Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Ordu kayak merkezi olarak da bilinen ve Karadeniz’de kayak yapılacak yerler denildiğinde akla ilk gelen kayak merkezi olan Çambaşı Kayak Merkezi’nde 2023 ücretleri belli oldu. Ordu ilinin Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde hizmet veren Çambaşı Kayak Merkezi’nde doğa ile iç içe harika bir kayak tatili deneyimleyebilirsiniz. Peki Çambaşı Kayak Merkezi 2023 ücretleri ne kadar? İşte Çambaşı Kayak Merkezi 2023 fiyatları. Çambaşı Kayak Merkezi konaklama imkanları. Çambaşı Kayak Merkezi bungalov evleri. Çambaşı Kayak Merkezi otelleri. Çambaşı Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları. Çambaşı Kayak Merkezi 2023 kayak takımı kiralama fiyatları. Çambaşı Kayak Merkezi 2023 kızak kiralama ücretleri. Çambaşı Kayak Merkezi 2023 kayak takımı kiralama ücretleri. Çambaşı Kayak Merkezi ulaşım bilgisi. Çambaşı Kayak Merkezi pist durumu. Çambaşı Kayak Merkezi kar durumu. Çambaşı Kayak Merkezi yeme içme fiyatları. Çambaşı Kayak Merkezi 2023 telesiyej fiyatları. Çambaşı Kayak Merkezi açılış saatleri. Çambaşı Kayak Merkezi kapanış saatleri ve daha fazlası kampyerleri.org blogunda.

Çambaşı Kayak Merkezi İle İlgili Kısa Bilgi

Çambaşı Kayak Merkezi, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu’nun Kabadüz ilçesi sınırları içerisinde hizmet vermektedir. 1850 rakıma sahip olan Çambaşı Kayak Merkezi, harika bir manzara ve doğaya sahiptir. 4 mevsim ve 12 ay hizmet veren Çambaşı Kayak Merkezi, deniz ve havalimanına en yakın kayak merkezi olma özelliğine de sahiptir. Ulaşım zorluğu bulunmayan Çambaşı Kayak Merkezi’nde 2 adet telesiyej hattı ve 11 adet kayak pisti yer alırken, kayak pistlerinin toplam uzunluğu 17 bin 275 bin metredir.

Ayrıca Çambaşı Kayak Merkezi’nde kayak kiralaması yapabileceğiniz kayak odaları da yer almaktadır. Günübirlik veya konaklamalı şekilde tatil yapabileceğiniz Çambaşı Kayak Merkezi’nde 40 yatak kapasitesine sahip 12 odalı otel ve 12 adet bungalov ev yer almaktadır. Ek olarak; kafe, restoran, kıl çadır ve yöresel yiyecek ve içecek satın alınabilecek işletmeler de bulunmaktadır.

Çambaşı Kayak Merkezi İle İlgili Kısa BilgiPin
Çambaşı Kayak Merkezi İle İlgili Kısa Bilgi

Çambaşı Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Çambaşı Kayak Merkezi Nerede?

Ordu’nun Kabadüz ilçesinde yer alan Çambaşı Kayak Merkezi, Gümüşdere mevkiinde hizmet vermektedir. Ordu kent merkezine 55 kilometre uzaklıkta yer alan Çambaşı Kayak Merkezi ulaşım sağlamak için; kendi aracınızı kullanabilir, araç kiralaması yapabilir, VIP transfer hizmetlerinden yararlanabilir veya otobüslere de binebilirsiniz.

Çambaşı Kayak Merkezi’ne araç ve servis himzeti bulunmamaktadır. Bundan dolayı; araç kiralaması yapılması veya uçak ile otobüs ile Ordu’ya gelinmesi halinde ise; VIP transfer hizmetlerinden yararlanmak gerekebilir. Kendi aracınız var ise; Çambaşı Kayak Merkezi’ne gitmek için, Ordu – Kabadüz yolunu kullanmanız ve Kabadüz’e geldikten sonra ise; Çambaşı Yaylası, Gümüşdere mevkiine düz devam etmeniz gerekmektedir.

Ulaşımda zorluk yaşamamanız adına sizler için Çambaşı Kayak Merkezi güncel konum bilgisini paylaştık. Alt kısımda yer alan harita bağlantımızı kullanabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.

Çambaşı Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/kLntgHUWPZN2FKaX8
Çambaşı Kayak Merkezi Güncel İletişim Bilgisi: Rezervasyon: 0 537 395 52 25 / Bilgi Hattı: 0 537 395 52 15

Çambaşı Kayak Merkezi'ne Nasıl Gidilir? - Çambaşı Kayak Merkezi Nerede?Pin
Çambaşı Kayak Merkezi’ne Nasıl Gidilir? – Çambaşı Kayak Merkezi Nerede?

Çambaşı Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Çambaşı Kayak Merkezi Bungalov Evleri Ve Otelleri

Çambaşı Kayak Merkezi’nde günübirlik kayak tatili yapabileceğiniz gibi, konaklamalaı kayak tatili de yapabilirsiniz. Çambaşı Kayak Merkezi sahasında hizmet veren otel ve bungalov ev tesisi yer almaktadır. Çambaşı Doğa Tesisleri bünyesinde hizmet veren otel 40 yatak kapasitesi ve 12 adet odaya sahiptir. Ek olarak Çambaşı Kayak Merkezi’nde Çambaşı Doğa Tesisleri bungalov evleri de yer almaktadır. Otel odası veya bungalov ev konaklaması yapmak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmayı unutmayınız. Çambaşı Kayak Merkezi’nin Çambaşı Doğa Tesisleri bungalov evleri içerisinde; uydu, tuvalet, klima, duş, saç kurutma makinesi, ısıtma sistemi ve televizyon imkanları mevcuttur.

Çambaşı Kayak Merkezi Rezervasyon İletişim Numarası: 0 537 395 52 25

Çambaşı Kayak Merkezi Konaklama İmkanları - Çambaşı Kayak Merkezi Bungalov Evleri Ve OtelleriPin
Çambaşı Kayak Merkezi Konaklama İmkanları – Çambaşı Kayak Merkezi Bungalov Evleri Ve Otelleri

Çambaşı Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran İmkanı

Çambaşı Kayak Merkezi’ne giderken yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürebilirsiniz. Dileyenler Çambaşı Kayak Merkezi’nde hizmet veren kafe ve restoran hizmetlerinden de yararlanabilirler. Çambaşı Kayak Merkezi’nde sıcak ve soğuk menüleri satın alabileceğiniz kafe ve restoran ile hizmet verilmektedir. Ek olarak Çambaşı Kayak Merkezi’nde mangal ve barbekü alanı da bulunmaktadır. Köfte, sucuk, balık, tavuk ve et çeşitlerini ızgara yaparak da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çambaşı Kayak Merkezi yiyecek ve içecek fiyatları oldukça uygun fiyatlıdır. Bir kişinin yiyecek ve içecek için yapacağı ödeme maksimum 100 TL olacaktır. Elbette bu fiyat; yiyecek ve içecek seçimi, ekstra seçimler ve özel taleplere göre değişkenlik gösterebilir.

Çambaşı Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran İmkanıPin
Çambaşı Kayak Merkezi Yiyecek Ve İçecek Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi Kafe Ve Restoran İmkanı

Çambaşı Kayak Merkezi Kar Durumu – Çambaşı Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?

Çambaşı Kayak Merkezi’nin kar kalınlığı seviyesi; sezondan sezona değişkenlik göstermektedir. Çambaşı Kayak Merkezi’nin kar kalınlığı ortalama 100 cm seviyelerine kadar çıkmaktadır. Çambaşı Kayak Merkezi’nin kar durumuna; kar yağış yoğunluğu ve kayak pisti yoğunluğu gibi durumlar da etki edebilir.

Çambaşı Kayak Merkezi Kar Durumu - Çambaşı Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?Pin
Çambaşı Kayak Merkezi Kar Durumu – Çambaşı Kayak Merkezi Kar Kalınlığı Ne Kadar?

Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilmelidir? – Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir?

Çambaşı Kayak Merkezi’ne ne zaman gidilir ve Çambaşı Kayak Merkezi’ne ne zaman gidilmelidir sorusuna yanıt arıyorsanız, Çambaşı Kayak Merkezi’ne gitmeniz gereken en doğru zamanın Ocak ve Şubat ayları dönemleri olduğunu söyleyebiliriz. Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ocak ayında gitmeniz halinde; Yılbaşı kutlamalarına da katılabilirsiniz. Çambaşı Kayak Merkezi’ne Şubat ayında gitmeniz halinde ise; yarıyıl tatili olacağından dolayı çocuklarınızın enerji depolayacağı güzel bir tatil yapabilirsiniz. Ek olarak; Çambaşı Kayak Merkezi’ne gidilmesi gereken en doğru dönem Ocak ve Şubat ayının olmasının nedeni Ocak ayında Çambaşı Kayak Merkezi’nin en kar yağışı açısından en verimli olduğu dönem olarak ön plana çıkmasından kaynaklanmaktadır. Elbette sonuç olarak, tatil programı yapacak olan sizsiniz, dilediğiniz zaman Çambaşı Kayak Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilmelidir? - Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir?Pin
Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilmelidir? – Çambaşı Kayak Merkezi’ne Ne Zaman Gidilir?

Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti Durumu – Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti Bilgileri

Çambaşı Kayak Merkezi’nde amatör ve profesyonel her seviyeye sahip kayakçılar için kayak pistleri bulunmaktadır. Kızak pisti, uzman pist, acemi pist, ileri seviye pist ve orta seviye pist Çambaşı Kayak Merkezi’nde yer almaktadır. Çambaşı Kayak Merkezi’nde yer alan 11 adet kayak pistlerinin toplam uzunluğu 17 bin 275 bin metre olarak ön plana çıkmaktadır.

Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti Durumu - Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti BilgileriPin
Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti Durumu – Çambaşı Kayak Merkezi Kayak Pisti Bilgileri

Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Çambaşı Kayak Merkezi’nin 2023 ücretleri belli oldu.

Buna göre; Çambaşı Kayak Merkezi 2023 skipass fiyatları şu şekildedir;

 • Günübirlikçi için tek çıkış ücreti: 25₺
 • Sezon boyunca geçerli kayakçı 10 çıkış ücreti: 150₺
 • Sezon boyunca geçerli kayakçı 20 çıkış ücreti: 240₺
 • Sezon boyunca geçerli kayakçı 30 çıkış ücreti: 300₺
 • Sezon boyunca geçerli kayakçı 50 çıkış ücreti: 450₺
 • Sezon boyunca geçerli kayakçı 100 çıkış ücreti: 850₺
 • Kayakçı kart depozito ücreti: 50₺
Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?Pin
Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Skipass Fiyatları – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Ücretleri Ne Kadar?

Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Fiyatları Ne Kadar? – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Ücretleri

Çambaşı Kayak Merkezi’nde yer alan kayak evleri ve kayak odalarından kayak takımı kiralaması da yapabilirsiniz. Kendinize ait kayak ekipmanınız var ise kiralamanıza gerek yoktur. Kayak ekipmanlarınızı getirerek de kayak tatili yapabilirsiniz.

Buna göre Çambaşı Kayak Merkezi 2023 kayak kiralama fiyatları şu şekildedir;

 • Kayak, baton ve bot dahil kayak takımı kiralama ücreti: 300₺
 • Kayak kiralama ücreti: 175₺
 • Kayak botu kiralama ücreti: 150₺
 • Kayak batonu kiralama ücreti: 20₺
 • Snowboard takımı kiralama ücreti: 350₺
 • Snowboard kiralama ücreti: 200₺
 • Snowboard ayakkabısı kiralama ücreti: 200₺
 • Salopet ve mont kiralama ücreti: 200₺
 • Mont kiralama ücreti: 120₺
 • Salopet kiralama ücreti: 100₺
 • Gözlük kiralama ücreti: 60₺
 • Eldiven kiralama ücreti: 60₺
 • Kask kiralama ücreti: 60₺
 • Dolap kiralama ücreti: 30₺

  Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Fiyatları Ne Kadar? - Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama ÜcretleriPin
  Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Kiralama Fiyatları Ne Kadar? – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kayak Takımı Kiralama Ücretleri

 

Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kızak Kiralama Ücretleri – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Yürüyen Bant Ücretleri

Çambaşı Kayak Merkezi’nde kızak kiralaması yapabildiğiniz gibi, yürüyen bant kullanımı da gerçekleştirebilirsiniz.

Buna göre; Çambaşı Kayak Merkezi 2023 kızak kiralama ücretleri ve Çambaşı Kayak Merkezi 2023 yürüyen bant ücretleri şu şekildedir;

 • 1 saat kızak + bant ücreti: 120₺
 • 2 saat kızak + bant ücreti: 180₺
 • 4 saat kızak + bant ücreti: 250₺
 • Tam gün kızak + bant ücreti: 300₺
 • 1 saat demir kızak + bant ücreti: 200₺
 • 2 saat demir kızak + bant ücreti: 300₺
 • 4 saat demir kzaı + bant ücreti: 380₺
 • Tam gün demir kızak + bant ücreti: 450₺
 • 1 saat snow tube + bant ücreti: 120₺
 • 2 saat snow tube + bant ücreti: 180₺
 • 4 saat snow tube + bant ücreti: 240₺
 • Tam gün snow tube + bant ücreti: 300₺
Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kızak Kiralama Ücretleri - Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Yürüyen Bant ÜcretleriPin
Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Kızak Kiralama Ücretleri – Çambaşı Kayak Merkezi 2023 Yürüyen Bant Ücretleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1