlar bulunmaktadır. Ağaçlar içerisinde ferah bir kamp sizleri bekliyor.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/mUL4bK4dVJN7ezvCA
İletişim bilgisi: 03122075000

Topalçam Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Topalçam Tabiat Parkı Kamp Alanı

Babaçay Kanyonu Kamp Alanı

Sinop Ayancık’a bağlı İnaltı Köyü’nde yer alan Babaçay Kanyonu sizleri bekliyor. Telefon ve internet çekmeyen Babaçay Kanyonu’nda doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz ancak, yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. İlkbahar ve yaz sezonunda yoğun olarak ziyaret ediken ve trekking parkuru ile ilgi odağı haline gelen Babaçay Kanyonu’nda harika bir gezi sizleri bekliyor. Babaçay Kanyonu sonunda İnaltı Mağarası bulunmaktadır. Doğa yürüyüşü yapan, doğa severlerin son gelecekleri alan İnaltı Mağarasıdır. Toplu taşıma aracı olmadığı gibi, herhangi bir sosyal tesis imkanı da bulunmamaktadır. Bu yüzden hazırlığınızı yaparak yola çıkmanız gerekmektedir. Kanyon içerisinde ve çevresinde kamp yapılacak alanlar vardır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/LM4kF4cyQrUZ8PpQ6

Babaçay Kanyonu Kamp AlanıPin
Babaçay Kanyonu Kamp Alanı

Türkeli Plajı Kamp Alanı

Türkeli Plajı’nda denize sıfır kamp ve piknik yapabilirsiniz. Sinop – İnebolu yolu üzerinde yer alan Türkeli’ne servislerle ulaşım sağlanabilir. Türkeli Plajı’na yakın alanda market, kafe, lokanta, büfe ve çay bahçesi imkanları bulunmaktadır. Elektrik, tuvalet ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarınızı plaja yakın alanda yer alan işletmelerden temin edebilirsiniz. Türkeli Plajı’nda çadır kampı yapılacak alanlar var. Karavan kampı için müsait değil ancak, sahil şeridi üzerinde denizi gören alanlarda karavan kampı yapabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/MGmgb6s45TE15qq9A

Türkeli Plajı Kamp AlanıPin
Türkeli Plajı Kamp Alanı

Sarıkum Plajı Kamp Alanı

Sinop’un en uzun plajı olarak bilinen Sarıkum Plajı, kamp ve piknik yapmak isteyen misafirler tarafından ziyaret edilmektedir. Sarıkum Gölü’ne çok yakın mesafede yer alan Sarıkum Plajı’nda deniz manzaralı kamp ve piknik yapabilirsiniz. Sinop – İnebolu yolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz Sarıkum Plajı’na yol ayrımında inip yürüyebilirsiniz. Dileyenler Sarıkum’a giden köy servislerine de binebilirler. Sarıkum Plajı’nda herhangi bir tesis ya da sosyal imkan bulunmamaktadır. Bu yüzden hazırlığınızı yapıp yola çıkmanız gerekmektedir. Sarıkum Plajı’nda kamp ve piknik yapmak ücretsizdir. Ekipman ve temel ihtiyaç malzemelerinizi yanınızda getirerek, doğa ile iç içe kamp ve piknik yapabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/5QAsoxWQ9CXjdoZMA

Sarıkum Plajı Kamp AlanıPin
Sarıkum Plajı Kamp Alanı

Buzluk Yaylası Kamp Alanı

Boyabat – Havza yolu üzerinde yer alan Durağan’a bağlı Buzluk Yaylası’nda kamp ve piknik yapabilirsiniz. Buzluk Yaylası’nda tuvalet, duş ve elektrik imkanları bulunmamaktadır. Boyabat – Havza yolu üzerinde hizmet veren servisler ile Durağan’a gelip, Buzluk Yaylası’na taksi tutarak gidebilirsiniz. Buzluk Yaylası’na toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Yiyeceğinizi ve içeceğinizi yanınızda götürmeniz gerekiyor. Buzluk Yaylası’nda market, lokanta ve kafe gibi sosyal imkanlar bulunmamaktadır. Buzluk Yaylası’nda bisiklet turu, manzara fotoğrafçılığı, manzara seyri ve doğa yürüyüşü aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/4b2NYRFqNrbgrTbk8

Buzluk Yaylası Kamp AlanıPin
Buzluk Yaylası Kamp Alanı

Dranaz Dağı Kamp Alanı

Sinop’a bağlı Aktaş mevkiinde yer alan Dranaz Dağı’nda kamp yapabilirsiniz. Trekking ve kamp için yoğun olarak ziyaret edilen Dranaz Dağı’nda harika bir manzara sizleri bekliyor. Dranaz Dağı’na toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Bu yüzden kendi aracınızı kullanmanız gerekmektedir. Boyabat’a giden servislere binerseniz, Boyalı Köyü yol ayrımında inebilirsiniz ancak köy dolmuşu bulamadığınız durumda ulaşım sorun haline gelecektir. Dranaz Dağı’nda tuvalet, elektrik ve duş gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yiyeceğinizi, içeceğinizi ve temel ihtiyaç ekipmanlarınızı yanınıza alıp yola çıkmayı unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/2vjuUFUGKpiwhsNP8

Dranaz Dağı Kamp AlanıPin
Dranaz Dağı Kamp Alanı

Şahin Tepesi Kamp Alanı

Sinop’un doğusunu ve batısını panoramik olarak izleyebileceğiniz Şahin Tepesi sizleri bekliyor. Güneşin batışını kuzeyden izleyebileceğiniz harika bir yer olan Sinop Şahin Tepesi’nde harika bir manzara sizleri bekliyor. Şehir merkezinden araç ile 10 dakika uzaklıkta yer alan Şahin Tepesi’nde yürüme mesafesinde restoran, kafe ve çay bahçesi imkanı bulunmaktadır. Tuvalet, elektrik ve yiyecek ihtiyaçlarınızı işletmelerden temin edebilirsiniz. Kamp ortamı için pek elverişli değil ancak karavanınızı tepeye park edip, deniz ve şehir manzaralı kamp atabilirsiniz. Çadır kampı için uygun alanlar yok ancak, imkanlar doğrultusunda bir iki gecelik güzel bir kamp yapılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/6C9S4ggEFrDUFMMq5

Şahin Tepesi Kamp AlanıPin
Şahin Tepesi Kamp Alanı

Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü Kamp Alanı

Sinop Belediye kamp alanının hemen yanında hizmet veren Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü sizleri bekliyor. Fatih Caddesi üzerinden taksi ya da servisler ile ulaşım sağlayabileceğiniz Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü’ne Ordu Caddesi üzerinden ya da plaj yolundan yürüyerek gidebilirsiniz. Denize sıfır yemyeşil ferah bir ortamda hizmet veren tatil köyü içerisinde; çadır kampı ve apart konaklaması yapılabiliyor. Ayrıca işletmenin kendisine ait plaj alanı da bulunmaktadır. Tuvalet, apart kiralaması, elektrik, soyunma kabini, duş, sıcak su, internet, restoran, plaj alanı, şemsiye, şezlong ve oturma alanı imkanları bulunmaktadır. Tesis Sinop Belediye kamp alanının ve OGM sosyal tesislerinin hemen yanındadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/DtS2ztc1GSrCSPJu8
İletişim bilgisi: 03682612532

Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü Kamp AlanıPin
Üçüncüoğlu Yuvam Tatil Köyü Kamp Alanı

Nisi Barajı Kamp Alanı

Sinop, Karakum mevkiinde yer alan Nisi Barajı, Nisi Göleti olarak da bilinmektedir. Özellikle hafta sonu günlerinde günübirlik piknik yapmak isteyen misafirler tarafından yoğunluk oluşan Nisi Barajı’nda çadır kampı ve karavan kampı yapabilirsiniz. Barajın etrafı ağaçlarla çevrilidir ve nezih bir ortamda kamp yapmanız mümkündür. Nisi Barajı’nda kamp ve piknik yapacaksanız; yiyecek, içecek ve ekipman anlamında hazırlıklı gelmenizde fayda var. Nisi Barajı’nda trekking parkuru, tuvalet, çeşme ve piknik alanı imkanları bulunuyor. Restoran, bakkal, büfe ve kafe gibi tesisler bulunmamaktadır. Karakum mevkiine giden servisler ile Karakum’a ulaşabilirsiniz. Karakum’dan da taksi tutarak ya da ekipman durumunuza bağlı olarak, yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/HbfWSg9Kxh8bNrTC6

Nisi Barajı Kamp AlanıPin
Nisi Barajı Kamp Alanı

Sinop Belediye Kampı

Sinop şehir merkezinde bulunan Belediye kamp alanı sizleri bekliyor. Uygun fiyatlı olması ve şehir merkezine yakın konumda bulunmasından dolayı yoğun olarak ziyaret edilen Belediye kamp alanında çadrır kampı ve bungalov konaklaması yapabilirsiniz. Tuvalet, otopark, elektrik, soyunma kabini, şezlong, şemsiye, plaj alanı, dinlenme alanı, oturma alanı, sıcak su, duş, internet, mutfak, buzdolabı, restoran, çamaşırhane ve mangal yakma alanı imkanları bulunmaktadır. Sinop belediye kamp alanı OGM sosyal tesisleri ile yanyanadır. Toplu taşıma kullanacak misafirler, Fatih Caddesi’nde inip, Ordu Caddesi üzerinden kolayca ulaşabilirler.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/YrYTqckPp6NfDLxH6

Sinop Belediye KampıPin
Sinop Belediye Kampı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


3