Samsun Kamp Alanları

Samsun’da deniz manzaralı veya orman içerisinde kamp yapabileceğiniz, en güzel Samsun kamp alanları listesini hazırladık. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber eğlenceli zaman geçirebileceğiniz, Samsun ücretli kamp alanları ve Samsun ücretsiz kamp alanları listesine blogumuzdan erişim sağlayabilirsiniz. İşte birbirinden güzel ve memnun kalacağınızı umduğumuz en güzel Samsun kamp yerleri.

Amazon Tabiat Parkı Kamp Alanı

Amazon Tabiat Parkı, Terme’nin Gölyazı mevkiinde yer alan ormanlık alana, Samsun – Ordu yolu üzerinden Terme güzergahından ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ancak, Terme’den Gölyazı mevkiine gitmek için taksi tutmanız gerekmektedir. Servis imkanı kısıtlıdır. Denizde yüzebilir, manzara fotoğrafları çekebilir, trekking ve bisiklet turu yapabilirsiniz. Ağaçlar arasında ya da plaj alanında kamp yapabilirsiniz. Dileyenler yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirebilir veya yakın çevrede hizmet veren restoranlardan temin edebilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/X43hSwKf6f4PnP129
İletişim bilgisi: 03122075000

Amazon Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Amazon Tabiat Parkı Kamp Alanı

Nebiyan Yaylası Kamp Alanı

Ondokuzmayıs ilçesine bağlı Aydınpınar mevkiinde yer alan Nebiyan Yaylası sizleri bekliyor. Toplu taşıma imkanı bulunmayan ancak, kendi aracınızla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Nebiyan Yaylası’nda doğa ile iç içe kamp yapabilirsiniz. Nebiyan Dağı eteğinde yer alan Nebiyan Yaylası ferah bir ortamda kamp yapmanıza imkan sağlıyor. Yayla içerisinde tuvalet, konaklama, restoran, kafe, çay bahçesi ve çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birden fazla tesis var. Yaylanın belirli noktalarında yer alan tesislere ait mini tabelalar yaylanın girişinde sizi karşılamaktadır.

Konum bilgisi: https://g.page/Nebiyan?share
İletişim bilgisi: 05493055501

Nebiyan Yaylası Kamp AlanıPin
Nebiyan Yaylası Kamp Alanı

Yeşilırmak Kamp Alanı

Samsun’dan geçen Yeşilırmak kamp için uygundur. Samsun’un bazı ilçeleri ve köylerinden geçen Yeşilırmak Nehri kıyısında veya nehri gören manzaralı alanlarda kamp yapılabilir. Kamp imkanları ile ilgili net bir bilgi veremiyoruz çünkü; kendinize uygun bulacağınız her Yeşilırmak kıyısı kamp için uygundur. Harita konumunu inceleyerek ilçe mi, yoksa köy tarafından geçen Yeşilırmak Nehri kıyısında mı kamp yapacağınıza karar verebilirsiniz. Yeşilırmak ilgi odağı Çarşamba ilçesidir. Bunu da not olarak eklemekte fayda var.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/qB5pYfNyirR1rJXa6

Yeşilırmak Kamp AlanıPin
Yeşilırmak Kamp Alanı

Samsun Karavan Kamp

Samsun merkezde, Bandırma Gemi Müze ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi’nin hemen sağ tarafında yer alan Samsun Karavan Kampı sizleri bekliyor. Aquapark, su kayağı ve karavan kamp alanı olarak hizmet veren tesiste, denize sıfır kamp yapmak mümkündür. Karavan kamp alanı, mangal alanı, güvenlik, havuz, su, elektrik, tuvalet, sıcak su, duş, yakın alanda market, aquapark hizmeti, büfeye ve avmye yakın, manzara seyir alanı ve oturma alanı imkanları bulunmaktadır. Samsun şehir merkezinde yer alan tesise şehir içi dolmuşları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bandırma Gemi Müze ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi’ni ziyaret ettikten sonra, sağ tarafta hizmet veren kamping tesisine yürüyerek ulaşabilirsiniz. Kamp alanı Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmıştır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/64m1T389A8fkPjPKA
İletişim bilgisi: 05302322949

Samsun Karavan KampPin
Samsun Karavan Kamp

Altınkum Kamping Kanarya

Atakum’a bağlı İncesu Yalı Mahallesi’nde yer alan Altınkum Kamping Kanarya sizleri bekliyor. Denize sıfır villa daire kiralaması, apart kiralaması, bungalov kiralaması, çadır kampı ve karavan kampı yapabilirsiniz. Samsun – Sinop yolu üzerinde İncesu mevkiinde yer alan kamp tesisinde huzurlu bir kamp ve konaklama imkanı sizleri bekliyor. Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kamping tesisi içerisinde restoran, yöresel lezzetler sunumu, semaver, nargile, internet, oyun alanı, plaj alanı, televizyon, mutfak, duş, tuvalet, elektrik, oturma alanı, klima, otopark, oturma alanı ve manzara seyir noktası imkanları bulunmaktadır. Tesise gitmeden önce mutlaka rezervasyonunuzu yaptırınız.

Konum bilgisi: https://g.page/camping-kanarya?share
İletişim bilgisi: 03624575857

Altınkum Kamping KanaryaPin
Altınkum Kamping Kanarya

Aktaş Yaylası Kamp Alanı

Samsun – Amasya il sınırına çok yakın konumda yer alan Aktaş Yaylası kamp ve piknik için tercih edilmektedir. Ladik ilçesine bağlı Kabacagöz mevkiinde yer alan Aktaş Yaylası’nda doğa ile iç içe vakit geçirmek mümkündür. Çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, gölet, trekking parkuru, çeşme ve manzara seyir noktası imkanları bulunmaktadır. Ayrıca Aktaş Yaylası’nda alabalık tesisleri de bulunmaktadır. Çeşitli alabalık menülerini tadabilirsiniz. İşletme içerisinde tuvalet ve elektrik imkanı da mevcuttur. Taşova – Ladik yolu üzerinde hizmet veren servislere binerseniz, Kabacagöz mevkiinde inebilirsiniz ancak yürüyüş yolu biraz uzak kalacaktır. Hazırlıklı gelmenizde fayda var.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/XVnf3vQe4GCCE3pP7

Aktaş Yaylası Kamp AlanıPin
Aktaş Yaylası Kamp Alanı

Bayraktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Büfe, mescit, lokanta, piknik alanı, manzara seyir noktası, kafe, tuvalet, güvenlik bölgeleri, basketbol sahası ve yürüyüş yolu imkanı bulunan Bayraktepe Tabiat Parkı içerisinde kamp ve piknik yapılabiliyor. Tekkeköy’e bağlı Aşarağaç mevkiinde yer alan Bayraktepe Tabiat Parkı içerisinde; çadır kampı ve karavan kampı yapabilirsiniz. Şehir gürültüsünden uzakta doğa ile kucaklaşmak istiyorsanız, Bayraktepe Tabiat Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz. Hem deniz manzarası, hem de orman manzarası arasında ferah bir kamp yapmak istiyorsanız, geç kalmadan yola çıkmanızı öneriyoruz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Lxq2CuFy2iSGcQbF8
İletişim bilgisi: 03624327524

Bayraktepe Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Bayraktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Ladik Gölü Kamp Alanı

Ladik Gölü, Ladik ilçesine bağlı Hamitköy mevkiinde yer almaktadır. Ladik Gölü’nda tuvalet, duş, elektrik ve çeşme imkanı yoktur. Ladik Gölü ve çevresi tamamen bakir bir bölgedir. Yiyeceğinizi, içeceğinizi yanınıza alıp gitmeniz gerekmektedir. Ladik ilçe merkezi üzerinden kolayca ulaşılabilir ancak toplu taşıma imkanı yoktur. Trekking, manzara seyri ve fotoğrafçılık aktiviteleri için uygun bir bölgedir. Ladik Gölü’nde çadır kampı ve karavan kampı için uygun alanlar var.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/YQ1DjLBri3NZCyZH8

Ladik Gölü Kamp AlanıPin
Ladik Gölü Kamp Alanı

Miliç Tesisleri Kamp Alanı

Samsun – Ordu il sınırında yer alan ve Samsun – Ordu yolu üzerinde hizmet veren servisler ile kolayca ulaşım sağlanabilen Miliç Sahil Tesisleri sizleri bekliyor. Tuvalet, plaj alanı, mangal yakma alanı, güvenlik, su, cankurtaran, oyun parkı, kır evi, yürüyüş yolu, oturma alanı, bisiklet yolu ve dinlenme alanı imkanları bulunmaktadır. Tesis içerisinde çadır kampı ve karavan kampı yapılabiliyor. İşletmeye gitmeden önce müsaitlik durumu hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/wr53ZsAt8wMvYC539
İletişim bilgisi: 03624311012

Miliç Tesisleri Kamp AlanıPin
Miliç Tesisleri Kamp Alanı

Kocadağ Kamp Alanı

1300 rakımda bulunan Kocadağ, Atakum ilçesine bağlıdır. Kabadüz mevkiine bağlı olan, Kocadağ Yaylası’nda kamp, piknik, trekking, manzara seyri ve fotoğrafçılık aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Kocadağ Yaylası’nda tuvalet, elektrik, duş ve çeşme imkanları bulunmamaktadır. Kocadağ Yaylası’nda yiyecek ve içecek temin edilebilecek herhangi bir tesis ya da işletme yoktur. Bu yüzden yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kocadağ’a toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Kendi aracınızla ulaşım sağlamanız gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/W4kM5SFPvvWpKvCQ8

Kocadağ Kamp AlanıPin
Kocadağ Kamp Alanı

Küpecik Yaylası Kamp Alanı

Ladik ilçesine bağlı Küpecik Yaylası’nda kamp, piknik, doğa yürüyüşü, manzara fotoğrafçılığı ve yaban hayatı gözlemciliği aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Köy içerisinde mescit var. Tuvalet ve su ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Elektrik ve market imkanları olmadığı için hazırlıklı gelmeniz de fayda var. Ayrıca telefon bazı bölgelerde çekmeyebilir. Su ihtiyacı için köye inmek istemiyorsanız, yayla çevresinde yer alan çeşmeleri kullanabilirsiniz ancak bazı dönemlerde su akmayabiliyor. Toplu taşıma imkanı yoktur. Küpecik Yaylası’na girişler ücretsizdir. Karavan kampı ve çadır kampı için uygun alanlar bulunuyor. Oturma alanı ve kamelya imkanları yoktur.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/yLUHm8A4Xo47vLkw6

Küpecik Yaylası Kamp AlanıPin
Küpecik Yaylası Kamp Alanı

Sarıgazel Tabiat Parkı Kamp Alanı

Samsun – Sinop yolu üzerinde yer alan Sarıgazel Tabiat Parkı sizleri bekliyor. Samsun İli Kent Ormanı sahasında yer alan Sarıgazel Tabiat Parkı içerisinde çadır kampı, günübirlik piknik ve karavan kampı yapılabiliyor. Çeşme, mescit, gezi parkuru, basketbol alanı, etkinlik alanı, oyun parkı, güvenlik evi, voleybol sahası, tuvalet, kamp, lokanta ve giriş kontrol noktası imkanları bulunmaktadır. Piknik ve kamp yapabileceğiniz kamelyalar, mangal yakma alanı ve piknik masaları bulunmaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Ondokuzmayıs ile Bafra arası hizmet veren servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Hmu3dh8E69Cse5KS8
İletişim bilgisi: 03122075000

Sarıgazel Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Sarıgazel Tabiat Parkı Kamp Alanı

Gürcü Yaylası Kamp Alanı

Ladik ilçesine bağlı Büyükkızoğlu mevkiinde yer alan Gürcü Yaylası sizleri bekliyor. Samsun – Amasya il sınırında yer alan ve Akdağ Kayak Merkezi’ne çok yakın konumda yer alan Gürcü Yaylası kamp, piknik, trekking ve manzara seyri aktiviteleri için uygundur. Gürcü Yaylası’nda buz gibi su akan çeşme vardır. Herhangi bir sosyal tesis ya da işletme olmadığı için tamamen doğa ile iç içe olmanız mümkündür. Ayrıca tuvalet ve elektrik ihtiyacınızı giderebileceğiniz herhangi bir tesiste yoktur. Bu yüzden hazırlığınızı yapıp, yola çıkmanız gerekmektedir. Gürcü Yaylası’na gitmişken, Akdağ Kayak Merkezi’ne uğramayı unutmayın. Kayak merkezine kış sezonunda servisler gidiyor ancak, yaz sezonunda servislerin durumu ile ilgili güncel bir bilgi bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/SLCKT7yBjP8W6KW69

Gürcü Yaylası Kamp AlanıPin
Gürcü Yaylası Kamp Alanı

Geyikkoşan Plajı Kamp Alanı

Alaçam’ın Fatih mevkiinde yer alan Geyikkoşan Plajı’nda kamp ve piknik yapılabilir. Geyikkoşan Plajı’nda deniz manzaralı kamp yapabilirsiniz. Tuvalet, elektrik, sıcak su ve duş ihtiyaçlarınızı yakın çevrede hizmet veren tesislerde giderebilirsiniz. Karavan kampı, çadır kampı, yüzme, dalış ve manzara seyri aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz Geyikkoşan Plajı’na Samsun – Sinop yolu üzerinde hizmet veren servisler ile ulaşabilirsiniz. Yol üzerinde Geyikkoşan Plajı yol ayrımında inip, yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/zDGoa4PRUs71Fg3A6

Geyikkoşan Plajı Kamp AlanıPin
Geyikkoşan Plajı Kamp Alanı

Vezirsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Vezirköprü’ye bağlı Çeltek mevkiinde yer alan Vezirsuyu Tabiat Parkı sizleri bekliyor. Çeşme, tuvalet, spor alanı, gezi parkuru, güvenlik, lokanta, futbol sahası, giriş kontrol sahası, piknik masası, kamelya, iskele, basketbol sahası, göl, trekking parkuru, koşu parkuru, mescit, otopark, büfe, oyun parkı, manzara seyir noktası, kamelya, bekçi evi, voleybol sahası, bulaşık yıkama alanı ve oturma alanı imkanları bulunmaktadır. Kızılırmak Nehri manzaralı kamp ve piknik yapmak isterseniz, geç kalmadan yola çıkmanızı öneriyoruz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/siVg4iRmprje3DtBA
İletişim bilgisi: 03122075000

Vezirsuyu Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Vezirsuyu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Kunduz Dağları Kamp Alanı

Vezirköprü’ye bağlı Tahtaköprü mevkiinde yer alan Kunduz Dağları kamp alanı sizleri bekliyor. Kunduz Dağları; Kunduz Ormanları ve Kunduz Yaylası olarak da bilinmektedir. Tuvalet, elektrik, su, restoran ve sıcak su gibi temel imkanların bulunmadığı Kunduz Dağları’nda doğa ile iç içe kamp yapabilirsiniz. Kunduz Dağları eteğinde yer alan ormanlık alanlar, çadır kampı ve karavan kampı için tercih edilmektedir. Toplu taşıma aracıyla ulaşım sağlanamamaktadır. Bu yüzden kendi aracınızla ulaşım sağlamanız gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/reh9gCPZVkRQnhxCA

Kunduz Dağları Kamp AlanıPin
Kunduz Dağları Kamp Alanı

Taflan Sahili Kamp Alanı

Atakum’a bağlı olan Taflan’da denize sıfır kamp yapabilirsiniz. Sahil şeridi üzerinde çadır kampı yapılabilecek plaj alanları var. Karavan kampı içinde deniz manzarasını gören alanları ziyaret edebilir ya da otopark gibi boş alanlarda kamp yapabilirsiniz. Taflan sahil şeridinde; market, büfe, lokanta, kafe, çay bahçesi ve restoran imkanları bulunmaktadır. Taflan’da pek fazla kamp yapan olmamaktadır ancak plaj alanında gününüzü değerlendirebilirsiniz. Tuvalet, elektrik ve su ihtiyacınızı yakın çevrede hizmet veren tesislerde temin edebilirsiniz. Taflan’a toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/h6e3mETdvURCS2PJ9

Taflan Sahili Kamp AlanıPin
Taflan Sahili Kamp Alanı

Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Vezirköprü’ye bağlı Türkmen mevkiinde yer alan Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı, Kızılırmak Nehri manzaralı harika bir deneyim yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Çadır kampı, günübirlik ziyaret veya karavan kampı da yapabileceğiniz Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı’nda doğa ile iç içe vakit geçirmek mümkündür. Yiyecek ve içecek temin edilebilir herhangi bir tesis yok. Yiyeceğinizi ve içeceğinizi alıp yola çıkmanız gerekmektedir. İskele, çeşme, yürüyüş yolu, bisiklet yolu, piknik alanı, manzara seyir noktası ve yüzmeye uygun alanlar bulunmaktadır. Ayrıca kanyonun kıyı noktasında tekne turu hizmeti de veriliyor. Ücret dahilinde tekne turu yaparak kanyona yakından bakabilirsiniz. Vezirköprü’den servisler ile ulaşım vardır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/pkyoGnnxvSkUpM28A
İletişim bilgisi: 03122075000

Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı Kamp Alanı

OMÜ Göleti Kamp Alanı

Atakum’a bağlı Aksu mevkiinde yer alan OMÜ Gölü kamp için ziyaret edilmektedir. On Dokuz Mayıs Üniversitesi’nin kampüsü içerisinde yer alan gölet, kamp ve piknik için ziyaret edilmektedir. Tuvalet, duş, elektrik ve içme suyu kaynağı imkanları bulunmayan OMÜ Göletinde doğa ile iç içe kamp yapılabiliyor. Gölet çevresinde herhangi bir tesis yoktur. Yiyeceğinizi içeceğinizi yanınıza alıp gelmeniz gerekiyor. Yiyecek ve içeceğiniz yok ise; OMÜ Göleti zaten şehir merkezine çok yakın konumda. Araç ile alışverişinizi yaptıktan sonra, kamp alanınıza dönebilirsiniz. Taksi ve servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi:  https://goo.gl/maps/d4nP7u87oqTPQJ8u6

OMÜ Göleti Kamp AlanıPin
OMÜ Göleti Kamp Alanı

Çam Gölü Mesire Alanı Ve Alanı

Yakakent’e bağlı Asmapınar mevkiinde yer alan Çamgölü mesire alanı ve kamp alanı sizleri bekliyor. Samsun – Sinop yolu üzerinden servisler ile ulaşım sağlayabileceğiniz mesire alanında doğa ile iç içe vakit geçirebileceksiniz. Çam Gölü mesire alanına girişler ücretlidir. Ayrıca içerisinde; çeşme, tuvalet, otopark, piknik masaları, piknik alanı, trekking parkuru ve oturma alanı imkanları vardır. Elektrik ve duş imkanı bulunmayan mesire alanında yiyecek ve içecek temin edebileceğiniz herhangi bir işletme de yoktur. Yiyeceğinizi ve içeceğinizi yanınıza alıp yola çıkmanızı öneriyoruz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/k7eWPPfp3c1HnDC28

Çam Gölü Mesire Alanı Ve AlanıPin
Çam Gölü Mesire Alanı Ve Alanı

Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti Kamp Alanı

Bafra’da yer alan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti sizleri bekliyor. Bafra’dan servisler ile ulaşım sağlayabileceğiniz Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde kamp, piknik ve günübirlik gezi gerçekleştirebilirsiniz. Balık Gölü, Gıcı Gölü, Gernek Gölü ve Liman Gölü’nü de sahasında bulunduran Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde harika bir manzara bulunmaktadır. Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde araç ile belirli bir noktaya kadar ulaşım sağlayabilirsiniz. Tur araçları var ve kişi başı ücret alınıyor. Dileyenler bisiklet kiralayabilir ya da kendi bisikletlerini getirebilirler. Yiyecek ve içecek ihtiyacınızı saha içerisinde yer alan restorandan temin edebiliyorsunuz. Yöresel lezzetler ve et menüleri bulunuyor. Dileyenler yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Ayrıca saha içerisinde her alanda kamp ve piknik yapılamamaktadır. Daha çok alan kuşlar için ayrılmıştır ve ateş yakmak yasaktır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Xj2xzghqxZB9rYHE6
İletişim bilgisi: 03624316090

Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti Kamp AlanıPin
Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti Kamp Alanı

Acıklı Yazı Kamp Alanı

Vezirköprü’ye bağlı Alanşeyhi’nde yer alan Acıklı Yazı mevkiinde kamp ve piknik yapabilirsiniz. Ormanlık bir alan olan Acıklı Yazı çadır kampı, karavan kampı ve piknik için uygundur. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmamaktadır ancak, kendi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çeşme, yürüyüş yolu ve kamp alanı imkanı bulunan Acıklı Yazı’da tuvalet ve duş yoktur. Ayrıca yiyecek ve içecek ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir tesis ve işletme de olmadığı için, hazırlığınızı yaparak yola çıkmanız gerekmektedir. Yemyeşil bir alanda doğa manzaralı kamp yapmak için geç kalmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7BBD5iLf6m1SszD48

Acıklı Yazı Kamp AlanıPin
Acıklı Yazı Kamp Alanı

Miliç Plajı Kamp Alanı

Miliç Plajı’nda yüzme, dalış, manzara seyri, plaj oyunları, fotoğrafçılık ve bisiklet turu gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiiz. Samsun – Ordu yolu üzerinden geçen servislere binerseniz, Miliç Plajı’nda inebilirsiniz. Plaj çevresinde; lokanta, kafe, restoran, market, manav, konaklama tesisleri, büfe ve çay bahçesi imkanları bulunmaktadır. Tuvalet, su ve elektrik gibi önemli ihtiyaçlarınızı söz konusu tesislerde giderebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/zfoawckTBPQP5oeF9

Miliç Plajı Kamp AlanıPin
Miliç Plajı Kamp Alanı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


2