Funky Chairs Kamp Masası Modelleri Ve Özellikleri

Funky Chairs markası, Türkiye’de üretilen bir firmadır. Kamp masası, kamp sandalyesi ve kamp ürünleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle katlanabilir sisteme sahip, kamp sandalyeleri ile birbirinden şık tasarıma sahip kamp masaları sayesinde, firmanın tanınırlığı artmıştır. Bizde sitemizde Funky Chairs markasına ait kamp masası model ve özellikleri hakkında bilgiler derledik. Funky Chairs kamp masası modelleri ve özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz detaylara, içeriğimiz içerisinden inceleme yapabilirsiniz. Daha önce Funky Chairs kullanmış olan okurlarımızın deneyimlerini bekliyoruz.

Funky Chairs Tabureli Deluxe Katlanabilir Piknik Masası Seti İncelemesi

Funky Chairs kamp masası modelleri ve özellikleri listemizin ilk sırasında; Funky chairs tabureli deluxe katlanabilir piknik masası seti yer almaktadır.

8,7 kg ağırlığına sahip olan kamp masası seti, 5 cm’lik alüminyum profil kaplamaya sahiptir. Uzunluğu 120 cm, genişliği 60 cm ve yüksekliği ise 70 cm olan Funky chairs tabureli deluxe katlanabilir piknik masası seti kamp ve pikniklerde size konfor sağlayacaktır.

4 adet katlanabilir taburesi ile beraber satılan kamp masası seti, tutma kulpu sayesinde kolayca taşınabilir ve zahmet vermemektedir.

Funky chairs tabureli deluxe katlanabilir piknik masası seti modelinde; masanın bacakları kare şeklinde olmasından dolayı, uzunluğu ayarlanabilir yapıya da sahiptir.

Denge destekli, güvenlik kilitli, kaymaz tabanlık ve çift sabitleyici özellikleri de bulunmaktadır.

Funky chairs tabureli deluxe katlanabilir piknik masası seti modelinin, kapalı boyutu ise; 60 x 60 x 10 cm şeklindedir.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Tabureli Deluxe Katlanabilir Piknik Masası Seti İncelemesiPin
Funky Chairs Tabureli Deluxe Katlanabilir Piknik Masası Seti İncelemesi

Funky Chairs Elite Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky chairs elite alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modeli; siyah, ahşap rengi ve beyaz renk seçenekleri ile satılmaktadır.

Her türlü hava şartlarında kolayca kullanabileceğiniz bir kamp masası modeli olan Funky chairs elite alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası kolay kurulumu sayesinde birkaç saniye içerisinde hazırlanmaktadır.

Düzensiz zeminler için 45 cm ile 69 cm arasında bağımsız şekilde ayarlanabilir masa ayağı sistemine de sahip olan Funky chairs elite alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modelinin bazı seçeneklerinde masa altında file bulunur ve geniş eşya alanı oluşturulmuştur.

30 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve katlandığında 2 parça olmaktadır.

Çantası içerisinde güvenli şekilde taşıyabileceğiniz Funky chairs elite alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modeli, 89 x 53 cm boyutlarındadır. Kamp masasının katlanmış hali ise; 91 x 15 x 12 cm şeklindedir.

Alüminyum rulo masa yüzeyi ve kaymaz kauçuk malzeme yapısına sahip ayaklar sayesinde piknik ve kamplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Elite Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesiPin
Funky Chairs Elite Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky Chairs Black Çantalı Alüminyum Yüzey Katlanabilir Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky chairs black çantalı alüminyum yüzey katlanabilir kamp piknik masası modeli, 80 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve yüksek dirençli iskelet yapısı ile tasarlanmıştır.

Güneş ve yağmur gibi dış etkenlere karşı korumalı ve dayanıklıdır. Kaliteli kumaş yapısına sahip taşıma çantası ile beraber satılan Funky chairs black çantalı alüminyum yüzey katlanabilir kamp piknik masası modeli, taşıma çantası sayesinde kolayca taşınabilmektedir.

Çanta içerisinde yer alan iki ayrı bölme sayesinde sürtünme ve çizilme gibi durumlar yaşanmamaktadır. Masanın alt kısmında fileli eşya bölmesi yer almaktadır. 2,70 kg masa ağırlığıdır.

Katlanabilir yüzey ve iskelet yapısı; 20 x 58 cm boyutlarındadır. Standart dışı 1 mm kalın güçlü alaşımlı metal iskelet yapısı, masayı daha dayanıklı hale getirmektedir.

Funky chairs black çantalı alüminyum yüzey katlanabilir kamp piknik masası modelinin açık ölçüleri; 50 x 50 x 53 cm’dir. Kamp masasının kapalı boyutu ise; 20 x 58 cm şeklindedir.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Black Çantalı Alüminyum Yüzey Katlanabilir Kamp Piknik Masası İncelemesiPin
Funky Chairs Black Çantalı Alüminyum Yüzey Katlanabilir Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky Chairs Elite XL Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky chairs elite XL alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modeli, XL ebatlara sahip olmasından dolayı yoğun olarak tercih edilmektedir.

Her türlü hava şartlarına dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Saniyeler içerisinde kurulumunu yapabileceğiniz Funky chairs elite XL alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modeli, kaliteli alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir.

4,70 kg ürün ağırlığı bulunan Funky chairs elite XL alüminyum teleskopik ayaklı kamp piknik masası modelinin ürün ebatı; 120 x 70 x 73/58 cm (en – boy – ayarlanabilir yükseklik ve) ölçülerindedir.

Düzensiz zeminler için 58 cm ile 73 cm arasında bağımsız olarak yüksekliği ayarlanabilir 4 adet bacak yapısı bulunur.

40 kg taşıma kapasitesi sayesinde; kamp ve piknikler için vazgeçilmez ürün modelidir. 2 parça katlanabilir şekilde tasarlanmıştır ve çantası içerisinde güvenli şekilde taşımak mümkündür.

Masanın alt bölmesinde, eşyalarınızı koyabileceğiniz fileli çanta bölmesi yer almaktadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Elite XL Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesiPin
Funky Chairs Elite XL Alüminyum Teleskopik Ayaklı Kamp Piknik Masası İncelemesi

Funky Chairs Black Katlanabilir Büyük Kamp Masası İncelemesi

Funky chairs black katlanabilir büyük kamp masası modeli, Funky chairs kamp masası modelleri ve özellikleri listemiz içerisinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir.

80 kg’a kadar dayanıklı yapısı sayesinde; keyifli bir kullanım sağlar. Yüksek dirençli iskelet yapısına sahip olan Funky chairs black katlanabilir büyük kamp masası modeli, güneş ve yağmur gibi dış etkenlere karşı ultra dayanıklıdır.

Fileli eşya bölmesi ile fonksiyonel kullanıma hazırdır. 71 x 68 x 62 cm ölçülerinde üretilen Funky chairs black katlanabilir büyük kamp masası modeli, kaliteli kumaştan üretilmiş olan çantası sayesinde; katlanarak kullanılabilir.

Çanta içerisinde yer alan iki bölme, sürtünme nedeniyle oluşacak çizikleri engellemektedir.

1 mm profil kalınlığı, 16 mm çapında güçlendirilmiş iskelet yapısı, elektrostatik toz boya renklendirmesi, güçlendirilmiş ayak ve mekanizma plastik yapısı ile alüminyum yüzey tasarımına sahiptir.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Black Katlanabilir Büyük Kamp Masası İncelemesiPin
Funky Chairs Black Katlanabilir Büyük Kamp Masası İncelemesi

Funky Chairs Butterfly Ahşap Masa İncelemesi

Kayın ağacı kullanılarak tasarlanan Funky chairs butterfly ahşap masa modeli, geniş kullanım alanı ve hafif yapısı sayesinde; kamp ve pikniklerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Katlanabilir yapıya sahip olan Funky chairs butterfly ahşap masa bu özelliği sayesinde oldukça az yer kaplamaktadır.

60 x 92 x 50 cm yükseklik ölçülerine ve 120 cm kapalı boyuta sahip olan Funky chairs butterfly ahşap masa modeli, 6,55 kg ağırlığındadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Butterfly Ahşap Masa İncelemesiPin
Funky Chairs Butterfly Ahşap Masa İncelemesi

Funky Chairs Elegance Ceviz Desen Katlanabilir Ahşap Kamp Ve Piknik Masası İncelemesi

Funky chairs elegance ceviz desen katlanabilir ahşap kamp ve piknik masası modeli, Funky chairs kamp masası modelleri ve özellikleri yazımızın son bölümünde yer almaktadır.

2 kg ağırlığa sahip olan Funky chairs elegance ceviz desen katlanabilir ahşap kamp ve piknik masası modeli; 50 x 50 ölçülerindedir. 50 cm yükseklik ölçüsüne sahip olan kamp masası, suya dayanıklı ahşap yüzey tasarımına da sahiptir.

Vernik ve zımpara uygulamasından geçirilmiş olan Funky chairs elegance ceviz desen katlanabilir ahşap kamp ve piknik masası modeli, çelik alaşımlı 16 mm çapında, 0,8 mm kalınlığında güçlendirilmiş profil yapısına sahiptir.

Katlanabilir özelliği sayesinde, kolayca taşınır ve yer kaplamamaktadır. Kolay ve hızlı kurulumu sayesinde, pratik şekilde taşınabilir.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Funky Chairs Elegance Ceviz Desen Katlanabilir Ahşap Kamp Ve Piknik Masası İncelemesiPin
Funky Chairs Elegance Ceviz Desen Katlanabilir Ahşap Kamp Ve Piknik Masası İncelemesi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1