Paylaş
Dama Kamp Alanı Saroz Körfezi'nde Yeni Yüzüyle Sizleri Bekliyor

Trakya Bölgesi’nde kamp yapılacak yerler arasında akıllara ilk olarak Saroz Körfezi’nde Karaincirli sahilinde bulunan Esentepe (Dama) çadır kamp alanı geliyor. İstanbul’a 3,5 saat uzaklıkta bulunan Esentepe (Dama) çadır kamp alanı ailenizle ve sevdiklerinizle giderek doğayla iç içe muhteşem bir kamp tatili geçirmenize olanak sağlar. Dama Kamp Alanı’nında konforlu bir çadır kamp tatili yapabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Dama Kamp Alanı; 3-13 Nisan 2020 okul ara tatilinde de açık olacak.

Esentepe (Dama) Çadır Kamp Alanı Saroz Körfezi’nde

Saroz Körfezi’nde güvenli ve huzur ortamında kamp yapmak için Esentepe (Dama) çadır kamp alanını mutlaka görmelisiniz. Rezervasyon ve bilgi almak için iletişim bilgileri bölümünden işletme sahibi Çetin Bey ile görüşebilirsiniz.

Dama Kamp Alanı (Esentepe Kamp Alanı) Nerede?

Dama Kamp Alanı (Esentepe Kamp Alanı) Nerede?

2020 Yaz Sezonu Erken Rezervasyon Fırsatı %20 İNDİRİM: Son Kayıt Tarihi 01 Nisan 2020

  • Yoğun istek üzerine 2020 Standart Aile çadırlarımızda, çadırın yanında size özel BUZDOLABI mevcuttur ve fiyatlarımıza dahildir.
  • Standart Aile Çadırlarımızda, 10 cm lik sünger yataklarımız 30 cm  yüksekliğindeki ahşap divanların üzerindedir (Yani yerde yatmazsınız)
  • Standart Aile Çadırlarımızda, çarşaf, nevresim, yastık ve pike bulunmaktadır (isteğe bağlı battaniye de verilebilir).
  • Standart Aile Çadırlarımızda, masa sandalye, 100 x 55 cm lik mutfak tezgahı, 2’li ocak, büyük tüp, ve mangal bulunmaktadır.
  • Sezonluk  Standart Aile  Tipi Çadır (18 Haziran – 13 Eylül) 5.900.-TL’dir ve 01 Mart 2020 tarihine kadar yapılan ödemeler için geçerlidir. Bu fiyatımız 3 kişilik Aile için geçerlidir. Aynı ailede 2. çocuk ücretsiz kalabilir ve Sezon içerisinde kişi sayısını ve uygulamayı geçmemek şartıyla isimler değiştirilebilir (Yani 2-3 aile birleşerek sezonluk kiralama yapabilirsiniz).

DAMA KAMP ALANI 2020 KONAKLAMA FİYATLARI

DAMA KAMP ALANI 2020 KONAKLAMA FİYATLARI

Saros Körfezi Kamp Alanı Doğa ve Köy Ortamıyla Başbaşa

Çadır kamp alanımızda, şehir gürültüsünden uzak sessiz sedasız huzur dolu bir ortam bulursunuz. Aynı zamanda gün boyu ailenizle veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz kaliteli bir zaman veya akşam ateş başı sohbetler veya tavla turnuvaları, takım tavlası, okey, tabu ve benzeri oyunlar fırsatları bulabilirsiniz. Sizi unutamayacağınız bir kamp tatili bekliyor.

Saroz Körfezi Esentepe (Dama) Çadır Kamp Alanı Yerleşimi

Saroz Körfezi’nde Bulunan Kamp Alanını Yaz Tatili İçin De Düşünebilirsiniz

Çadır Kamp Alanımızda, 2-3-4 Kişilik Çadırlarımız, içinde yatak ve nevresimleriyle beraber hazır bir şekilde sizin konaklamanızı bekliyor. Ayrıca aydınlatma, masa-sandalye ve mutfak malzemeleri de bizden. İsterseniz kendi malzemelerinizle gelebilir daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Dama Kamp Alanı Bulaşık Yıkama Ünitesi

Kendi Kamp Ekipmanlarıyla Gelenler İçin;

2 Yetişkinin yanında 0-6 yaş ücretsizdir.
6 yaşından büyük herkesten ücret alınır.
Kamp alanımızda mangal serbesttir.
Kamp alanında semaver ve nargile serbesttir.
Kamp alanımızda münferit ateş yakmak yasaktır.

Esentepe (Dama) Çadır Kamp Alanı

Saros Körfezi Kamp Turu Babalar ve Çocuklara, Kurumsal Gruplara, Arkadaş Gruplarına Özel Seçenekler

Eğer; Kalabalık bir şirketin İK departmanındaysanız;
veya spor salonunda söz sahibiyseniz; veya “Arkadaşlarımla kalabalık bir grup organize ederim” diyorsanız; veya “Biz zaten kalabalığız, arkadaşlarım bu işi bana yıktı” 🙂 diyorsanız; Şirket ve Gruplar için (en az 10 kişi) özel avantajlarınıza birlikte karar verelim. Fiyatlardaki avantajlar, kişi sayısına bağlı olarak otobüsü istediğiniz yer ve saatte kaldırma imkanı, yemek menülerini birlikte oluşturma, gün içerisindeki aktiviteler, sezonluk anlaşmalar gibi imkanlara gelin birlikte karar verelim…

Dama Kamp Alanı Çadır İçi Fotoğrafları

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web site: www.damakampalani.com
Telefon: Çetin Bey – 0533 722 63 53
Telefon: Öznur Hanım – 0533 254 5748
Instagram: INSTAGRAM İÇİN TKLAYIN
Facebook: FACEBOOK İÇİN TIKLAYIN

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Oylar 0]

Bir önceki yazımız olan Şavşat Karagöl Kamp ve Gezi Rehberi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.