Niğde Bungalov Evleri – Niğde Günlük Kiralık Bungalov Evler

Niğde bungalov evleri listesini paylaştık. Niğde’de aileniz ve arkadaşlarınızla beraber keyifli bir tatil fırsatı deneyimleyebileceğiniz birbirinden güzel Niğde günlük kiralık bungalov evleri listesini paylaştık. Yılbaşı tatili, evlilik yıl dönümü, özel gün kutlaması, yıllık izin ve Bayram tatili gibi dönemler de konaklamak için gayet uygun olan Niğde bungalov evleri listesine, kampyerleri.org bungalov evler blogundan erişim sağlayabilirsiniz. Niğde bungalov evleri sadece arkadaş gruplarının değil, ailelerin hatta balayı çiftlerinin bile tercih ettiği işletmelerdendir. Niğde günlük kiralık bungalov evler listesinde yer alan dağ evi ve bungalov ev işletmelerine gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Bungalov evler çok aşırı talep edildiği için, müsait oda ve ev bulunamamaktadır. Bu yüzden bungalov ev tatili planınız var ise; tarihi kesinleştirdiyseniz birkaç ay öncesinden veya birkaç hafta öncesinden mutlaka rezervasyonunuzu yaptırınız.

NOT: NİĞDE’DE SADECE ALADAĞLAR’DA HİZMET VEREN BUNGALOV EV İŞLETMESİ VARDIR – YENİ TESİS AÇILDIĞINDA İÇERİĞİMİZE EKLEME YAPILACAKTIR !

Karadağ Bungalow

Niğde’nin Çamardı bölgesinde yer alan Emli Vadisi girişinde yer alan Karadağ Bungalow sizi bekliyor. Maviye ve yeşile doyacağınız, Niğde’nin en temiz havasına sahip bölgelerinden Çamardı’da bulunan Karadağ Bungalow tesisinde; taş bungalov ev ve ahşap bungalov ev seçenekleri mevcuttur. Bungalov evler 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 2 adet havuzlu ve jakuzi imkanına sahip taş ev ile beraber 4 adet ahşap bungalov ev seçeneği de bulunmaktadır. Ahşap evlerin yaşam alanı 22 metrekare ve taş evlerin yaşam alanı ise; 50 metrekaredir. Karadağ Bungalow tesisinde; serpme kahvaltı dahil konaklama seçeneği ile misafirler ağırlanmaktadır. Emli Vadisi girişinde Aladağlar’ın tüm zirvesini rahatlıkla seyredebileceğiniz lokasyhonda yer alan tesis; güvenlik kamerası ile korunaklıdır. Çocuklu ailelere de uygundur. Ek olarak Karadağ Bungalow tesisinde sunulan imkanlar şu şekildedir; mini buzdolabı, klima, televizyon, kendine özel veranda ve bahçe alanı, barbekü ve mangal alanı, tuvalet ve duş. Karadağ Bungalow tesisinde; karavan ve kampçılara özel bağımsız tuvalet, duş, kahvaltı ve mangal alanları da bulunmaktadır.

Karadağ Bungalow Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/gw6swxdsRNYnKjRHA
Karadağ Bungalow Güncel İletişim Bilgisi: 0537 527 11 80

Karadağ BungalowPin
Karadağ Bungalow

Aladağlar Camping Bungalow

Aladağlar Camping Bungalow tesisi, Niğde’nin en doğal bölgelerinden bir tanesi olan Çamardı mevkiinde yer almaktadır. Aladağlar’ın gölgesinde; doğa yürüyüşü, manzara seyri, dağcılık ve tırmanış gibi aktiviteler yapabilir gün yorgunluğunu Aladağlar Camping Bungalow tesisinde atabilirsiniz. Çamardı mevkiinde yer alan işletme, dağcıların ve kamp severlerin sık sık ziyaret ettiği işletmelerden bir tanesidir. Özellikle Aladağlar’ın harika doğasını yakından keşfetmek isteyen doğa severler Aladağlar Camping Bungalow tesisini ziyaret etmeden dönmemektedirler. İşletme içerisinde bungalov ev kiralaması ve çadır kamp alanı hizmetleri vardır.

Aladağlar Camping Bungalow tesisi içerisinde sunulan hizmetler ve imkanlar şu şekildedir; ranza, masa, sandalye, soba, veranda, şemsiye, piknik masası, bahçe, nevresim, elektrik, yatak, banyo, tuvalet, mutfak, buzdolabı, fırın, su, kahvaltı, sıcak su, akşam yemeği, sıcak içecekler, soğuk içecekler, transfer aracı, çadır kamp alanı, kabin, bungalov kiralaması, yoga alanı, oturma alanı, manzara seyir alanı ve ateş yakma alanı imkanları vardır. Rezervasyon yaptırmadan gitmemenizi öneriyoruz.

Aladağlar’da doğa yürüyüşü, kaya tırmanışı, dağcılık ve çadır kampı yapmadan dönmemenizi öneriyoruz. Tesis tarafından dağcılık faaliyetleri verilmektedir. Doğa yürüyüşü ve tırmanış faaliyetleri için bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/FJ5s64BsQduYADNF8
İletişim Bilgisi: 05342018995

Aladağlar Camping BungalowPin
Aladağlar Camping Bungalow
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1