Ekim 14, 2021

Köyceğiz Kamp Alanları

Köyceğiz Kamp Alanları

Muğla’nın en güzel bölgelerinden bir tanesi olan Köyceğiz‘de kamp yapabileceğiniz pek çok bölge mevcuttur. Köyceğiz ücretli kamp alanları ve Köyceğiz ücretsiz kamp alanları listesi içerisinde yer alan kamp yerlerine; toplu taşıma araçlarıyla ya da kendi aracınızla da çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Köyceğiz’de çadır kampı ya da karavan kampı yapmak istiyorsanız, Kampyerleri.org ekibi olarak; sizler için derlemiş olduğumuz Köyceğiz kamp alanları bloguna göz atmayı unutmayınız. İşte birbirinden güzel Köyceğiz kamp yerleri listesi…

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Ekincik Camping

Köyceğiz’e bağlı Ekincik’te denize sıfır hizmet veren Ekincik Camping tesisi içerisinde sesiz ve huzurlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Doğanın kalbinde izole bir kamp yapmak için geç kalmayınız. Tesis içerisinde, ister kendi çadırınız ile kamp yapın, isterseniz de işletmeden çadır kiralaması yapabilirsiniz. Ayrıca tesis içerisinde karavan kampı da yapılabiliyor. İşletme hizmetleri sadece bununla da sınırlı değil. Tesis oda kiralaması da yapmaktadır. Sıcak su, duş, tuvalet, mutfak, internet, şezlong, şemsiye, otopark, buzdolabı, çamaşır makinesi, saklama kabı, oturma alanı, nevresim, yatak, dolap, masa, sandalye ve gölgelik alan imkanları vardır. Toplu taşıma araçlarını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://g.page/EkincikKamping?share
İletişim Bilgisi: 05427334849

Ekincik Camping
Ekincik Camping

Talha Koyu Kamp Alanı

Aracınızı 400 – 500 metre geride bırakıp, trekking yaparak ulaşım sağlamanız gereken Köyceğiz koylarından bir tanesi olan Talha Koyu’nda çadır kampı yapmak için geç kalmayınız. Talha Koyu’nun eşsiz manzarasına karşı kamp yapabilir, yüzme ve dalış faaliyetleri de gerçekleştirebilirsiniz. Talha Koyu’nda hiçbir tesis ve işletme yoktur. Bu yüzden yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Talha Koyu çevresinde manzara seyri ve fotoğraf çekimi aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/Xg8kwQHcqJXfDEU19

Talha Koyu Kamp Alanı
Talha Koyu Kamp Alanı

Salkım Camping

Ekincik’te Ekincik Camping ile yan yana hizmet veren Salkım Camping tesisi içerisinde huzurlu bir kamp deneyimi yaşamak mümkündür. Çadır kampı ve karavan kampı yapabileceğiniz tesiste; deniz manzaralı keyifli bir kamp macerası sizleri bekliyor. Toplu taşıma araçlarıyla da kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Salkım Camping tesisinde; market, elektrik, duş, lavabo ve tuvalet imkanları bulunmaktadır. Rezerasyon yaptırmadan gitmemeniz gerekmektedir.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/qRvsfn8HMwkQ28cc9
İletişim Bilgisi: 05355490228

Salkım Camping
Salkım Camping

Köyceğiz Gölü Kamp Alanı

Köyceğiz’in en bilinen bölgesi, Köyceğiz Gölü’dür. Tektonik bir çukurun sular ile dolmasının yanı sıra, Dalaman Çayı’nın getirmiş olduğu alüvyonların körfez önünü tıkamasından dolayı meydana gelen alüvyal set gölüdür. Çevresinde çadır kampı ve karavan kampı yapılabilecek alanlar vardır. Ancak kamp ve piknik yapacak arkadaşların, hazırlıklı gitmeleri gerekmektedir. İşletme ve tesislerin olduğu alanlarda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır ancak işletme ve tesislerin bulunmadığı bölgelerde ekipman ve ihtiyaç malzemeleri olmaması zorluk yaşatabilir. Köyceğiz’den ulaşımı oldukça kolaydır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/faFDWNE13x3hUR316

Köyceğiz Gölü Kamp Alanı
Köyceğiz Gölü Kamp Alanı

Cemil’in Yeri Akdeniz Kamping

Sultaniye Köyü sınırları içerisinde ve Köyceğiz Gölü kıyısında yer alan kamping tesisi sizleri bekliyor. Çadır kampı ve karavan kampı için uygun olan kamp alanı içerisinde; tuvalet ve duş imkanı da bulunmaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi kamp sahibi tarafından hazırlanan alanda tüketebilirsiniz. Çeşitli menüler sunulmaktadır. Sultaniye Köyü’ne giden servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Köyceğiz’de manzaralı ve şehirden uzak izole bir kamp yapmak isterseniz, Cemil’in Yeri Akdeniz Kamping işletmesini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Konum Bilgisi: https://g.page/AkdenizKamping?share
İletişim Bilgisi: 05353978677

Cemil'in Yeri Akdeniz Kamping
Cemil’in Yeri Akdeniz Kamping

Zeytinlik Kamp Olivium

Piknik masası, masa, sandalye, gölgelik alanlar, bahçe, otopark, restoran, hamak, salıncak, tuvalet, duş, elektrik, sıcak su, mutfak, bulaşık yıkama alanı, ocak ve dinlenme alanı gibi pek çok imkanın bulunduğu Zeytinlik Kamp Olivium tesisi, Köyceğiz’e bağlı Ekincik’te hizmet vermektedir. Çadır kampı için harika bir ortam olan Zeytinlik Kamp Olivium işletmesi sizleri bekliyor.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/tPGY4e21avWtRpjn7
İletişim Bilgisi: 05363870698

Zeytinlik Kamp Olivium
Zeytinlik Kamp Olivium

EDİTÖR NOTU

Köyceğiz ücretli kamp yerleri ve Köyceğiz ücretsiz kamp yerleri listesini paylaştık. Köyceğiz kamp alanları hakkında merak ettiğiniz bilgiler için YORUM GÖNDER ekranı üzerinden yorum yazabilirsiniz. Doğa ile kalın, sevgiyle kalın.


Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.