Poppo Katlanır Lüks Kamp Sandalyesi Özellikleri

Kamp ekipmanlarının çeşitliliğinin artması ile beraber, yeni ve farklı özelliklere sahip kamp ekipmanları da piyasada yerini almaya başladı. Kamp sandalyesi modellerinin geldiği nokta da bunu en iyi özetleyen süreç olarak ön plana çıkabilir. Kamp sandalyelerinin, günümüze kadar gelinen süreçte; farklı tasarıma sahip olması çok az bir ihtimale sahipti. Ancak, pazar yerinin açılması ve markaların üretkenliği nedeniyle; yeni ve farklı tasarımlara sahip kamp sandalyesi modelleri de görmek mümkün hale geldi. Bunlardan bir tanesi de; Poppo markası tarafından üretilmektedir. Poppo katlanır lüks kamp sandalyesi özellikleri yazımızın içerisinde yer alan modeller, lüks şezlong olarak veya lüks kamp sandalyesi olarak da kullanılmaktadır. Sizlerde lüks vurgusuna sahip kamp sandalyesi temin etmek veya özelliklerine detaylı bakmak isterseniz, yazımızı inceleyebilirsiniz.

Poppo Marka Katlanır Lüks Kamp Sandalyelerinin Genel Özellikleri

Piknik ve kamp gibi daha fazla dinlenme ve mola gerektiren doğa aktiviteleri veya outdoor faaliyetler de kullanılan kamp sandalyeleri arasında yer alan Poppo katlanır kamp sandalyesi; tek farklı modele sahiptir.

Sadece farklı renk seçeneklerine sahip olmasından dolayı, farklı model gibi algılanabilir ancak tek model üzerine tasarlanmıştır ve renk seçenekleri ise; lacivert, siyah ve gri şeklindedir.

Poppo markasına ait lüks kamp sandalyesi modelleri, tek kişi kullanımına uygundur. Metal iskeletine sahiptir ve aynı zamanda hafif kumaş malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır.

Esneklik konsepti olması açısından hafif kumaş kullanılmıştır ve esnekliği sayesinde; konfor ve rahatlık her zaman sizinle olacaktır.

Pratik olması sayesinde; katlanır sistemi sayesinde birkaç saniye içerisinde kurulur ve toplanır.

Poppo katlanır lüks kamp sandalyesi özellikleri arasında da belirtildiği gibi; katlanır sisteminden dolayı; yer tasarrufu sağlar ve muhafaza edilmesi hususunda oldukça avantaj sağlar. Kolayca taşıma özelliği de söz konusu kamp sandalyesinin en çok tercih edilme nedenlerinden bir tanesidir.

Poppo kamp sandalyesinin çelik iskelete sahiptir ve ultra dayanıklılık sağlar. Yırtılmaz, esnek ve cilt hissi veren kumaş yapısı; her türlü hava şartlarında kullanıma uygundur.

Kumaş malzemesi, kamp sandalyesinin yatma özelliğine sahip olmasından dolayı ultra sağlamlaştırılmış özelliğindedir. Yatış ve dinlenme modunda; dolgulu başlık kısmı ve ayarlanabilir sırt kısmı maksimum verimli konfor sağlayacaktır.

Sırt kısmının ayarlabilir olmasının yanı sıra; kordonlar ise kumaş malzemesini sıkıca tuttuğu için harika bir rahatlık sunar.

Poppo kamp sandalyesi; 65 x 112 x 90 cm ölçülerindedir. Oturma durumunda ise; 46,5 x 46 x 50 cm ölçülerindedir.

130 kg taşıma kapasitesine sahip olan Poppo kamp sandalyesi kamp ve pikniklerinizde daimi kullandığınız ekipmanınız olacaktır.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARINA GÖZ ATMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Poppo Marka Katlanır Lüks Kamp Sandalyelerinin Genel ÖzellikleriPin
Poppo Marka Katlanır Lüks Kamp Sandalyelerinin Genel Özellikleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1