Haziran 10, 2023

Munzur Vadisi’ne Bungalov Evler Ve Kamp Alanı Yapılacak!

Munzur Vadisi’ne Bungalov Evler Ve Kamp Alanı Yapılacak!

Tunceli Valiliği resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre, Munzur Vadisi’ne bungalov evler ve kamp alanı yapılacak. Fırat Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında yapılacak kamp ve bungalov tesisine ait projenin imzaları atıldı. Bizlerde Türkiye’nin en büyük kamp platformu kampyerleri.org ekibi olarak konu ile ilgili ayrıntıları sitemizde paylaştık.

Munzur Vadisi’ne Bungalov Evler Ve Kamp Alanı Yapılacak

Fırat Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında, Munzur Vadisi’ne bungalov evler ve kamp alanı yapılacağı belirtildi.

Konu ile ilgili olarak açıklama Tunceli Valiliği’nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.

Tunceli Valiliği’nden konaklama tesisi projesi ile ilgili yapılan açıklamada ise;

“Fırat Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje Desteği kapsamında desteklenen, Tunceli Valiliği İl Özel İdaremiz tarafından hayata geçirilecek “Munzur Kamping” projesinin sözleşmesi Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ın katılımlarıyla imzalandı…

Proje kapsamında Munzur Vadisi’nde taş ev, bungalov ev, çadır ve karavan kamp alanı ile ortak kullanım alanlarını içeren modern bir konaklama tesisi yapılacaktır…

Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza, Fırat Kalkınma Ajansına ve emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Munzur Vadisi’ne Bungalov Evler Ve Kamp Alanı Yapılacak
Munzur Vadisi’ne Bungalov Evler Ve Kamp Alanı Yapılacak

İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.