Marmara Adası’nda Denize Girilecek Yerler 2024 Listesi – Marmara Adası Plajları Ve Koyları 2024 Listesi

Marmara Adası, Balıkesir’e bağlı bir adadır. Marmara Denizi’nin Güneybatı tarafında yer alan Marmara Adası, Marmara Adaları arasında yer alan en büyük adadır. Gökçeada’dan sonra ülkemizin en büyük ikinci adası olan Marmara Adası, İstanbul ve Balıkesir üzerinden deniz otobüsü ile ulaşılabilir konumda yer almaktadır. Yaz aylarında nüfus yoğunluğu artan, Marmara Adası’nın kışları ise oldukça sakin geçmektedir. Özellikle yerli ve yabancı misafirlerin, yaz tatilini Marmara Adası’nda geçirmek istemesinden dolayı; yaz sezonunda yüksek ziyaretçi sayısı, Marmara Adası’nın ziyaretçi rekorları kırmasına da katkı sağlamaktadır. Biz de Marmara Adası’nda tatil yapmak isteyen okurlarımıza rehber olması adına; Marmara Adası plajları ve koyları 2024 listesi rehber içeriğimizi hazırladık. Marmara Adası’nda denize girilecek yerler 2024 listesi ve tüm detaylar sitemizde. Peki, Marmara Adası’nda denize girilir mi? Marmara Adası’nın denizi temiz mi, kirli mi? Marmara Adası’nın denizi sıcak mı, soğuk mu? İşte Marmara Adası ücretsiz plajları 2024 listesi ve Marmara Adası ücretli plajları 2024 listesi rehber içeriğimiz.

BALIKESİR MARMARA İLÇESİ PLAJLARI VE KOYLARI 2024 LİSTESİ İÇİN – TIKLAYINIZ

BALIKESİR BUNGALOV EVLERİ LİSTESİ İÇİN – TIKLAYINIZ

BALIKESİR KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN – TIKLAYINIZ

Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı

Marmara Adası’nda denize girilecek yerler 2024 listesi ve Marmara Adası plajları ve koyları 2024 listesi içeriğimiz içerisinde ilk sırada yer alan plaj Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı’dır. Duş ve tuvalet imkanları bulunmayan Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı’nda sadece soyunma kabini yer almaktadır. Ayrıca Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı’nın çevresinde de; kafe, restoran ve konaklama tesisleri hizmetler sunmaktadır. Sakin bir köy olan Gündoğdu Köyü’nün sahil şeridi üzerinde yer alan çay bahçelerinde de güzel bir manzara keyfi ile çay keyfi sizi beklemektedir. Ücretsiz bir plaj olan Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı’nın çevresinde şemsiye ile şezlong imkanları da bulunmaktadır. Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı’nın plaj alanı kum yapısına sahiptir ve denizi çok temizdir.

Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/8L7zsywu6azUxpUr7

Gündoğdu Köyü Maşatlık PlajıPin
Gündoğdu Köyü Maşatlık Plajı

Abroz Plajı

Marmara Adası’nda yer alan Abroz Plajı’nın denizi çok temizdir ve plaj alanında da ince kum yapısı mevcuttur. Abroz Plajı’nın denizinde sığ olan bölümler oldukça fazladır ve bu yüzden yüzme bilmeyenler ve çocuklu aileler rahat bir tatil yapabilirler. Abroz Plajı’nda soyunma kabinleri, tuvalet, şezlong, duş, şemsiye, piknik masaları ve iskele imkanları da bulunmaktadır. Dileyenler yiyecek ve içeceklerini yanında götürebilir ya da Abroz Plajı çevresinde hizmet veren işletmelerden satın alabilirler. Ayrıca; Abroz Plajı’nın arka tarafında, Abroz Kadınlar Plajı’da yer almaktadır. Dileyen okurlarımız Abroz Kadınlar Plajı’nı da tercih edebilirler.

Abroz Plajı Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/d399iCiCFdveL2ZKA

Abroz PlajıPin
Abroz Plajı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1