Kayak Otelleri – En İyi Kayak Otel Fiyatları 2024

2023 – 2024 kayak sezonu içerisinde Şubat ayı heyecanı yaşanırken, henüz kayak ile tanışmamış okurlarımıza rehber olması adına; kayak otelleri ile ilgili bilgiler paylaşmak istedik. Özellikle Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Palandöken Kayak Merkezi gibi ülkemizin önde gelen kayak merkezlerinde yer alan kayak otellerine yoğun bir ilgi var. Hem yerli kayak seveler, hem de yabancı kayak severler; kayak otellerine olan ilgilerini artırmış durumda ve doyasıya kayak tatili yapmakta. Biz de sitemizde; kayak otelleri arayışında bulunan okurlarımız için; en iyi kayak otel fiyatları 2024 listesini paylaştık. İşte konu ile ilgili tüm bilgiler.

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

 Kayseri Erciyes Kayak Merkezi otelleri; şehir otelleri ve dağ otelleri olarak iki farklı seçeneğe ayrılmaktadır. Dağ oteli 1450 yatak kapasitesi ile yerli ve yabancı misafirlere konforlu bir tatil keyfi sunmaktadır. Kayseri’de Erciyes Kayak Merkezi şehir otelleri olarak bilinen diğer tesisler ise; kent merkezi ile kayak merkezi arasında ulaşımın kolay olması bakımından tercih edilmektedir.

En iyi kayak otel fiyatları 2024 listemizin başında yer alan Kayseri Erciyes Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 içeriğimize göre; otel fiyatları ortalama 1.750 TL’den başlıyor ve 9.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu ücrete; kişi sayısı, oda seçimi, kahvaltı, akşam yemeği ve özel ihtiyaç talepleri gibi faktörler de eklendiğinde ücretlerde değişkenlik meydana gelebilmektedir.

ERCİYES KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde 10’dan fazla otel tesisi ile hizmet verilmektedir. Ülkemizin en çok ziyaret edilen kayak merkezlerinden Palandöken Kayak Merkezi’nde konaklama seçeneklerinin fazla olması, yerli ve yabancı misafirleri oldukça mutlu etmektedir. Çünkü her işletmenin imkanları ve özellikleri farklı olmasından dolayı, tesisler arası geçiş yapılması yoğun olarak tercih edilmektedir.

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde otel fiyatları ortalama 2.000 TL’den başlıyor ve 15.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kişi sayısı, oda tercihleri, yemek seçimleri ve özel talepler gibi seçenekler de eklendiğinde, güncel ücretler değişebilmektedir.

ERZURUM PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Erzurum Palandöken Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Erzurum Palandöken Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi otelleri olarak; bungalov evler, villa ev ve ikiz evler seçenekleri bulunmaktadır. Büyük otel şeklinde herhangi bir konaklama olmadığı için, her misafir kendine özel olarak müstakil konaklama yapabilmektedir.

Konaklama ücretleri sezon yoğunluğuna bağlı olarak değiştiği için, işletme ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

KAHRAMANMARAŞ YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Kahramanmaraş Yedikuyular Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Isparta Davraz Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Isparta Davraz Kayak Merkezi, kent merkezine 27 kilometre uzaklıkta yer almasından dolayı; Isparta Davraz Kayak Merkezi otelleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Isparta Davraz Kayak Merkezi’nde 3 adet konaklama tesisi hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı pek çok kayak sever; snowboard, kızak ve kayak yapmak için Davraz Kayak Merkezi’ni ziyaret etmektedir.

Isparta Davraz Kayak Merkezi otel fiyatları ortalama 900 TL’den başlıyor ve 7.500 TL’ye kadar çıkıyor. Kişi sayısı, oda seçimi, yemek ve kahvaltı ile beraber özel taleplerinize bağlı olarak ücretlerde farklılık meydana gelebilmektedir.

ISPARTA DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Isparta Davraz Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Isparta Davraz Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Sivas Yıldızdağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kayak otelleri ve en iyi kayak otel fiyatları 2024 içeriğimiz içerisinde, en uygun fiyatlı kayak oteli; Sivas Yıldız Dağı Kayak Merkezi konaklama seçenekleri olarak belirtilmiştir.

Yıldız Dağı Kayak Merkezi’nde Yenihan Otel tesisi bulunmaktadır. 66 standart oda ve 6 adet junior suite oda seçenekleri ile hizmet veren otel tesisinde 72 oda bulunmaktadır. Ayrıca 170 yatak kapasitesi ve eşsiz dağ manzarası da sizleri beklemektedir.

Yıldız Dağı Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 2.250 TL’den başlıyor ve 3.000 TL’ye kadar çıkıyor. Ek yatak, kişi sayısı veya oda seçeneği hizmetlerine bağlı olarak ücret değişebilir.

SİVAS YILDIZDAĞI KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Sivas Yıldızdağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Sivas Yıldızdağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi, Doğu Ekspresi turları ve Turistik Doğu Ekspresi turları nedeniyle yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Kış turizmine can veren Kars Sarıkamış Kayak Merkezi; ülkemizin öncü kayak merkezleri arasında yer almaktadır.

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi’nde 15’den fazla konaklama seçeneği yer almaktadır. Kars Sarıkamış Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 900 TL’den başlıyor ve 12.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Otel ücretleri; konaklama yapacak kişi sayısı, özel ihtiyaç talepleri, tesis tercihi ve oda seçeneklerine göre değişebilmektedir.

KARS SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Kars Sarıkamış Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Ordu Çambaşı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Ordu Çambaşı Doğa Tesisleri olarak da bilinen Ordu Çambaşı Kayak Merkezi’nde konaklama seçeneklerinin fazla olması ilgi çekmektedir. Ordu Çambaşı Kayak Merkezi’nde 12 adet bungalov ev seçeneği ile beraber 40 yatak kapasiteli 12 odalı otel tesisi de hizmet vermektedir.

Konaklama ücretleri sezon yoğunluğuna bağlı olarak değiştiği için, işletme ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

ORDU ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Ordu Çambaşı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Ordu Çambaşı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Bursa Uludağ Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Bursa Bursa Uludağ Kayak Merkezi’nde 20’ye yakın otel tesisi hizmet vermektedir. Otel tesisleri; VIP transfer ve VIP konaklama seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun olarak tercih ettiği Bursa Uludağ Kayak Merkezi’nde eşsiz doğa manzarasını izlemek de mümkündür.

Bursa Uludağ Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 3.000 TL’den başlıyor ve 20.000 TL’ye kadar çıkıyor. Ücretler; kişi sayısı, otel seçimi, oda tercihi ve özel ihtiyaçlara göre değişkenlik gösterebilir.

BURSA ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Bursa Uludağ Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Bursa Uludağ Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde konaklama tesisi bulunmamaktadır. Ancak, Erzincan kent merkezinde ve kayak merkezine yakın olan konumlarda hizmet veren otel işletmeleri ile Ergan Dağı Kayak Merkezi arasında anlaşma olmasından dolayı, uygun fiyata konaklama yapmak mümkündür.

Ergan Dağı Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 850 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

ERZİNCAN ERGAN DAĞI KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi’nde konaklama tesisi olarak sadece bir adet otel bulunmaktadır ve tesis ise; Saklıkent Mountain Hotel ve Kayak Kompleksi tesisi olarak bilinir. İşletme içerisinde 32 standart oda seçeneği ile misafirleri ağırlanmaktadır.

Konaklama ücretleri sezon yoğunluğuna bağlı olarak değiştiği için, işletme ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

ANTALYA SAKLIKENT KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Antalya Saklıkent Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi’nde birden fazla otel tesisi ile hizmet verilmektedir. Ortalama 1600 yatak kapasitesi üzerinde yatak kapasite ile hizmet veren Kartalkaya Kayak Merkezi otelleri; yerli ve yabancı tüm misafirlerin rahat etmesi için tüm imkanlarınını sunmaktadır.

Kayak otelleri ve en iyi kayak otel fiyatları 2024 listemiz içerisinde yer alan Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 1.000 TL ile 19.500 TL arasında değişmektedir.

BOLU KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

1250 rakıma sahip olan Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi, Marmara Bölgesi’nin en yüksek bölgesi Samanlı Dağı’nda yer almaktadır. 14 adet kayak pistine, 2 adet t-bar ve 3 adet adet telesiyej tesisi de bulunmaktadır.

Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi otel fiyatları 2024 ise; 1.000 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir.

KOCAELİ KARTEPE KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Kocaeli Kartepe Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Niğde Ketençimen Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Niğde Ketençimen Kayak Merkezi’nde tek konaklama seçeneği taş ev olarak bilinmektedir. Şömine eşliğinde keyifli bir tatil yapmak için geç kalmayınız.

Konaklama ücretleri sezon yoğunluğuna bağlı olarak değiştiği için, işletme ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

NİĞDE KETENÇİMEN KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Niğde Ketençimen Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Niğde Ketençimen Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Gümüşhane Zigana Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Gümüşhane Zigana Kayak Merkezi’nde dağ evi, otel ve bungalov ev konaklama seçenekleri yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi’nde eşsiz doğa manzaralı kayak, kızak ve snowboard deneyimlemek isterseniz, erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmayı unutmayınız.

GÜMÜŞHANE ZİGANA KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Gümüşhane Zigana Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Gümüşhane Zigana Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Kütahya Murat Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024

Murat Dağı Kayak Merkezi, Kütahya’nın Gediz ilçesinde yer almaktadır. 1450 rakımlı Murat Dağı Kayak Merkezi’nde sıcak su kaynakları da bulunmaktadır. Bu yüzden Murat Dağı Kayak Merkezi, termal kayak merkezi olarak da bilinmektedir. Murat Dağı Kayak Merkezi’nde konaklama seçenekleri ise oldukça fazladır. Kirazlı Yaylası’nda villa tipi ev, Dokuzçam Yaylası’nda apart motel ve dublex yeşil ev, Gökoluk Yaylası’nda apart motel ve Yeni Yayla’da kamping evler gibi çeşitli konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

Konaklama ücretleri sezon yoğunluğuna bağlı olarak değiştiği için, işletme ile görüşme yapmanız gerekmektedir.

KÜTAHYA MURAT KAYAK MERKEZİ 2024 KONAKLAMA REHBERİ VE OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN – TIKLAYIN

Kütahya Murat Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024Pin
Kütahya Murat Dağı Kayak Merkezi Otel Fiyatları 2024
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1