Karaman Bungalov Evleri – Karaman Günlük Kiralık Bungalov Evler

Karaman bungalov evleri ile ilgili yeni bir blog hazırladık. Ailenizle veya arkadaşlarınızla beraber keyifli bir bungalov tatili deneyimleyebileceğiniz, Karaman bungalov evleri listesine; blogumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Karaman’da yer alan bungalov evler; balayı tatili için, hafta sonu tatili için, yıllık izinler, Yılbaşı tatili ve Bayram tatilleri gibi dönemlerde yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu yüzden söz konusu dönemlerde bungalov tatili yapacaksanız, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. İşte birbirinden güzel Karaman günlük kiralık bungalov evler ve daha fazlası sitemizde.

NOT: KARAMAN KAMP ALANLARI LİSTESİNDE BİR ADET BUNGALOV EV BULUNMAKTADIR – YENİ İŞLETME AÇILMASI DURUMUNDA BLOG İÇERİSİNE EKLENECEKTİR !

Zeyve Lavanta Tatil Köyü

Zeyve Lavanta Tatil Köyü, Karaman’ın Ermek ilçesine bağlı Yaylapazarı mevkiinde hizmet vermektedir. Etkinlik, kahvaltı ve konaklama hizmetleri bulunmaktadır. Bungalov ev kiralamak istemeyenler, çadır kamp alanında kamp da yapabilirler. Tesis içerisinde restoran ve kafe hizmetleri de bulunmaktadır. Yöresel kebaplar, canlı alabalık lezzetleri ve saç tava tarzında çeşitli yöresel lezzetler tadabilirsiniz. Zeyve Lavanta Tatil Köyü bungalo ev işletmesi, 30 bin metrekare alanda hizmet vermektedir.

Birbirinden bağımsız 15 adet bungalov bulunmaktadır. Banyo, klima, tuvalet, mini mutfak, buzdolabı, internet, televizyon ve duş imkanları vardır. Bungalov ev seçenekleri ise; çift kişilik yataklı bungalov ev, iki ayrı yataklı bungalov ev ve özelleştirilebilir yataklı bungalov ev şeklindedir. Nevresim, havlu, komodin, kozmetik ürünler, çay ve kahve seti, masa, sandalye ve oturma alanı imkanları da vardır. Rezervasyon yaptırmadan gitmemek gerekiyor. Rezeravasyon için alt kısımda yer alan iletişim numaralarını veya sosyal medya hesabını kullanabilirsiniz.

Zeyve Lavanta Tatil Köyü Konum Bilgisi: https://g.page/zeyvelavanta?share
Zeyve Lavanta Tatil Köyü İletişim Numarası: 05397278554
Zeyve Lavanta Tatil Köyü Instagram: @zeyvelavanta

Zeyve Lavanta Tatil KöyüPin
Zeyve Lavanta Tatil Köyü
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1