Ana Sayfa / Ekipmanlar / Nurgaz Kamp Ekipmanları İncelemesi

Nurgaz Kamp Ekipmanları İncelemesiNurgaz, özellikle 2017 yılında kampçı, dağcı ve gezginlerin ihtiyaçlarına karşılık veren bir firmadır. Nurgazshop ürünleri hem resmi internet sitesi üzerinden hem de birçok tedarikçi firma tarafından satılmaktadır. Peki, Nurgaz kamp ekipmanları arasında neler var? İlk defa kamp yapacaklar veya profesyonel kampçılar-dağcılar Nurgaz’dan hangi ürünleri alabilir? Kampyerleri.org olarak Nurgazshop.com.tr sitesinde bulunan malzemeleri ve özelliklerini ele aldığımız bu yazımızı okuyunca akıllardaki soru işareti yok olacak.

Nurgaz ürünlerine göz atmadan önce aşağıda bulunan Nurgaz Mikro Ocaklar tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

NURGAZ KAMP EKİPMANLARI NELERDİR?

Nurgaz, kampçıların, dağcıların ve doğa severlerin ekipman ihtiyaçları için üretim yapmaya devam ediyor. Nurgaz sitesinde hemen hemen herkesin ihtiyaçlarına ve eksiklerine kesin çözüm olacak ekipmanlar bulunuyor. Nurgaz kamp ekipmanları arasında ise; kamp çadırları, şişme yataklar, matlar, uyku tulumları, paracord bileklikler, masa sandalyeler, termoslar, çantalar, lambalar, buschcraft ekipmanları ve diğer kamp malzemeleri bulunuyor. Nurgaz sitesinde bulunan kamp ekipmanlarının geniş listesine ve ürün listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ

  • KARTUŞLAR: Nurgaz internet sitesinden ve diğer firmalar tarafından satışa sunulan kartuşlar hem kaliteli hem de sağlıklıdır. Kartuşlar; 190 gram kartuş, 220 gram kartuş, 500 gram kartuş, 80 gram vidalı kartuş, 230 gram vidalı kartuş ve 450 gram vidalı kartuş olarak satışa sunulmaktadır. Nurgaz internet sitesinde bulunan Kamp Ürünleri -> Kartuşlar bölümünden kartuş siparişi verebilirsiniz.
Nurgaz kartuşları
  • KAMP OCAKLARI: Nurgaz, gezginlerin yemek pişirme ve çay demleme ihtiyaçlarına birbirinden kaliteli ocaklarıyla cevap veriyor. Kampların vazgeçilmezi olan kamp ocaklarına Nurgazshop.com.tr sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Nurgaz sitesinde satışa sunulan kamp ocakları başlıca şunladır; Efes Ocak, Efes Ocak Çakmaklı, Assos Ocak, Troya Ocak, Olmypos Ocak, Mikro Ocak, Titanyum Ocak, Jetbox, Portatif Ocak, Everest Benzinli Dağcı Ocağı, Efes Nargile Ocağı, Troya Nargile Ocağı ve Troya Ocak Lamba.

Nurgaz Portatif Ocaklar ile ilgili tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

  • LAMBALAR: Nurgaz, kampçıların ve dağcıların gece aydınlatması sorunlarına da en net şekilde cevap olmuş durumda. Kendi ürettiği gaz lambaları ile saatlerce aydınlatma sağlayan ocaklara ve gaz lambalarına göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz. Nurgaz sitesinde satışa sunulan lambalar; kartuşlu lambalar, kandilli lambalar, fitilli lambalar ve gaz yağı lambaları olarak değişmektedir.

  • PÜRMÜZLER: Rüzgarlı veya yağışlı havalarda kampçıların en zorlandığı konulardan birisi de kamp ateşini tutuşturmaktır. Nurgaz’ın ürettiği taşınabilir ve hafif pürmüzler sayesinde pürmüzlerle kamp ateşini tutuşturabilirsiniz. Nurgaz sitesinde bulunan pürmüz çeşitleri ise aşağıda bulunmaktadır.

Nurgaz pürmüzler ile ilgili tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

  • SOBALAR: Kış kamplarındaki koşullar hemen hemen tüm doğa severleri zorlamaktadır. Nurgaz kendi ürettiği Nurgaz kamp sobalarıyla beraber kampçıların ve dağcıların üşüme sorunlarını da ortadan kaldırdı. Nurgaz Portatif Kamp Sobası ve Turbojet Soba ile artık kış kamplarında üşüme derdi de son buldu.

  • KAMP MUTFAĞI: Kampçıların, doğa severlerin ve dağcıların olmazsa olmazları ana yemekleri ve kahvaltılarıdır. Nurgaz; kamp mutfağı için birçok ürünle gezginlerin ihtiyaçlarına çözüm oluyor. Nurgaz sitesinde kamp mutfağıyla ilgili bulunan ürünler ise; tencere, çaydanlık, tava, rüzgarlık, yuvarlak döküm ızgara, ikili ocak ızgarası, kahve cezvesi, kuksa bardak, emaye kupa, yemek termosu, piknik seti, mini tuzluk biberlik, sıvı yağ şişeleri, çatal-kaşık-bıçaklar, ateş üstü ızgara, üç ayak, ayaklı kavurma sacı, buzluk, kahvaltı kasesi, yumurta saklama kutusu, yemek saklama seti, krom matara kadehli set, matara ve kuzu çevirme aparatıdır. Nurgaz kamp mutfağı ekipmanlarını satın alarak kamplarda ve doğa yürüyüşlerinde ziyaret yapabilirsiniz.

  • BIÇAKLAR, BALTALAR, TESTERELER: Kampların vazgeçilmezi olan kamp ateşleri, yemekler ve odun ihtiyaçları için; bıçak, balta ves testere gibi malzemeler gerekmektedir. Nurgaz sitesinde, bıçaklar, baltalar ve testereler sipariş edilebilmektedir. Nurgaz kamp bıçakları, kamp baltaları ve kamp testereleri aşağıda yer almaktadır. Nurgaz sitesinde bulunan kamp bıçaklarından en çok tercih edilen ise MORAKNIV ROBUST MG modelidir.

NURGAZ ÜRÜNLERİNİN GENEL İNCELEMESİ

Tüm ekipman firmalarında olduğu gibi illaki Nurgaz ürünlerinde de bazen sorunlar yaşanmaktadır. Nurgaz ürünlerinde bozulmalar veya sorunlar çıkarsa firmaya göndermeniz durumunda ürününüz yenisi ile değiştirilmektedir. Nurgaz kamp ekipmanları ile ilgili yorumlarınızı aşağıdan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kamp İçin Uyku Tulumu Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Hakkında Kamp Yerleri

Kamp Yerleri

TAVSİYELERİMİZ

Decathlon Taşınabilir Güneş Paneli İncelemesi

Decathlon kamp ekipmanları arasında yer alan taşınabilir güneş paneli inceleme blogu yayında. Decathlon taşınabilir güneş paneli özellikleri nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Akismet spam korumasına sahiptir. Art arda gönderilen yorumlar engellenir.