Düzce Kamp Alanları

Kampyerleri.org ekibi olarak; 81 il kamp alanları listesini sizler için paylaştık. Son olarak da 81 il plakasına sahip Düzce’de bulunan Düzce kamp alanları listesini sizler için derledik. 81 ilimizde bulunan tüm ücretli ve ücretsiz kamp alanlarına kampyerleri.org blog adresimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Öncelikle 81 ilin tamamı ile ilgili yazmış olduğumuz her blog yazımızı okuyan ve paylaşan tüm okurlarımıza yürekten sevgilerimizi iletiyoruz. Doğamızı koruyalım ve doğa koruma bilincini aşılamaya hep beraber devam edelim. Gel gelelim Düzce kamp alanları listesine… İşte birbirinden güzel Düzce ücretsiz kamp alanları ve Düzce ücretli kamp alanları listesi sizlerle…

Torkul Gölü Kamp Alanı

Düzce’nin merkeze bağlı Uğur mevkiinde yer alan Torkul Gölü sizleri bekliyor. Düzce – Bolu il sınırında yer alan Torkul Gölü, sessiz ve ıssız bir bölge olmasıyla tanınmaktadır. Elektrik, tuvalet ve duş imkanı bulunmuyor. Telefon hemen hemen hiçbir bölgesinde çekmiyor. Restoran, kafe ve herhangi bir işletme bulunmuyor. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Torkul Gölü’ne giden yolun bazı bölgeleri bozuk ancak keyif kaçıracak bir yolculuk mümkün değil. Aşırı hız yapmamaya ve orman manzarasını izlemeyi unutmayınız. Torkul Gölü çevresinde fotoğrafçılık ve doğa yürüyüşü aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Kpw7q6H3ExdFhWQo9

Torkul Gölü Kamp AlanıPin
Torkul Gölü Kamp Alanı

Akkaya Köyü Piknik Alanı Ve Kamp Alanı

Akçakoca’ya bağlı Akkaya Köyü sınırları içerisinde yer alan Akkaya Köyü Piknik Alanı Ve Kamp Alanı sizleri bekliyor. Akçakoca – Alaplı yolu üzerinde yer alan Akkaya Köyü’nde doğa ile iç içe kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Girişleri ücretli ve piknik alanının üst bölgesinde birkaç tane ufak işletme var. Yiyecek ve içecek temin edebilirsiniz ancak her ihtimale karşı hazırlıklı gitmeye özen gösteriniz. Tuvalet ve çeşme imkanı yok. Akarsu üzerine piknik masası konuşlandırarak serin bir piknik yapabilirsiniz. Dileyenler orman içerisinde, dileyenlerde sahil şeridi boyunca yer alan bölgelerde diledikleri gibi kamp ve piknik yapabilirler.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/SdqnYugtdBXc9JaH6

Akkaya Köyü Piknik Alanı Ve Kamp AlanıPin
Akkaya Köyü Piknik Alanı Ve Kamp Alanı

Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı Kamp Alanı

Gölyaka’ya bağlı Güzeldere Köyü sınırları içerisinde yer alan Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı’nda doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı içerisinde; çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, market, restoran, tuvalet, otopark, köy ürünleri pazarı, bungalov kiralaması, orman kampı, doğa sporları, mescit hizmetleri ve oyun parkı imkanları yer almaktadır. Ayrıca tesis içerisinde hizmet verilen restoranda sunulan yiyecek ve içecekler; kahvaltı menüleri, gözleme çeşitleri, kızartma çeşitleri, köfteler, çorba, ızgara türleri, tostlar, tatlı türleri ve salata menüleri olarak sıralandırılmıştır. 2 odadan oluşan bungalov evler içerisinde; 1 salon, 1 amerikan mutfak, 1 yatak odası ve 1 banyo bulunmaktadır. Su ısıtıcısı, mutfak ekipmanları, dolap ve ayna imkanı bulunmaktadır. Tabiat Parkına toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı’na gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı ya da müsaitlik durumu hakkında bilgi almayı unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Mcj4rQihF9AheC2w5
İletişim bilgisi: 05306850281

Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı Kamp Alanı

Cumayanı Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Akçakoca’ya bağlı Göktepe mevkiinde yer alan Cumayanı mesire alanı, doğa ile iç içe piknik yapmanıza imkan sağlıyor. Ahmet Dede Türbesi Yolu üzerinde yer alan Cumayanı mesire alanına toplu taşıma aracıyla ulaşım sağlanamamaktadır. Cumayanı mesire alanında dere bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için oldukça verimli olan Cumayanı mesire yeri sınırları içerisinde hizmet veren işletme var. Sıcak ve soğuk menüleri tadabilir. Elektrik, su ve tuvalet imkanından faydalanabilirsiniz. Dileyenler de kendi getirmiş oldukları yiyecek ve içecekler ile piknik ve kamp yapabilirler.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/qeqHq6XK5BT4JzZw8

Cumayanı Mesire Alanı Ve Kamp AlanıPin
Cumayanı Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Kocayayla Kamp Alanı

Düzce kent merkezine 35 kilometre mesafede yer alan Kocayayla 1450 metre rakıma sahiptir. 8.62 hektar alanı bulunan Kocayayla; Bolu – Düzce il sınırında yer almaktadır. Bu yüzden Abant Gölü Tabiat Parkı’na 7 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kocayayla içerisinde; çadır kampı, doğa yürüyüşü, off-road yarışları ve çeşitli doğa sporları gerçekleştirebilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanamamaktadır ve yol üzerinde yer alan Ziyaret Yaylası ve Çiçekli Yaylası’nı ziyaret etmeyi unutmayınız. Tuvalet, elektrik ve restoran gibi imkanlar bulunmamaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Ayy6Xr3YnhLiEZt19

Kocayayla Kamp AlanıPin
Kocayayla Kamp Alanı

Kumpınar Kamping

Akçakoca’ya bağlı Çayazğı mevkiinde yer alan Kumpınar Kamping yeni misafirlerini bekliyor. Denize sıfır hizmet veren kamping tesisi içerisinde, deniz manzaralı kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Markete yürüme mesafesinde ve gölgelik alanları var. Otopark imkanı yok ancak çadırınızın yanına kadar aracınızı park edebilirsiniz. Tuvalet, ateş yakma alanı, karavan kamp alanı, piknik masası ve oturma alanı imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7KLCyLn4fRPf6Ji87

Kumpınar KampingPin
Kumpınar Kamping

Balıklı Yaylası Kamp Alanı

Düzce – Bolu il sınırında yer alan Balıklı Yaylası’nda doğa ile iç içe kamp ve piknik yapabilirsiniz. Pürenli Yaylası ile komşu olan Balıklı Yaylası, ağaçlar arasında ferah bir kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Balıklı Yaylası’na toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır ancak en kısa ulaşım güzergahı Bolu – Mudurnu üzerinden giden yoldur. Pürenli Yaylası’na giden yolun solundan devam eden yolu takip ettikten sonra yol üzerinde yayla sizi karşılayacaktır. Geceleri soğuk olduğu için uyku tulumunuzu almadan yola çıkmamanızı öneriyoruz. Telefon ve internet çekmeyen Balıklı Yaylası’nda kamp ve piknik yapacak doğa severlerin, gıda ihtiyaç malzemelerini yanlarında götürmeleri gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/bGkP8fejKoCAtXmr5

Balıklı Yaylası Kamp AlanıPin
Balıklı Yaylası Kamp Alanı

Dutdibi Kamping

Akçakoca’da hizmet veren Hamburg Dutdibi Kamping tesisi yeni misafirlerini bekliyor. Çadır kampı, karavan kampı ve çadır kiralaması yapabileceğiniz tesiste keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tesis plaja yürüme mesafesinde olmasından dolayı yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Kendi çadırı olmayan misafirler, işletme çadırlarını kiralayarak kamp yapabilirler. Çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, tuvalet, sıcak su, elektrik, çeşme, restoran, internet, market, otopark ve oturma alanı imkanları mevcuttur. Akçakoca’ya giden servislere binerseniz, Akçakoca merkezden yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/dutdibiwedding?share
İletişim bilgisi: 05335140672

Dutdibi KampingPin
Dutdibi Kamping

Pürenli Yaylası Kamp Alanı

Bolu – Düzce il sınırında yer alan ve Balıklı Yaylası’na çok yakın konumda yer alan Pürenli Yaylası’nda çadır kampı, karavan kampı ve piknik yapılabiliyor. Toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanamayan Pürenli Yaylası’na Bolu – Mudurnu yolu üzerinden kendi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Geceleri oldukça soğuk olan Pürenli Yaylası, ferah bir hava iklimine sahiptr. Elmacık Dağı eteğinde yer alan Pürenli Yaylası 1400 metre rakıma sahiptir. Kuru odunların çoğunlukta olduğu Pürenli Yaylası’nda ufak bir göl de bulunuyor. Çevrede yayla evleri var ancak herhangi bir işletme yok. Tuvalet, duş ve sıcak su gibi imkanlar mevcut olmadığından dolayı, hazırlıklı gitmenizde yarar var.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/KiWLVW8XsF8KXERG7

Pürenli Yaylası Kamp AlanıPin
Pürenli Yaylası Kamp Alanı

Çuhallı Plajı Kamp Alanı

Akçakoca’da bulunan Çuhallı Plajı’nda kamp ve piknik yapabilirsiniz. Çevresinde market, restoran, kafe, çay bahçesi, büfe, manav, bakkal ve kasap gibi imkanların çoğunlukta olduğu Çuhallı Plajı’nda deniz manzaralı kamp ve piknik deneyimi sizleri bekliyor. Çuhallı Plajı’na gitmek için, Akçakoca’ya giden araçlara binmeniz gerekmektedir. Çuhallı Plajı’na girişler ücretsizdir ve bu yüzden oldukça yoğun olan bir plajdır. Şezlong, şemsiye ve sehpa kiralaması için ufak bir ücret talep edilmektedir. Denizi ılık ve dalgasız olan Çuhallı Plajı’nda loca kiralaması yapmak da mümkündür. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilir veya Çuhallı Plajı’nda hizmet veren tesislerden temin edebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/AnETk8Bv6qo5ToAz8

Çuhallı Plajı Kamp AlanıPin
Çuhallı Plajı Kamp Alanı

Samandere Şelalesi Kamp Alanı

Düzce merkeze bağlı Samandere Köyü sınırları içerisinde yer alan Samandere Şelalesi Tabiat Parkı’nda doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Çağlayan, çavlan, cadı kazanı gibi farklı jeolojik özelliklerin bulunduğu ve zaman zaman anıt ağaçların yer aldığı bitki örtüsüne sahip olan Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı, Türkiye’de tescillenen ilk Tabiat Anıtlarından bir tanesidir. Mesire alanı, doğa yürüyüşü parkuru, kamp alanı ve orman içi dinlenme alanları ile adından sıkça söz ettiren Samandere Şelalesi’nde doğa ile baş başa huzurlu vakit geçirmek için geç kalmayınız. Toplu taşıma araçları ile ulaşılamıyor ancak kendi aracınız ile Samandere Köyü üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/XbPoZjZJtQKMviby6
İletişim bilgisi: 03805249433

Samandere Şelalesi Kamp AlanıPin
Samandere Şelalesi Kamp Alanı

Sinekli Yaylası Kamp Alanı

Bolu il sınırında yer alan ancak Düzce il sınırına çok yakın konumda bulunan Sinekli Yaylası sizleri bekliyor. Abant Gölü’ne de oldukça yakın mesafede yer alan Sinekli Yaylası’nda kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Abant Yolu üzerinden geldikten sonra, Sinekli Yaylası’na giden yolu takip etmeniz gerekmektedir. Doğa yürüyüşü, çadır kampı, piknik, manzara seyri, bisiklet turu ve fotoğrafçılık aktiviteleri için uygun olan Sinekli Yaylası’nda huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanamayan Sinekli Yaylası bakir kalmış bir bölgedir. Yayla içerisinde yöre halkına ait evler var ancak işletme tarzı herhangi bir imkan yoktur. Yaylanın bazı bölgelerinde çeşme imkanı mevcuttur.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/G1MTtfNHdgyjEQye7

Sinekli Yaylası Kamp AlanıPin
Sinekli Yaylası Kamp Alanı

Gırgın Çayırı Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Kaynaşlı’ya bağlı Darıyerihasanbey mevkiinde yer alan ve Eskiköy yolu üzerinden ulaşım sağlanabilen, Gırgın Çayırı mesire alanı sizleri bekliyor. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır ancak Kaynaşlı ilçesine yakın mesafede olmasından dolayı yoğun olarak ziyaret edilen Gırgın Çayırı mesire alanı ve piknik alanında ferah bir kamp ve piknik yapabilirsiniz. Oturma alanları, kamelya, oyun parkı, futbol sahası, mescit, manzara seyir alanı, tuvalet ve yürüyüş yolu imkanları bulunmaktadır. Mesire alanı içerisinde; karavan kampı ve çadır kampı yapılabilecek uygun araziler de bulunuyor. Yiyecek ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/YaqXwNuqHcgG47rF8

Gırgın Çayırı Mesire Alanı Ve Kamp AlanıPin
Gırgın Çayırı Mesire Alanı Ve Kamp Alanı

Şimşirlik Yaylası Kamp Alanı

Çakırsayvan ve Hamamüstü köyleri arasında yer alan Şimşirlik Yaylası’nda doğa ile iç içe kamp yapabilirsiniz. Ücretli kamp yapabileceğiniz gibi ücretsiz kamp yapabileceğiniz uygun alanlarda bulunmaktadır. Samandere Şelalesi’ne giden yol üzerinde yer alan Şimşirlik’te ağaçlar arasında ferah bir piknik ve kamp deneyimi sizleri bekliyor. Alanda bulunan Sezgin abla her konuda yardımcı olmaktadır. Yemek veya kahvaltı menüleri tadabilirsiniz. Dileyenler kendi yiyecek ve içeceklerini de kendileri hazırlayabilirler. İçerisinde dere de bulunan Şimşirlik’te elektrik bulunması güzel avantaj sağlıyor. Doğa ile iç içe kamp ve piknik yapmak isterseniz, Şimşirlik’e uğramayı unutmayın. Toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Alabalık menüleri tatmayı unutmayınız.

Konum bilgisi:  https://goo.gl/maps/eFBQxqEHLeafenvy7

Şimşirlik Yaylası Kamp AlanıPin
Şimşirlik Yaylası Kamp Alanı

Kardüz Yaylası Kamp Alanı

Düzce – Sakarya ve Düzce – Bolu il sınırlarının tam ortasında yer alan Kardüz Yaylası, serin bir hava iklimine sahiptir. Sıcak yaz günlerinde dahi oldukça serin olan Kardüz Yaylası’nda ferah bir kamp deneyimi yaşanabiliyor. Kampçılık, doğa yürüyüşü, fotoğrafçılık ve çeşitli doğa sporları aktivitesi gerçekleştirebileceğiniz Kardüz Yaylası’nda şehir gürültüsünden uzakta doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamayan Kardüz Yaylası’na kendi aracınız ile ulaşım sağlanamanız gerekmektedir. Pürenli Yaylası ve Balıklı Yayla lokasyonlarına yakın alanda bulunan Kardüz Yaylası’nda tuvalet, elektrik, market, sıcak su ve duş gibi herhangi bir temel imkan bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/9JDjmTnw28MDcF59A

Kardüz Yaylası Kamp AlanıPin
Kardüz Yaylası Kamp Alanı

Kurugöl Tabiat Parkı Kamp Alanı

4.87 hektar alana sahip olan Kurugöl, 21,95 hektar alana sahip Kurugöl Tabiat Parkı sahası içerisinde yer almaktadır. Kaynaşlı sınırları içerisinde yer alan Kurugöl Tabiat Parkı’nda; gürgen, kayın ve meşe ağaçları arasında ferah bir kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğa yürüyüşü, manzara seyri, çadır kampı ve karavan kampı yapabileceğiniz Kurugöl Tabiat Parkı’nda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kurugöl Tabiat Parkı’nda herhangi bir tesis ve işletme yok. Gıda ve kamp ihtiyaç malzemelerinizi yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/fAvuYLZEBFakm4Yk9
İletişim bilgisi: 03122075000

Kurugöl Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Kurugöl Tabiat Parkı Kamp Alanı

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı Kamp Alanı

Aydınpınar Köyü sınırları içerisinde yer alan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nda doğa ile iç içe vakit geçirmek mümkündür. Samandere Şelalesi ve Güzeldere Şelalesi güzergahı üzerinde yer alan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nda 5 farklı şelale bulunmaktadır. Doğa yürüyüşü aktivitesi için de uygun olan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nda eğlenceli vakit geçirmek için geç kalmayınız. Yanınızda yiyecek ve içeceklerinizi götürmeniz gerekiyor. Herhangi bir tesis ve imkan bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/e7B4hLSiNkoMeF7F6

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı Kamp AlanıPin
Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı Kamp Alanı

Efteni Gölü Kamp Alanı

Düzce kamp alanları arasında yer alan ve yoğun olarak ziyaret edilen Efteni Gölü, sizleri bekliyor. Yıl genelinde 150’den fazla kuş türüne ev sahipliği yapan Efteni Gölü, Gölyaka’ya bağlı Hamamüstü mevkiinde yer almaktadır. Efteni Gölü’ne girişler ücretsizdir ve restoran hizmet vermektedir. Piknik yapmak için masalar var ancak dışardan yiyecek ve içecek getirmenin yasak olduğu belirtildi. Göl kenarında kamp ve piknik yapabileceğiniz pek çok alan var. Ailenizi ve arkadaşlarınızı yanınızda götürerek, eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/NEUJcxpDrpAEtV4H8

Efteni Gölü Kamp AlanıPin
Efteni Gölü Kamp Alanı

Hello Camping

Tuvalet, duş, elektrikş, otopark, soyunma kabini, sıcak su, restoran, internet, şezlong, bulaşık yıkama alanı, buzdolabı, plaj alanı ve şemsiye imkanları bulunan Hello Camping sizleri bekliyor. Düzce Akçakoca’da denize sıfır çadır kampı ve karavan kampı yapabileceğiniz tesiste huzurlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tesis içerisinde ateş yakıp, ızgara hazırlayacağınız alanlar da bulunuyor. Akçakoca servisleri ile hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/hello-camping?share
İletişim bilgisi: 05301345454

Hello CampingPin
Hello Camping

Çamlıpınar Göleti Kamp Alanı

Bolu – Düzce il sınırında yer alan Çamlıpınar Göleti’nde kamp ve piknik yapabilirsiniz. Bıçkıyanı ve Dipsizgöl Köyleri yolları üzerinden ulaşım sağlanabilen Çamlıpınar Göleti mesire alanı olarak bilinmektedir. Oldukça sessiz ve sakin bir bölge olan Çamlıpınar Göleti’ne Topuk Yaylası yolu üzerinden de ulaşım sağlanabiliyor. Tuvalet var ancak bakımsız olduğu için şikayet ediliyor. Çamlıpınar Göleti’nde olta balıkçılığı aktivitesi de gerçekleştirebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeyi unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/8uUDTBPM5KYx7Xvn9

Çamlıpınar Göleti Kamp AlanıPin
Çamlıpınar Göleti Kamp Alanı

Nehirevi Rafting Kamp Alanı

Harmankaya mevkiinde hizmet veren Nehirevi Rafting sizleri bekliyor. Melen Çayı’nda hizmet veren rafting ve kamping tesisleri arasında yer alan Nehirevi Rafting işletmesinde huzurlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bungalov kiralaması, çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, açık büfe kahvaltı ve açık büfe yemek menülerinin yanı sıra, ızgara menüleri imkanları bulunan tesiste huzurlu bir kamp ve rafting deneyimleyebilirsiniz. Melen Çayı’nının doğallığı ve ormanların ferahlığı arasında enerji depolayabileceğiniz tesiste huzurlu bir tatil sizleri bekliyor. Rafing ve diğer konaklama türleri için mutlaka rezervasyon yaptırınız.

Konum bilgisi: https://g.page/nehirevi?share
İletişim bilgisi: 05393326210

Nehirevi Rafting Kamp AlanıPin
Nehirevi Rafting Kamp Alanı

Martı Camping

Akçakoca’da hizmet veren Martı Camping yeni misafirlerini bekliyor. Tost ve köfte tarzı atıştırmalıklar alabilirsiniz. Anayol kenarında yer almasından dolayı toplu ulaşım araçlarıyla da kolayca bulabileceğiniz konumda. Tuvalet, duş ve elektrik imkanları da var. Denize sıfır hizmet veren kamping tesisinde; şezlong ve şemsiye kiralaması da yapabilirsiniz. Rezeravasyon yaptırmadan gitmemenizi öneriyoruz. İşletme çadır kiralaması yapmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/RkY1pPDx9rv6zw4X6
İletişim bilgisi: 03806187650

Martı CampingPin
Martı Camping

Melen Rafting Kamp Alanı

Cumayeri’ne bağlı Dokuzdeğirmen Köyü sınırları içerisinde hizmet veren Melen Rafting sizleri bekliyor. Düzce denildiğinde ilk akla gelen bölgelerden bir tanesi olan Melen Çayı’nda hizmet veren Melen Rafting tesisi içerisinde çadır kampı ve bungalov konaklaması da yapabiliyorsunuz. Bungalov evler içerisinde; klima, sıcak su, merkezi ısıtma, tuvalet, 2 kişilik yatak ve elektrik imkanı mevcuttur. Çadır kamp alanında ise; tuvalet ve duş imkanları bulunmaktadır. İsterseniz kamp, isterseniz bungalov kiralaması, isterseniz de rafting aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz. Melen Çayı’nda hizmet veren Melen Rafting tesisinde rafting paketleri de bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenceli bir deneyim yaşamak isterseniz, gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Tesis içerisinde restoran ve kafe imkanları da bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/2ZYfPtM2o6pKKHJTA
İletişim bilgisi: 05344158803

Melen Rafting Kamp AlanıPin
Melen Rafting Kamp Alanı

İskele Kamping

Akçakoca’da Ereğli Caddesi üzerinde yer alan İskele Kamping tesisinde; karavan kampı ve çadır kampı yapılabiliyor. Yol kenarında denize sıfır konumda yer alan kamping tesisinde; yiyecek ve içecek erzaklarınızı yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Denize girmek için çok uygun değil ancak sıcak yaz günleri için tercih edilebilir bir havası var. Tuvalet, duş, buzdolabı, mutfak ve ateş yakma alanı imkanları var. Tesis içerisinde çadır kampı  ya da karavan kampı deneyimleyebilirsiniz. Akçakoca servisleri ve minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. İskele Kamping tesisine gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Dileyenler müsaitlik durumunu öğrenerek de yola çıkabilirler.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Xc9L7JMbVmQXAsrA7
İletişim bilgisi: 05386986084

İskele KampingPin
İskele Kamping

Sarı Yayla Barajı Kamp Alanı

Akçakoca’ya bağlı Sarıyayla Köyü sınırları içerisinde yer alan Sarı Yayla Barajı çevresi çadır kampı, karavan kampı, piknik ve gezi için uygundur. Manzarası oldukça güzel olan Sarı Yayla Barajı’nın yolu idare eder cinstendir. Herhangi bir tesis ve imkan bulunmayan Sarı Yayla Barajı’nda kamp ve piknik yapma düşünceniz var ise yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmenizi öneriyoruz. Doğa fotoğrafçılığı ve yaban hayatı gözlemciliği aktiviteleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Ea5Xwn1vjjSh4ei28

Sarı Yayla Barajı Kamp AlanıPin
Sarı Yayla Barajı Kamp Alanı

Sahil Kamping Palanın Yeri

Şile – Karasu yolu üzerinde hizmet veren Sahil Kamping Palanın Yeri işletmesi sizleri bekliyor. Denize sıfır hizmet veren ve büyük bir geniş bahçesi bulunan Sahil Kamping Palanın Yeri işletmesinde eğlenceli vakit geçirmek mümkündür. Elektrik, sıcak su, su, tuvalet ve duş imkanları var. Markete yürüme mesafesinde hizmet veren Sahil Kamping Palanın Yeri işletmesinde isterseniz bahçe tarafında, isterseniz de plaj alanında kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Karasu – Şile yolundan geçen minibüslere binmeniz durumunda, tesisin kapısında inebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/56veFHJiVFwpEerM9
İletişim bilgisi: 05363412553

Sahil Kamping Palanın YeriPin
Sahil Kamping Palanın Yeri

Odayeri Yaylası Kamp Alanı

Düzce merkeze bağlı Çınarduzu Köyü sınırları içerisinde bulunan Odayeri Yaylası 1200 metre rakıma sahiptir. Düzce kent merkezine 30 kilometre mesafede bulunan Odayeri Yaylası, Torkul Gölü’ne yakın konumdadır. Düzce’de son yıllarda yoğun olarak ziyaret edilen Odayeri Yaylası’nda her yıl yayla şenlikleri gerçekleştirilmektedir. Yayla evleri var ancak herhangi bir işletme yoktur. Piknik ekipmanı ve kamp ekipmanlarınızı yanınızda götürmeye özen gösteriniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamayan Odayeri Yaylası’na kendi aracınız ile gitmeniz gerekiyor. Yaylanın çeşitli noktalarında çadır kampı ve karavan kampı için verimli alanlar mevcuttur.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/etdLKzxu1WhbjkD1A

Odayeri Yaylası Kamp AlanıPin
Odayeri Yaylası Kamp Alanı

Paşalar Plajı Kamp Alanı

Karasu – Şile yolu üzerinde yer alan Paşalar Plajı, Akçakoca’ya bağlı Hasançavuş mevkiinde yer almaktadır. Karaburun Plajı, Avcı Plajı ve Kalkın Plajı ile aynı sahil şeridinde yer alan Paşalar Plajı kamp ve piknik için uygundur. Bol bol deniz kabuğu toplama şansı elde edeceğiniz Paşalar Plajı yüzmek için çok verimli bir deniz değildir ancak manzarası dille destandır. Kayalık bölgesi ise tam bir görsel şölen oluşturmaktadır. Plaj alanında bir tesis var ve ücret talep etmektedir. Bunun haricinde herhangi bir tesis ve imkan bulunmamaktadır. Ayrıca tuvalet ve duş imkanı da bulunmuyor. Sadece kamp yapacaklardan ücret talep edilmektedir. Yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeyi unutmayın. Tesis var ancak verimli olmayabilir. Karasu – Şile yolu üzerinden geçiş yapan minibüslere binerseniz, Paşalar Plajı yol ayrımında inebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7AmtwpUSnYXzaG3D6

Paşalar Plajı Kamp AlanıPin
Paşalar Plajı Kamp Alanı

Aktaş Şelalesi Kamp Alanı

Akçakoca güzergahından, Karasu mevkiine giderken yaklaşık 3.5 kilometre sonra sizi karşılayacak Aktaş Köyü tabelasını takip ederek ulaşım sağlayabileceğiniz Aktaş Şelalesi sizleri bekliyor. Yarısı parke taşı döşeli, yarısı asfalt ancak zaman zaman bozuk olan bir yol ile ulaşım sağlayabileceğiniz Aktaş Şelalesi’nde doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Otopark var ancak ücretlidir. 10 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Yokuştan alağı indiğinizde, ilk olarak dere ile karşılaşıyorsunuz. Dereyi geçtikten sonra, yaklaşık 500 metre ilerde şelale sizi bekliyor olacaktır. Çeşme suyu yok ancak şelalenin suyunun içildiği ifade ediliyor. Bunun nedeni ise; bölge köylere şelale suyu verilmesinden kaynaklanmaktadır. Herhangi bir tesis ve işletme yoktur. Şelale yanı başında kamp yapılmıyor ancak şelaleye yürüme mesafesinde yer alan düzlük alanlar çadır kurulabilecek kadar geniştir. Pek fazla ihtiyaç malzemesi getirmemenizi öneriyoruz. Bunun nedeni ise; bölgenin kamp yapılmaya pek müsait olmayan bir alan olmasından kaynaklanmaktadır. Birkaç günden fazla kamp deneyimlemiş olan sayısı oldukça azdır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/NDVPH1pVQdnDHv2G7

Aktaş Şelalesi Kamp AlanıPin
Aktaş Şelalesi Kamp Alanı

Georgia Kamping

Akçakoca – Karasu yolu üzerinde yer alan Georgia Kamping, Akçakoca’ya bağlı Hasançavuş mevkiinde bulunmaktadır. Denize sıfır hizmet veren kamping tesisinde; keyifli vakit geçirebilirsiniz. Hafta içi günleri, hafta sonu günlerine göre biraz daha sakin olmaktadır. Tuvalet ve duş bulunuyor ve gün içerisinde sık sık temizliği yapılmaktadır. Buzdolabı, su ısıtıcısı, tost makinesi var. Semaver ve mangal yakma alanı da bulunmaktadır. Bunların yanı sıra; elektrik, buzdolabı, mutfak, bulaşık yıkama alanı, soyun kabini, dondurma satış tezgahı, şezlong ve şemsiye kiralaması hizmeti ve oturma alanı imkanları da bulunmaktadır. Akçakoca – Karasu yolu üzerinden geçiş yapan araçlara binerseniz, kamping tesisi kapısında inebilirsiniz. İşletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7sMTApXj5tWFhWiv5
İletişim bilgisi: 05326906967

Georgia KampingPin
Georgia Kamping

Akçakoca Kamp Alanı

İstanbul ve Ankara’ya yakın olmasından dolayı yoğun olarak ziyaret edilen şehirlerden olan Düzce’ye bağlı bir ilçe olan Akçakoca sizleri bekliyor. Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Akçakoca 35 kilometre uzunluğa sahip geniş ve büyük bir kumsal alanına sahiptir. Akçakoca’da günübirlik gezi gerçekleştiren ziyaretçilerin yanı sıra, konaklamalı tatil ve kamp yapanlar da çoğunluktadır. Akçakoca’da sahil şeridi boyunca kamp ve piknik yapılabilecek uygun alanlar bulunmaktadır. Ceneviz Kalesi, Kemos Aile Plajı ve Çuhallı Plajı gibi meşhur alanları da bulunmaktadır. Akçakoca’da market, restoran, kafe, büfe, manav, bakkal, kasap ve çeşitli hizmetler sunan tesislerde bulunmaktadır. Karasu – Şile yolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz Akçakoca’ya servisler ve kendi aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Akçakoca’da plaj alanlarında rahatlıkla kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/GTDwfxAM7g7NU1bd6

Akçakoca Kamp AlanıPin
Akçakoca Kamp Alanı

Akçakoca Deniz Camp

Akçakoca’da, Karasu – Akçakoca yolu üzerinde hizmet veren Akçakoca Deniz Camp tesisi, Düzce kent merkezine 7 kilometre mesafede yer almaktadır. Akçakoca’ya bağlı Edilli Köyü Plajı’nda denize sıfır konumda enfes manzarası ile misafirlerine görsel şölen sunan Akçakoca Deniz Camp, yeni sezonda misafirlerini beklemektedir. Tesisin bir tarafından dere akmaktadır ve diğer tarafında ise; denize sıfır harika bir manzara keyfi yapmak mümkündür. 5 dönümlük alanın tamamında genel aydınlatma bulunmaktadır. Kamp yapmak isteyenler için; çadır kamp alanı ve karavan kamp alanı bulunmaktadır. Konaklama yapmak isteyenler için ise; vip oda konaklaması hizmeti ve bungalov ev konaklaması hizmeti sunulmaktadır. Yılın 365 günü, günün 24 saatinde kesintisiz hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlayan Akçakoca Deniz Camp tesisini tercih etmenizi öneriyoruz. Akçakoca Deniz Camp tesisinin ortak kullanım alanında; şezlong, şemsiye, mangal, tuvalet, duş, buzdolabı ve mutfak imkanı vardır. Vip odalar denize sıfırdır ve 30 metre kare yaşam alanına sahip olmakla birlikte içerisinde ise; televizyon, tuvalet, buzdolabı, veranda, mutfak ve duş imkanları vardır. Akçakoca Deniz Camp tesisinin bungalov evleri de deniz manzaralı verandaya sahiptir. Bungalov evler içerisinde ise; tuvalet ve duş imkanları mevcuttur.

Akçakoca Deniz Camp Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/fLjdRdR4i6RoqzoNA
Akçakoca Deniz Camp Güncel İletişim Bilgisi: 0542 693 49 87

Akçakoca Deniz CampPin
Akçakoca Deniz Camp
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1