Evolite Kamp Matı Modelleri Ve Özellikleri

Kamp matları; konforlu bir kamp yapmak için gereken temel kamp ekipmanları arasında yer almaktadır. Kamp matı modeller; çadır içerisine, uyku tulumu altına veya çadır dışına gibi farklı kullanım alanlarına sahip olabilmektedir. Verimli bir kamp sabahına uyanmak istediğimiz de, verimli bir kamp gecesi geçirmek istiyorsak; kaliteli ve dayanıklı kamp matı tercih etmeniz elbette sağlıklı olacaktır. Evolite kamp matı modelleri ve özellikleri listemiz de de, birbirinden kaliteli, her türlü hava şartlarına dayanıklı ve profesyonel tasarıma sahip kamp matı modelleri yer almaktadır. Alt kısımdan Evolite markasına ait kamp matı modellerini inceleyebilir ve özellikleri ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Evolite Superite 300 Kamp Matı Özellikleri

Evolite kamp matı modelleri ve özellikleri içeriğimizin ilk bölümünde; Evolite superite 300 kamp matı modeli yer almaktradır.

10 mm kalınlığına sahip EVA malzemeden üretilmiş olan Evolite superite 300 kamp matı kapalı hücreli modele sahiptir. 180 x 55 x 1 cm açık boyutudur.

Rulo halinde toplanmış boutu ise; 17 x 55 cm şeklindedir. 35 kg/m3 yoğunluğunda EVA köpük malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. 300 gr ağırlığındadır.

Hava kanallı ve kaymayı önleyen tırtıklı üst kısım bulunmaktadır. Jimnastik, fitness, aerobik, oyun odası, doğa sporları, plaj tatili, kamp ve piknik gibi her türlü alanda kullanıma uygundur.

Mükemmel ısı ve izolasyona sahip olan Evolite superite 300 kamp matı modeli; darbelere ve her türlü hava şartlarına karşı üstün koruma sağlamaktadır.

Hijyenik ve aynı zamanda antibakteriyel yapıya sahiptir. Evolite superite 300 kamp matı modeli, yıkanabilir kamp matı olmasından dolayı; uzun yıllar tertemiz kullanılabilir.

Koku yapmayan bir kamp matıdır; HCFC içermemekle beraber çevre dostudur. Piyasaya sunulan modelinde haki yeşil renk bulunmaktadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Evolite Superite 300 Kamp Matı ÖzellikleriPin
Evolite Superite 300 Kamp Matı Özellikleri

Evolite Thermic Pro 15MM Termal Kışlık Kamp Matı Özellikleri

Evolite thermic pro 15 mm termal kışlık kamp matı modeli; extreme şartlarda kamp yapan doğa severler için oldukça uygundur. 15 mm kalınlığı ve 50 densite yoğunluğu sayesinde; yüksek ısıda yalıtım sağlar ve vücut ısısı düşmez.

Alüminyum yüzeye sahip olan Evolite thermic pro 15 mm termal kışlık kamp matı modeli; su tutmaz ve su geçirmez yapısı ile harika bir koruma sağlar.

540 gr ağırlığındadır. Bir yüzeyi mavi ve diğer yüzeyi gümüş rengi olarak tasarlanmıştır. 15 mm kalınlığı bulunur. 180 x 56 x 1,5 cm boyutlarındadır.

Kapalı hücre mat modeli olarak bilinir ve hava kanallı kaymayı önleyen tırtıklı üst kısmı bulunmaktadır. Spor, kamp, piknik, oyun odası, plaj, yoga ve uyku gibi farklı kullanım alanlarına da sahiptir.

Darbelere karşı yüksek mukavemet sağlayacak Evolite thermic pro 15 mm termal kışlık kamp matı modeli; elastik ve hafif olmasından dolayı ultra dayanıklıdır.

Çevre dostu olarak tasarlanmıştır ve bununla beraber HCFC içermemektedir. Koku yapmayan yapısı sayesinde; yıkanabilir yapıdadır ve uzun yıllar boyunca tertemiz kullanmak mümkün olacaktır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Evolite Thermic Pro 15MM Termal Kışlık Kamp Matı ÖzellikleriPin
Evolite Thermic Pro 15MM Termal Kışlık Kamp Matı Özellikleri

Evolite Xlite Foam 8MM Kamp Matı Özellikleri

Evolite kamp matı modelleri ve özellikleri içeriğimiz son kısmında; Evolite xlite foam 8 mm kamp matı modeli yer almaktadır.

180 x 51 x 0,8 cm ölçülerine sahip olan kamp matının üst kısmı alüminyum film yapısındadır. Griş gri renge sahip olan Evolite xlite foam 8 mm kamp matı modeli; hava kanallı kaymayı önleyen tırtıklı üst kısmı ile ilgi çekmektedir.

Yıkanabilir yapısı sayesinde; koku yapmaz ve her kullanımınzda tertemiz bir kamp matı ile karşılaşmış olursunuz. Spor, plaj, doğa, ev, bahçe gibi her türlü alanda kullanıma uygundur.

380 gr ağırlığındadır ve hafif olmasından dolayı taşıması da kolay olacaktır. Elastik yapısı sayesinde; darbelere karşı dayanıklıdır.

Kapalı hücre mat modeli olarak bilinir ve ultra ısı ve nem izolasyonu sağlamaktadır.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLAR İÇİN: TIKLAYINIZ

Evolite Xlite Foam 8MM Kamp Matı ÖzellikleriPin
Evolite Xlite Foam 8MM Kamp Matı Özellikleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1