Naturehike Kamp Matı Modelleri: Katlanabilir Ve Şişirilebilir

Ürettiği ve piyasaya sunduğu outdoor ekipmanlar ile adından sıkça söz ettiren Naturehike markası, Çin ülkesine ait bir markadır. Ülkemizde de; dağcılık, doğa yürüyüşü, extreme doğa sporları, kamp, piknik ve yoga gibi outdoor aktiviteler de yaygın olarak Naturehike markalı ürünler tercih edilebilmektedir. Özellikle kamp alanında dayanıklı ve her türlü hava şartlarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerin piyasaya sunulmuş olması, Naturehike markasının daha çok tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Naturehike markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında da Naturehike kamp matı modelleri yer almaktadır. Şişme kamp matı ve katlanabilir kamp matı modelleri sayesinde; kamplarda ve pikniklerde şişirilebilir özelliği veya katlanabilir özelliği ile keyifli bir mat kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Naturehike Suya Dayanıklı Hafif Uyku Katlanır Kamp Matı İncelemesi (180 x 55 x 1.8)

Naturehike suya dayanıklı hafif uyku katlanır kamp matı, Naturehike kamp matı modelleri listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Köpük dolgu mat özelliğine sahiptir.

18 mm kalınlığındadır ve 470 gr gibi hafif bir ağırlığı da bulunmaktadır. 55 cm en oranı ve 180 cm boy oranı sayesinde; rahatlıkla kullanılabilir.

Katlanabilir kamp matı modeli olarak bilinen Naturehike suya dayanıklı hafif uyku katlanır kamp matının katlanır hali ise; 56 x 13 x 15 cm şeklindedir.

Naturehike suya dayanıklı hafif uyku katlanır kamp matının yüzeyinde yer alan yuvaların iç içe olmasından dolayı, katlandığında hacim olarak oldukça az yer kaplamaktadır.

Rahat ısı yalıtımı sayesinde; sıcak ve soğuk hava dalgasını kontrol edebilir. Kaliteli esnekliğe sahip olan Naturehike suya dayanıklı hafif uyku katlanır kamp matı modelinde; XPE malzeme kullanılarak yalıtım oranının en üst düzey hale getirilmesi sağlanmıştır.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Suya Dayanıklı Hafif Uyku Katlanır Kamp Matı İncelemesi (180 x 55 x 1.8)Pin
Naturehike Suya Dayanıklı Hafif Uyku Katlanır Kamp Matı İncelemesi (180 x 55 x 1.8)

Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (185 x 60 x 2.5)

Naturehike yastıklı şişme kamp matı; 185 x 60 x 2,5 cm ölçülerine sahiptir. 1005 gr ağırlığındadır. 190T polyester PVC kaplama ile tasarlanmış olan Naturehike yastıklı şişme kamp matı kendine ait taşıma çantası ile beraber satılmaktadır.

Gövde kısmı otomatik şişirilebilir özelliğine sahiptir ancak yastık kısmı ise manuel şişirilebilme özelliğindedir. Su itici özelliğine sahip olmakla beraber, ısıyı korur ve nemin vücuda zarar vermesine engel olur.

Çadır içerisinde veya direkt olarak zemin üzerinde kullanılabilir. Otomatik şişme özelliğinden faydalanmak için; matı yere serin ver valfin açık olduğundan emin olduktan sonra, matı şişmeye bırakın.

Birkaç dakika içerisinde hızlıca şişecek ve kullanıma uygun hale gelecektir. Kullanmadan önce havanın sönmemesi adına; valfi kapalı tutun ve havayı boşaltmak istediğiniz zaman valfi açmayı unutmayın.

ABS sistemine sahip olan valf sistemi ve geniş ağıza sahip sibobu ile hızlıca hava boşaltma işlemi yapabilirsiniz.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (185 x 60 x 2.5)Pin
Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (185 x 60 x 2.5)

Naturehike Şişme Kamp Matı İncelemesi (195 x 80 x 7.5)

Naturehike şişme kamp matı modeli; pompa ile gönderilmediği için mutlaka pompa edinmeniz gerekmektedir.

Rahatlatan hafif yastık tasarımı sayesinde, boyun eğrisi ölçüsüne önem verilmiş ve konforlu bir uyku deneyimlenmesine olanak sağlanmıştır. R3 referans değerine sahip olan Naturehike şişme kamp matı preslenmiş dolgu mat özelliğindedir.

185 cm boy oranı ve 145 cm en oranı bulunan kamp matının ağırlığı ise; 1 kg’dır. 5mm kalınlığında olan Naturehike şişme kamp matı modelinin havası indirilmiş ve paketlenmiş boyutu ise; 30 x 12 cm şeklindedir.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Şişme Kamp Matı İncelemesi (195 x 80 x 7.5)Pin
Naturehike Şişme Kamp Matı İncelemesi (195 x 80 x 7.5)

Naturehike Dayanıklı Akordion Kamp Matı İncelemesi (187 x 56 x 2.5)

Naturehike kamp matı modelleri arasında yer alan Naturehike dayanıklı akordion kamp matı modeli; dolgu mat özelliğine sahiptir. 3,5 mm kalınlığında olan kamp matı; 530 gr ağırlığındadır.

187 cm boy oranı ve 55 cm en oranı ile dikkat çeken kamp matı, her türlü hava şartlarında rahatlıkla kullanıma uygundur.

Akordiyon tarzında katlanabilir özelliğe sahip olmasından dolayı; zaman ve hacim tasarrufu sağlamaktadır.

Hafif olması ile beraber taşıması da bir o kadar kolay olan kamp matının arka tarafında yer alan alüminyum kaplama sayesinde; ısı izolasyonu yüksek oranda performans sağlamaktadır.

Sarı, yeşil, haki ve mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Dayanıklı Akordion Kamp Matı İncelemesi (187 x 56 x 2.5)Pin
Naturehike Dayanıklı Akordion Kamp Matı İncelemesi (187 x 56 x 2.5)

Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (196 x 65 x 3)

Naturehike yastıklı şişme kamp matı modeli, 190T polyester PVC kaplama ile tasarlanmıştır. Yüksek yoğunluğa sahip malzeme dolgusu sayesinde konforlu bir kullanım sağlar.

Yanında pompa gönderilmediği için, şişirmek için bir adet pompaya ihtiyacınız olacaktır. 1.100 gr ağırlığına sahip olan Naturehike yastıklı şişme kamp matı modeli; 5 mm kalınlığındadır.

145 en oranı ve 185 cm boy oranına sahiptir. Yastıklı olmasından dolayı; kamp, dağcılık ve doğa yürüyüşü gibi aktiviteler ve faaliyetlerde dinlenmek ve uyumak için ekstra konfor sağlanmıştır.

Kamp matının havası indirilmiş ve paketlenmiş hali ise; 18 x 33 cm ölçülerine sahiptir.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (196 x 65 x 3)Pin
Naturehike Yastıklı Şişme Kamp Matı İncelemesi (196 x 65 x 3)

Naturehike Yastıklı Çift Kişilik Otomatik Şişme Kamp Matı İncelemesi

Naturehike kamp matı modelleri listemizin son bölümünde; Naturehike yastıklı çift kişilik otomatik şişme kamp matı yer almaktadır.

185 x 130 ölçülerine sahip olan Naturehike yastıklı çift kişilik otomatik şişme kamp matı; taşıma çantası ile beraber gönderilmektedir. Kamp matının taşıma çantası ile paket hali ölçüsü ise; 60 x 18 cm şeklindedir.

2,23 kg ağırlığında olan Naturehike yastıklı çift kişilik otomatik şişme kamp matı modelinin kalınlığı 5 mm’dir.

Dolgu mat özelliğine sahip olan kamp matının ölçüleri ise; 145 cm en ölçüsü ve 185 cm boy ölçüsü şeklindedir. 190T polyester PVC kaplama modülüne sahiptir.

Otomatik şişirilebilir özelliğinden faydalanmak isterseniz, valfinin açık olduğuna dikkat etmelisiniz ve matı yere serdikten sonra şişmesini beklemelisiniz.

Kullandıktan sonra, valfin açık olmasına özen gösteriniz.

ÜRÜNÜ İNCELEMEK VE DETAYLARI İÇİN: TIKLAYINIZ

Naturehike Yastıklı Çift Kişilik Otomatik Şişme Kamp Matı İncelemesiPin
Naturehike Yastıklı Çift Kişilik Otomatik Şişme Kamp Matı İncelemesi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1