Girdev Yaylası Kamp Alanı Önerisi: Girdev Camp

Girdev Yaylası Kamp Alanı Önerisi: Girdev Camp


Ülkemizde doğallığını koruyan en güzel yaylalardan olan Girdev Yaylası kamp alanı ile ilgili merak edilen bilgileri paylaştık. Girdev Yaylası ve Girdev Gölü’ne yakın konumda bulunan Girdev Camp tesisi yeni misafirlerini bekliyor. İşletme bulunduğu bölgede ilk ve tek kamp hizmeti sunan tesisdir. Bu nedenle Girdev Yaylası kamp yeri denildiğinde akla ilk Girdev kamp tesisi gelmektedir. İşletme ailelere uygundur. Arkadaş grupları da tesise rahatlıkla gidebilirler.

Olta balıkçılığı, kuş gözlemciliği ve doğa yürüyüşü gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirebileceğiniz işletme; Muğla’nın Fethiye ilçesinde hizmet vermektedir. Muğla ve Antalya sınırında yer alan tesiste birkaç günlük ya da haftalık konaklama yapabilirsiniz. İşletmeye gelen çocuklar aileler için de oyun alanı bulunmaktadır. Ayrıca tesiste lezzetli yiyecek ve içecekler tüketebileceğiniz restoran hizmeti mevcuttur. İşletme, çadır kampı, karavan kampı ve bungalov ev konaklaması hizmeti sunmaktadır. Keyifli bir tatil deneyimleyebilirsiniz. Bungalov evler için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Alt kısımda yer alan iletişim numarasından odanızı ayırtabilirsiniz.

 Girdev Camp Nerede? – Nasıl Gidilir?

Muğla kent merkezine 200 kilometre uzaklıkta bulunan kamping işletmesine yapılacak yolculuk 3 saat 30 dakika sürecektir. D400 yolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz işletmeye, bir diğer güzergah olan D330 yolu üzerinden ulaşmak isterseniz; yapacağınız yolculuk 4 saat 15 dakika sürecektir. Bölgeye toplu taşıma aracıyla ulaşım sağlanamamaktadır. Bu yüzden kendi aracınızı kullanmanızı öneriyoruz. Dileyenler araç kiralaması yapabilirler. Fethiye ilçesi geçildikten sonra, Uğurlu bölgesine gideceksiniz.

Uğurlu bölgesini geçtikten sonra, Sarıyer güzergahına ilerlemeniz gerekiyor. Sarıyer bölgesinden düz devam ettikten sonra, yol Antalya – Fethiye yolu olarak sol tarafa ayrılacak. Siz Dereköy, Girdev Yaylası’na düz devam edeceksiniz. Hiçbir yol ayrımına sapmadan düz devam edeceksiniz. Zaten sizleri yol üzerinde Girdev Yaylası tabelaları karşılayacaktır. Yayla bölgesine giden yol stabilize bir yoldur. Bu yüzden hız yapmadan yolculuğun tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

 Girdev Camp Nerede? - Nasıl Gidilir?
Girdev Camp Nerede? – Nasıl Gidilir?

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

Girdev Yaylası Kamp Alanı Hakkında Kısa Bilgi

Girdev Yaylası kamp alanı ile ilgili bilgi, Girdev kamp işletmesi tarafından paylaşılmıştır. Bizlerde sizlere kamp alanı ile ilgili bilgileri derledik. Antalya – Fethiye sınırında hizmet veren işletme 1750 metre rakımda bulunmaktadır. Seydikemer’e bağlı Girdev Yaylası ve Girdev Gölü kıyısında yer alan işletme yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Kamping alanında amatör balıkçılık için, 3 adet sazan göleti bulunmaktadır. Doğal ve organik ürünler kullanılarak menüler hazırlanmaktadır. 12 elektrik paneli bulundan işletmenin, 8.47ph derecesine sahip içme suyu da bulunmaktadır. Ayrıca 1  adet su kuyusu bulunan işletme 12 ay misafir ağırlamaktadır.

Ekim, Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında daha çok; off-road ve motorcuların uğrak merkezi olan tesis, fotoğraf çekimi için de oldukça uygundur. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında kuş gözlemciliği yapılan işletmede doğa temalı fotoğraflar çekmek mümkündür. Tesis, Haziran ve Ekim ayları arasında ise; karavan kampı ve çadır kampı yapmak isteyen kampçılar tarafından ziyaret edilmektedir. İşletme içerisinde; 1 adet mutfak, çadır ve karavancılar için tuvalet ile banyo bulunmaktadır. İşletmenin ana binası 4 katlıdır. 4 odalı olan ev içinde açık ve kapalı restoran ile teras bulunmaktadır.

Girdev Yaylası Kamp Alanı Hakkında Kısa Bilgi
Girdev Yaylası Kamp Alanı Hakkında Kısa Bilgi

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Girdev Yaylası Kamp Alanında Yapabileceğiniz Aktiviteler

 • Çadırlı kampçılık
 • Karavanlı kampçılık
 • Fotoğrafçılık
 • Doğa yürüyüşü
 • Olta balıkçılığı
 • Sportif faaliyetler
 • Masa ve kağıt oyunları
 • Yöresel yiyecek ve içecek tadımı
 • Bisiklet turu (kendiniz götürürseniz)
 • Hamak keyfi
Girdev Yaylası Kamp Alanında Yapabileceğiniz Aktiviteler
Girdev Yaylası Kamp Alanında Yapabileceğiniz Aktiviteler

Girdev Camp İletişim Ve Adres Bilgileri

 • Websitesi: Web adresi bulunmamaktadır.
 • Instagram: https://www.instagram.com/girdev.camp/
 • Telefon: 05384476634
 • Adres: https://goo.gl/maps/8Y7w6gfgaFBZeJJt9

Girdev Yaylası kamp alanı ile ilgili merak edilenleri paylaştık. Fethiye’de Girdev Gölü kıyısında izole bir kamp sizleri bekliyor. Daha önce Muğla, Fethiye’de bulunan Girdev Kamp işletmesini ziyaret etmiş olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER kısmına bekliyoruz. Değerli yorumlarınız sizden sonra bu tesisleri ziyaret edecek kişiler için ışık tutacaktır. Doğayla ve sağlıcakla kalın.

Not: İşletmenizle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen kampyeri@yandex.com adresine mail gönderin.


TAVSİYELERİMİZ

Eber Gölü Kamp Alanı- Afyonkarahisar

Eber Gölü Kamp Alanı- Afyonkarahisar

Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Eber Köyünde bulunan Eber Gölü kamp alanı, çadırlı kampçılık ve karavanlı kampçılık için uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.