Elazığ Kamp Alanları

Elazığ kamp alanları listesini derledik. Elazığ ücretli kamp alanları ve Elazığ ücretsiz kamp alanları listesine blogumuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle beraber eğlenceli zaman geçirebileceğiniz kamp yerleri listesini sizler için derledik. İşte birbirinden güzel kamp alanları…

Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Hazar Gölü Tabiat Parkı içerisinde kamp ve piknik yapabilirsiniz. Elazığ – Sivrice arası hizmet veren servisler ve araçlar ile ulaşım sağlayabileceğiniz Tabiat Parkında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tuvalet, otopark, çeşme, çadır kamp alanı, çay bahçesi, trekking parkuru, yüzme alanı, lokanta, piknik masaları, mangal alanı, büfe, karavan kamp alanı ve giriş kontrol noktası imkanları bulunmaktadır. Hazar Gölü Tabiat Parkı’na girişler ücretlidir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7pr7Rqx6TxK6pDfN7
İletişim bilgisi: 03122075000

Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Hazar Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

Murat Nehri Kamp Alanı

Elazığ’ın Palu ilçesi sınırları içerisinde yer alan Murat Nehri kenarında kamp ve piknik yapılabilecek uygun alanlar bulunmaktadır. Palu ilçe merkezinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz nehir etrafında manzara seyir noktaları ve fotoğrafçılık için uygun alanlarda bulunmaktadır. Tuvalet, duş, market, manav ve restoran gibi imkanlar olmadığından dolayı, yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Ücretsiz kamp ve piknik yapabileceğiniz Murat Nehri kıyısında keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/v5iH7Kro7pgQeNS48

Murat Nehri Kamp AlanıPin
Murat Nehri Kamp Alanı

Keban Barajı Kamp Alanı

Keban merkezine yürüme mesafesinde yer alan Keban Barajı’nda doğa ile iç içe kamp yapmak mümkündür. İçme suyu, elektrik, tuvalet, market ve şarj imkanı olmayan Keban Barajı kıyısında ve yakın bölgelerinde kamp yapabilirsiniz. Yiyecek, içecek ve ekipmanlarınızı yanınızda götürmeniz halinde zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Keban merkezinden yürüyerek ya da taksi ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/TNCAtNCasF4wMuQu8

Keban Barajı Kamp AlanıPin
Keban Barajı Kamp Alanı

Cip Barajı Kamp Alanı

Elazığ merkeze bağlı Harmantepe bölgesinde yer alan Cip Barajı’nda kamp ve piknik yapabilirsiniz. Şehir merkezinden servisler ve taksi ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Cip Barajı’nda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Baraj etrafında tuvalet, içme suyu ve duş ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz alanlar bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda götürmeniz gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/zY8S7rLzTvUp4CXx8

Cip Barajı Kamp AlanıPin
Cip Barajı Kamp Alanı

Balıkçı Camping

Hazar Gölü kıyısında hizmet veren kamping tesislerinden olan, Balıkçı Camping sizleri bekliyor. Plajköy bölgesinde yer alan kamping tesisinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Otopark, oyun parkı, mangal alanı, restoran, tuvalet, buzdolabı, elektrik, mutfak, sıcak su ve duş imkanları mevcuttur.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/5WJJJFzoZk46hx4X9
İletişim bilgisi: 05335911920

Balıkçı CampingPin
Balıkçı Camping

Özlüce Barajı Kamp Alanı

Elazığ ve Bingöl il sınırında yer alan Özlüce Barajı kıyısında, kamp ve piknik yapılabilecek alanlar bulunmaktadır. Elazığ, Karakoçan’a 8 kilometre uzaklıkta yer alan Özlüce Barajı’na şahsi aracınız ile gitmeniz gerekmektedir. Tuvalet ve duş gibi temel ihtiyaçların giderilebileceği herhangi bir tesis ve işletme bulunmadığı için hazırlıklı gitmeniz de fayda var. Yiyecek ve içeceklerinizi şehir merkezinden giderken ya da evden gelirken getirmeniz gerekmektedir. Girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/fzh8iCyiD2HpUx3N6

Özlüce Barajı Kamp AlanıPin
Özlüce Barajı Kamp Alanı

Kalecik Barajı Kamp Alanı

Elazığ, Karakoçan’a bağlı Kalecik’de yer alan Kalecik Barajı’nda kamp ve piknik yapılabilir. Toplu taşıma imkanı bulunmayan Kalecik Barajı’na şahsi aracınız ile gitmeniz gerekmektedir. Gölpınar, Bahçelievler ve Kalecik bölgelerinden baraja gitmek mümkündür. Girişler ücretsizdir. Tuvalet ve market gibi temel imkanlar yoktur. Yakın bölgelerde yer alan market ve büfelerden ihtiyaç malzemelerinizi temin edebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/A1QhmW2QYzgzh77M9

Kalecik Barajı Kamp AlanıPin
Kalecik Barajı Kamp Alanı

Buzluk Mağarası Kamp Alanı

160 – 220 metre arası derinliği bulunan Buzluk Mağarası’nı mutlaka ziyaret ediniz. Buzluk Mağarası ve bölgesinde kamp ve piknik yapmak için uygun alanlar bulunmaktadır. Tuvalet, market ve duş gibi imkanlar olmasa dahi gününüzü değerlendirmek ve güzel zaman geçirmek için Buzluk Mağarası’nı ziyaret edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz kamp yapacağınız Buzluk Mağarası’na inişler zorludur. Çocuklu ailelerin dikkat etmesi ve çocukların tek başına mağaraya gönderilmemesi gerekmektedir. Ebeveynler bu konuda dikkat etmelidir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/3Ea3A5cZEsqZbJHz9

Buzluk Mağarası Kamp AlanıPin
Buzluk Mağarası Kamp Alanı

Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı

Hazar Gölü Tabiat Parkı’na çok yakın konumda yer alan Tur-Pol Turistik Tesislerinde kamp ve piknik yapmak uygundur. Hacıbey bölgesinde yer alan tesise toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlamak mümkündür. Yüzme alanı, tuvalet, otopark, duş, sıcak su, oyun parkı, mangal alanı, restoran ve yürüyüş parkuru bulunmaktadır. Ayrıca tesis içerisinde otel konaklaması da yapılmaktadır. Elazığ’da yaşayan vatandaşlar düğün, nişan ve nikah merasimleri için de tesisi tercih etmektedir. Özel gün kutlamaları için de rezervasyon alınmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/u5h4dBxDxMhkeyQY9
İletişim bilgisi: 04244251100

Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp AlanıPin
Tur-Pol Turistik Tesisleri Kamp Alanı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1