Şubat 14, 2022

Kapıdağ Yarımadası Bungalov Evleri – Kapıdağ Yarımadası Havuzlu Ve Denize Sıfır Bungalov Evler

Kapıdağ Yarımadası Bungalov Evleri - Kapıdağ Yarımadası Havuzlu Ve Denize Sıfır Bungalov Evler

Kapıdağ Yarımadası, Balıkesir ilinin Erdek ilçesinin bulunduğu bir adadır. Yol ile ana karaya bağlanan ve eski dönemlerde de bir ada olduğu bilinen Kapıdağ Yarımadası, Marmara Denizi içerisinde yer alan bir adadır. Kapıdağ Yarımadası’nın oluşumu incelendiğinde, tombolo’ya örnek olduğunu söylemek mümkündür. Daha önceki dönemlerde sadece bir ada olan Kapıdağ Yarımadası, dalgaların çakıl ve kum gibi oluşumları biriktirmesi sonucunda yarımada halini almıştır. Söz konusu yolun uzunluğu 1500 metre ve genişliği ise 1700 metredir. Günümüze bakıldığında; Kapıdağ Yarımadası yaz aylarında, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bölgelerinden bir tanesidir. Plajları, koyları, denizi, kamp alanları ve bungalov evleri bakımından oldukça zengin bir bölgedir. Bizlerde kampyerleri.org ekibi olarak, okurlarımızın rahat bir tatil planlaması yapmasını göz önüne alarak; Kapıdağ Yarımadası bungalov evleri listesini oluşturduk. Erdek ve çevresinde keyifli bir tatil yapabileceğiniz Kapıdağ Yarımadası havuzlu ve denize sıfır bungalov evler hakkında detayları sunduk. Alt kısımda yer alan listemiz üzerinden Kapıdağ Yarımadası’nda hizmet veren bungalov evlere erişim sağlayabilir ve rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

KAPIDAĞ YARIMADASI KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

BALIKESİR KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapıdağ Yarımadası Bungalov Evleri Listesi

Kapıdağ Yarımadası ile ilgili olarak hazırladığımız bungalov ev listemiz içerisinde; Erdek bungalov evleri listemize yer verdik. Erdek ve Erdek çevresinde hizmet veren denize sıfır ve havuzlu bungalov evler hakkında merak edilen bilgilere alt kısımda yer alan bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kapıdağ Yarımadası’nda hizmet veren 5 adet bungalov tesisi bulunmaktadır.

Söz konusu bungalov ev tesisleri ise; Pino Mar Luxury Bungalows, Paflima Bungalow, Manastır Beach Bungalow, Gardina Butik Otel ve Öztoprak Bungalow olarak sıralanmıştır. Alt kısımda yer alan bağlantıya tıklayarak bungalov evlerin; adreslerine, ulaşım bilgilerine, konaklama hizmetlerine ve bungalov evlerin içerisinde yer alan temel imkanlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

KAPIDAĞ YARIMADASI BUNGALOV EVLERİ TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kapıdağ Yarımadası Bungalov Evleri Listesi
Kapıdağ Yarımadası Bungalov Evleri Listesi

EDİTÖR NOTU

Ülkemizin cennet köşeleri arasında yer alan Kapıdağ Yarımadası ile ilgili hazırlamış olduğumuz bungalov ev listesine göz attığınız için teşekkür ederiz. Kapıdağ Yarımadası’nda havuzlu bungalov evlerde veya denize sıfır bungalov evlerde konaklama yapmak isterseniz, blogumuzu incelemenizi ve paylaşmanızı tavsiye ederiz. Daha önce Kapıdağ Yarımadası’nda veya Kapıdağ Yarımadası çevresinde bungalov ev tatili, kamp veya piknik deneyimlemiş okurlarımızın deneyimlerini YORUM GÖNDER ekranı üzerinden veya iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden bekliyoruz. Değerli yorumlarınız, sizlerden sonra Kapıdağ Yarımadası’nı ziyaret edecek okurlarımıza rehber olacaktır. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın…


İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.