Ekim 5, 2021

Bodrum Kamp Alanları

Bodrum Kamp Alanları

Ülkemizin en çok adı geçen tatil bölgelerinden bir tanesi olan Bodrum ile ilgili yeni bloglar paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce Muğla kamp alanları ve Muğla’nın farklı ilçelerinde yer alan çeşitli kamp alanları listelerini paylaşmıştık. Şimdi de Bodrum kamp alanları listesini paylaşıyoruz. Bodrum ücretli kamp alanları ve Bodrum ücretsiz kamp alanları ile ilgili olarak paylaştığımız bilgileri inceleyerek, Bodrum’da nerelerde kamp yapacağınıza karar verebilirsiniz. İşte birbirinden güzel Bodrum kamp alanları ve kamp imkanları…

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı

Bodrum’a bağlı Göltürkbükü’nde hizmet veren Begonvil Türkbükü sizleri bekliyor. Keyifli bir çadır kampı deneyimleyebilmeniz için hemen hemen tüm altyapı çalışmaları eksiksiz hazırlanmıştır. Yaklaşık 5 bin metrekare büyük bir alana sahip olan kamping tesisinin 3500 metrekare alanı çadır kampı için ayrılmıştır. Denize 150 metre yürüme mesafesinde hizmet veren işletme, limon ağaçları arasında ferah bir kamp yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bodrum – Göltürkbükü servisleri ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz kamping tesisinde huzurlu bir kamp yapabilirsiniz. Elektrik, mutfak, duş, sıcak su ve tuvalet imkanı da vardır. Ayrıca işletme içerisinde kıl çadırlardan yapılı bungalov evler de bulunmaktadır. 2 odadan oluşan kıl bungalovların bir odası giyinme odası ve eşyalarınızı koyabileceğiniz alan olarak dizayn edilmiştir. Çadırlar içerisinde 2 adet yatak bulunmaktadır. Yastık ve nevresim işletme tarafından verilmektedir. Bodrum’da ağaçlar arasında nezih bir ortamda kamp yapmak istiyorsanız, gitmeden önce kamp alanı müsaitliği hakkında güncel durumu öğreniniz.

Konum Bilgisi: https://g.page/bodrumbegonvilkamp?share
İletişim Bilgisi: 05424082804

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı
Begonvil Türkbükü Kamp Alanı

Yahşi Plajı Kamp Alanı

Bordum – Yalıkavak yolu üzerinde yer alan ve Bodrum’ın Ortakentyahşi mevkiinde yer alan Yahşi Plajı’nda çadır kampı yapabilirsiniz. Yaz sezonunda oldukça kalabalıklaşan Yahşi Plajı’nı hemen her tarafı işletmeler tarafından alınmıştır. Bu yüzden işletmelere ücret ödemesi yaparak, plaj alanını kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz alan hemen hemen yok gibidir. Beach tesisleri, konaklama tesisleri ve özel plaj işletmeleri tarafından çevrilen alanlara girişlerde ücret talep edilmektedir. Yakın alanda market, kafe, lokanta, restoran, büfe, manav, bakkal ve kasap gibi imkanlar bulunmaktadır. Kamp yapmak için; plajın sırt kısımlarını tercih edebilirsiniz. Kıyı tarafları çok yoğun olmaktadır. Tuvalet ve duş ihtiyaçlarınızı işletmelerde giderebilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/dSSohiuAuNRpujEg7

Yahşi Plajı Kamp Alanı
Yahşi Plajı Kamp Alanı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

The Camp Bodrum

Gümüşlük Caddesi’nde hizmet veven The Camp Bodrum tesisi yeni misafirlerini bekliyor. İşletme içerisinde; çadır kampı, bungii, hangar bungalov, paul auster bungalov, ceku bungalov ve diego bungalov seçenekleri bulunmaktadır. Tuvalet, klima, bahçe, piknik masası, veranda, mutfak, bahçe, oturma alanı, elektrik, mangal alanı, bar, sıcak su, kahvaltı servisi, otopark, internet ve dinlenme alanı imkanları vardır. Bodrum’da Gümüşlük minibüsleri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tesis içerisinde bungalov konaklaması da yapacak olsanız, çadır kampı da yapacak olsanız; mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Geç kalmadan doğa ile kucaklaşın…

Konum Bilgisi: https://g.page/TheCampBodrum?share
İletişim Bilgisi: 05426460827

The Camp Bodrum
The Camp Bodrum

Bodrum Ecofarm Camping

Bodrum’da, Gümüşlük Caddesi üzerinde yer alan Bodrum Ecofarm Camping tesisi içerisinde; ağaçlar ile çevrili nezih ortamda kamp yapabilirsiniz. Buzdolabı, restoran, elektrik, sıcak duş, internet, çadır kiralama hizmeti, tuvalet ve otopark imkanı bulunmaktadır. Denize yakın alanda yer alan tesise gitmek için; kendi aracınızı ya da Gümüşlük lokasyonuna sefer gerçekleştiren dolmuşlar ile ulaşabilirsiniz. Tesise gitme planınız var ise; kamp yeri müsaitliğini öğrenmeyi ihmal etmeyiniz.

Konum Bilgisi: https://g.page/BodrumEcofarm?share
İletişim Bilgisi: 05362294674

Bodrum Ecofarm Camping
Bodrum Ecofarm Camping

Bodrum Masalı Camping

Bodrum Masalı Camping, Bodrum kamp alanları arasında en çok rağbet gören işletmelerden bir tanesidir. Kamping tesisi içerisinde; elektrik, otopark, buzdolabı, ocak, mangal yakma alanı, mutfak, sıcak su, duş, soğuk su, tuvalet ve internet hizmetleri sunuluyor. Dileyenler kendi çadırlarını yanlarında getirebilirler. Dileyen misafirlerde içerisinde; 1 adet 2 kişilik ve 1 adet tek kişilik yaylı yatak, pike, yastık ve nevresim takımı bulunan bungilerde konaklama yapabilirler. Ayrıca kamping işletmesi içerisinde; 4 kişinin rahatlıkla konaklama yapabileceği pansiyon odalarda bulunmaktadır. Pansiyon odalar içerisinde; 2 kişilik yatak, 1 adet 2 kişilik ranza, tuvalet, dolap, mutfak, buzdolabı ve klima bulunmaktadır. Pansiyon oda kiralamasında; nevresim, yastık ve yatak işletme tarafından veriliyor. Dileyen misafirler bungalov kiralaması yapabilir. Bungalov evler içerisinde; nevresim, tuvalet, dolap, duş ve yastık imkanı bulunuyor. Çadır kampı, bungalov konaklaması ya da pansiyon oda kiralaması yapmak istemiyorsanız; karavan kampı yapabilirsiniz. Tesis içerisinde karavan park alanı da bulunuyor. Tesis dolmuş durağına 300 metre yürüme mesafesindedir. Bodrum dolmuşları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Kadıkalesi Plajı’na yürüme mesafesindedir. Rezervasyon yaptırmadan gitmeyiniz.

Konum Bilgisi: https://g.page/bodrummasalicamping?share
İletişim Bilgisi: 05382951020

Bodrum Masalı Camping
Bodrum Masalı Camping

Zetaş Kamp

Gümbet’te hizmet veren Zetaş Kamp tesisinde izole bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Barlar sokağına yakın, taksi hemen yanında, atm’ye yürüme mesafesinde, denize 2 dakika mesafede, sandalye ve masa seti, mutfak, restoran, duş, tuvalet, su, internet, barbekü alanı, hamak, sıcak su, karavan kamp alanı ve çadır kamp alanı imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak isteyen kampçılar, Gümbet servislerini kullanmalıdır. Tesise gitmeden önce telefon üzerinden ya da mail ile alan müsaitliği hakkında güncel durumu öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/A2WrJiR5bVK2eVdR9
İletişim Bilgisi: 02523192231

Zetaş Kamp
Zetaş Kamp

Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı

NOT: İşletmeye ismini veren yetkili tesisi devretmiş. Yenileme çalışmaları devam ediyor ancak kamp yapılabilir durumdadır !

Çadır başı 100 TL gibi ücret talep ediliyor ancak bu ücret değişiklik gösterebilir. Karavan ve çadır kampı için uygundur. Ailelere uygundur ve ortam sakindir. Otobüs ve dolmuş güzergahına oldukça yakındır. Sahilde işletmeler var. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını çevre tesislerden gidermeniz gerekiyor. Üst kısımda da bahsetmiş olduğumuz gibi; tesis devredildiği için yenileme çalışmaları devam etmektedir. Tuvalet ve duş ihtiyacınızı işletmede giderebilirsiniz. Denize yürüme mesafesindedir. Bodrum Bitez’de yer almaktadır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/C6ECQDiqwtrXkvMw6

Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı
Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı

Vosvos Camping

Muğla – Bodrum yolu üzerinde yer alan Vosvos Camping sizleri bekliyor. İşletme içerisinde; çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Dileyenler işletmeden çadır kiralaması yapabilirler. Gölge alan, duş, elektrik, sıcak su, restoran, tuvalet, internet, oturma alanı, dinlenme alanı, çadır kamp alanı, karavan kamp alanı, güvenlik ve çadır kiralama imkanları bulunmaktadır. İşletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/b4ztRdyPaMsXi1PQA

Vosvos Camping
Vosvos Camping

Küdür Koyu Kamp Alanı

Yalıkavak sınırları içerisinde yer alan Küdür Koyu’nda deniz manzaralı kamp yapabilirsiniz. Alanda herhangi bir işletme ve tesis bulunmuyor. Gıda ihtiyacı ve ekipman anlamında hazırlık yapmadan gitmemek gerekiyor. Küdür Koyu’nda seyyar bir teneke kulübe bulunuyor. Soyunma kabini olarak kullanabilirsiniz. Doğası güzel ancak, alanda herhangi bir işletme ve imkanın bulunmuyor oluşu ziyaretçileri üzmektedir. Hazırlık yaparak giderseniz, pişman olmazsınız. Toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Halk Plajı statüsündedir ve ücret alınmamaktadır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/SEgPp1Vx2pLnrBp2A

Küdür Koyu Kamp Alanı
Küdür Koyu Kamp Alanı

Cennet Koyu Kamp Alanı

Bodrum kamp alanları arasında en bilinen bölgelerden olan, Cennet Koyu’nda doğa ile iç içe vakit geçirmek mümkündür. Cennet Koyu’nda herhangi bir işletme ya da tesis yoktur. Öyle ki; tuvalet ve duş imkanı bile bulunmamaktadır. Kamp yapmak yasak değil ancak zaman zaman jandarma ekiplerinin çadır toplattığı hakkında duyumlar alıyoruz. Gitmeden önce jandarma ekipleri ile iletişime geçerek güncel durumu öğrenmeniz tavsiyedir. Zaman zaman domuzlar geliyor ancak zarar vermediğiniz sürece herhangi bir yaklaşımda bulunmazlar. Oldukça sakin davranmanız gerekiyor. Göltürkbükü güzergahından aracınız ile gidebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşım yok. Ayrıca sabah erken saatlerde gitseniz, gece de gitseniz müsait alan bulamayabilirsiniz. Bölge oldukça sıkı bir rağbet görmektedir. Deniz manzaralı kamp yapayım burası güzel diyerek çadır açtığınız alan, tur teknelerinin uğrak noktası olabilir. Bu yüzden manzaranın kapanmayacağı alanlarda kamp yapmanız verimli olacaktır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/Fp8nWhjvi6tQpbLw9

Cennet Koyu Kamp Alanı
Cennet Koyu Kamp Alanı

Gümüşlük Plajı Kamp Alanı

Bodrum’un en çok ziyaret edilen bölgelerinden bir tanesi olan Gümüşlük’te deniz manzaralı çadır kampı yapabilirsiniz. Gümüşlük Plajı’nda çadır kampı deneyimi için, geç kalmayınız. Gümüşlük Plajı, halk plajı statüsündedir. Kıyı tarafında çakıl taşları var ancak deniz ayakkabısı ya da terlik giyerseniz oldukça rahat edersiniz. Gümüşlük Plajı’nın arka bölümünde; tuvalet, soyunma kabini ve duş imkanı mevcuttur. Kendi aracıyla gidecekler; araçlarını  ister otoparka, isterlerse de plajın arka tarafında yer alan boş alanlara park edebilriler. Gümüşlük’te hizmet veren; restoran, kafe ve lokanta gibi işletmelerden gıda ihtiyacınızı temin edebilirsiniz. Dilerseniz; yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürebilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/GGAfxzvu9qMMK6mx7

Gümüşlük Plajı Kamp Alanı
Gümüşlük Plajı Kamp Alanı

Wanderheaven Kamp Alanı Bungalov ve Tiny House

Gümüşlük kamp yerleri arasında bulunan Wanderheaven Kamp Alanı Bungalov ve Tiny House sizleri bekliyor. Denize yürüme mesafesinde nezih bir ortamda kamp ve konaklama yapmak isterseniz, Wanderheaven Kamp Alanı Bungalov ve Tiny House tesisini tercih edebilirsiniz. Bodrum – Gümüşlük servisleri ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz tesis içerisinde; kütük ev kiralaması, standart bungalov kiralaması, 1+1 bungalov kiralaması ve çadır kampı yapabilirsiniz. Çadır kampı yapacaksanız; çadır kiralayabilirsiniz. Dileyenler kendi çadırlarını getirerek de kamp deneyimi yaşayabilirler. İşletmeden kiralayacağınız çadırlar; 2 kişinin rahatlıkla kamp yapabileceği büyüklüktedir. Biz aileyiz biraz kalabalığız diyen kampçılarda 4 kişinin rahatlıkla kamp yapabileceği aile çadırlarını kiralayabilirler. İşletme içerisinde sadece çadır kampı ve bungalov konaklaması yapılmamaktadır. Karavan kampı da yapılabilmektedir. Dileyenler işletmeye ait karavanı kiralayabilir ya da kendi karavanlarını getirebilirler. İnternet, elektrik, kahvaltı servisi, barbekü alanı, duş, tuvalet, buzdolabı, mutfak, oturma alanı, elbise dolabı, vantilatör ve nevresim takımı imkanları bulunuyor. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Konum Bilgisi: https://g.page/wanderheavencamping?share
İletişim Bilgisi: 05323637763

Wanderheaven Kamp Alanı Bungalov ve Tiny House
Wanderheaven Kamp Alanı Bungalov ve Tiny House

Türkbükü Kamping

Göltürkbükü’nde deniz manzaralı çadır kampı yapmak isterseniz, Türkbükü Kamping tesisini ziyaret edebilirsiniz. Tesis içerisinde; çamaşır makinesi, sıcak su, ocak, buzdolabı, tuvalet, duş, teras, bahçe, oturma alanı, manzara seyir alanı, internet, mutfak, mangal alanı ve dinlenme alanı imkanları bulunmaktadır. İşletme içerisinde çadır kampı yapılmaktadır ve tüm kampçıların gitmeden önce rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Bodrum – Göltürkbükü güzergahı üzerinde hizmet veren servisler ile ulaşım sağlanabilir.

Konum Bilgisi: https://g.page/BodrumTurkbukuCamping?share
İletişim Bilgisi: 05322442796

Türkbükü Kamping
Türkbükü Kamping

Akyarlar Kamp Alanı

Bodrum’a bağlı Akyarlar mevkiinde keyifli bir kamp ve piknik deneyimi yaşayabilirsiniz. Tekne turu, yüzme, dalış ve çeşitli doğa sporları yapabileceğiniz uygun alanlarda bulunan Akyarlar’da sahil şeridi bölgelerinde kamp yapmak mümkündür. Çadır kampı için sahil bölgelerini tercih edebilirsiniz. Yakın alanda yer alan market, büfe, restoran ve kafe gibi işletmeler de de; tuvalet ve gıda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bodrum – Akyarlar güzergahında dolmuş ve servisler bulunmaktadır. Günün hemen hemen her anında ulaşım sağlamak kolaydır. Akyarlar’ın doğal güzelliklerini keşfetmeyi unutmayınız…

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/6Pg9fXWFneTZKbAXA

Akyarlar Kamp Alanı
Akyarlar Kamp Alanı

EDİTÖR NOTU

Bodrum kamp alanları ile ilgili blogumuzu kaleme aldık. Bodrum’da aileniz ve arkadaşlarınızla beraber eğlenceli deneyim yaşamak isterseniz, Bodrum ücretli kamp yerleri ve Bodrum ücretsiz kamp yerleri ile ilgili derlemiş olduğumuz bloga göz atabilirsiniz. Daha önce Bodrum’da kamp yapmış olan doğa severlerin deneyimlerini iletisim@kampyerleri.org mail adresinden ve YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Sevgiyle kalın…


İNDİRİM, ETKİNLİK VE HEDİYELER İÇİN ÜCRETSİZ ABONE OL!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.