Kocayayla Bungalov Evleri- Bursa Keles

Kocayayla Bungalov Evleri- Bursa Keles


Türkiye’nin sayılı yaylaları arasında bulunan Kocayayla, Bursa’nın Keles ilçesinde bulunmaktadır. Marmara Bölgesinin en yüksek yaylalarından olma özelliğine sahip olan yaylanın 1050 rakımı bulunmaktadır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi bir geçmişi de bulunan yayla günümüzde yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Osmanlı Devleti’nin kuruluş döneminde yazlık alan olarak kullanılan Kocayayla’da Orhan Gazi ve Nilüfer Hatun’un düğünü de yapılmıştır. Kocayayla bölgesi, günümüzde ise; çadır kampı ve karavan kampçılığı için tercih edilmektedir. Kamp alanının biraz ilerisinde de Kocayayla bungalov evleri bulunmaktadır.

Keles Belediyesi ve Orman işletmesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında; Kocayayla kamp alanına; spor alanları, su şebekeleri, masalar, banklar, tuvalet, ocak, oyun alanı, restoran, mescit, kır kahvesi ve büfe yapılmıştır. Aileler ve arkadaş gruplarınca yoğun olarak ziyaret edilen bölge; doğa yürüyüşü, sportif faaliyetler ve fotoğraf çekimi için oldukça uygundur.

Dileyenler Kocayayla bungalov ev işletmesini tercih edebilirler. Kamp alanının biraz ilerisinde ahşap bungalov evler bulunmaktadır. Günlük ya da haftalık konaklama yapabileceğiniz bungalov evler de konaklamak için alt kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kocayayla Bungalov Evleri Nerede? – Nasıl Gidilir?

Bursa kent merkezine 64,1 kilometre uzaklıkta hizmet veren bungalov ev işletmesine yapacağınız yolculuk 1 saat 10 dakika sürecektir. Bursa – Keles yolu güzergahından yapacağınız yolculuk ise; Gümüştepe, Dağyenice, Doğancı, Tuzaklı, Çaybaşı, Güneybudaklar, Bacaklı, Gököz ve Keles güzergahı üzerinden gerçekleşecektir. Kendinize ait aracınız var ise, kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Aracınız yok ise; araç kiralaması yapmanızı öneririz. Keles ilçesine kadar giden servislere binerseniz, Keles ilçesinden taksi tutmanız gerekecektir. Tesisin ilçe merkezine olan uzaklığı ise; 5,4 kilometredir.

Kocayayla Bungalov Evleri Nerede? - Nasıl Gidilir?
Kocayayla Bungalov Evleri Nerede? – Nasıl Gidilir?

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

Kocayayla Bungalov Evleri Konaklama İmkanları

Kocayayla bungalov ev işletmelerinde konaklamak istemeyen misafirler, Kocayayla Orman İçi Dinlenme Tesisleri olarak bilinen alanda çadır kampı ve karavan kampı yapabilirler. Bungalov evler de konaklamak isteyen misafirlerin rezervasyon yaptırması zorunludur. Bungalov ev konaklama ücreti; 300 TL’dir. Ev içerisinde 2 adet 1 kişilik yatak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra; barbekü, 2 sedir, buzdolabı, tuvalet, ocak, banyo, mutfak tezgahı, ısıtıcılar ve duş imkanı da evler içerisinde yer almaktadır. Barbekü yapacak misafirlerin ızgaralarını kendilerinin getirmesi gerekmektedir. Izgara bulunmamaktadır. Ayrıca dileyen misafirler, yatakları birleştirebilirler. Bungalov evlerde yiyecek ve içecek tamamen size aittir. Söz konusu bungalov ev ile alakalı bilgiler, Tatil Avcısı Turizm sosyal medya hesabından alınmıştır.

Kocayayla Bungalov Evleri Konaklama İmkanları
Kocayayla Bungalov Evleri Konaklama İmkanları

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Kocayayla Bungalov İşletmesinde Yapılabilecek Aktiviteler

 • Barbekü keyfi
 • Hamak keyfi
 • Doğa yürüyüşü
 • Fotoğrafçılık
 • İzcilik
 • Sportif faalitler
 • Bisiklet turu
 • Kağıt ve masa oyunları
 • Çadır ve karavan kampı (Keles Belediyesi tesislerini ziyaret edebilirsiniz)
Kocayayla Bungalov İşletmesinde Yapılabilecek Aktiviteler
Kocayayla Bungalov İşletmesinde Yapılabilecek Aktiviteler

Kocayayla Bungalov Tesisleri İletişim Ve Adres Bilgileri

 • Websitesi: https://www.babakamp.com
 • Instagram: https://www.instagram.com/tatilavcisiturizm/
 • Telefon: 05373619210 & 08502204846
 • Adres: https://g.page/kocayaylabungalov?share
Bursa bungalov ev işletmeleri arasında bulunan Kocayayla bungalov ev işletmesi hakkında bilgiler paylaştık. Daha önce Keles’te Kocayayla’da bungalov ev konaklaması yapmış olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER kısmına bekliyoruz. Değerli yorumlarınız sizden sonra bu tesisleri ziyaret edecek kişiler için ışık tutacaktır. Doğayla ve sağlıcakla kalın.

Not: İşletmenizle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen kampyeri@yandex.com adresine mail gönderin.


TAVSİYELERİMİZ

Şenpazar Kızılcasu Tabiat Parkı Bungalov Evleri

Şenpazar Kızılcasu Tabiat Parkı Bungalov Evleri

Kastamonu, Şenpazar ilçesinde bulunan Kızılcasu Tabiat Parkı bungalov evleri doğa ile iç içe huzurlu bir tatil olanağı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.