Bim Kamp Ekipmanları İncelemesi

Bim Kamp Ekipmanları İncelemesi


BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. BİM, 29 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunacağı ürünleri açıkladı. BİM’in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda kampçılık ve outdoor ekipmanlara da yer verildi. İlk defa kamp yapacakların uygun fiyata satın alabileceği ürünleri biz de Kampyerleri.org olarak inceleyelim dedik. Peki, BİM’de satılan kamp ekipmanları alınmalı mı, alınmamalı mı? BİM kamp ekipmanlarını fiyat/performans açısından inceledik ve bu blogta bir araya getirdik. Aşağıda ürünlerin özelliklerine ve uzman yorumu olarak ürün tavsiyeleri ile ilgili kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Kullandığınız ürünler var ise bu ürünler ile detaylı bilgiyi en alt kısımda YORUM GÖNDER kısmından ulaştırmayı unutmayın.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN KAMP EKİPMANLARI ÖNERİSİ VİDEOSU

NOT: ÜRÜNLERİN SATIŞI 27 MAYIS 2020 TARİHİNE ÇEKİLMİŞTİR! KATLANIR KAMP SANDALYESİ SATILMAYACAKTIR.

Bim Kamp Ekipmanları İnceleme Videosu

BİM Otomatik North Pacific Kamp Çadırı

Aktüel ürünler arasında BİM Kamp Ekipmanları yerini aldı. BİM’de 29 Mayıs 2020 Cuma günü 139₺’ye satışa sunulacak olan kamp çadırının özelliklerine değinecek olursak;

 • 200x150x110 cm
 • Tek hareketle kolay açma- kapama sistemi
 • Su geçirmez kumaş
 • Sineklikli kapı ve pencere
 • 7.9 mm çap çadır çubuğu
 • 2 kişilik

North Pacific Otomatik Kamp Çadırı Kullanıcı Yorumu: Bu çadır için her ne kadar su geçirmez denilse maalesef sağanak yağışta çadırın içerisine su girecektir. Çadırın kolaylıkla otomatik sistemi kısa sürede kırılıyor ve kumaşı kolaylıkla yırtılabiliyor. Bu çadırı almak yerine Decathlon’da veya diğer outdoor mağazalarda satışa sunulan uygun fiyatlı su geçirmez ve sağlam çadırlara yönelmenizi tavsiye ederiz.

North Pacific Otomatik Kamp Çadırı İncelemesi
North Pacific Otomatik Kamp Çadırı İncelemesi

BİM Intex Kamping Şişme Mat

BİM’de 29 Mayıs 2020 Cuma günü 79,90₺’ye satışa sunulacak olan Intex kamping şişme matın özelliklerine değinecek olursak;

 • 67x184x17 cm olarak yer almaktadır.

BİM Intex Kamping Şişme Mat Kullanıcı Yorumu: İlk defa kamp yapacaklar bu şişme kamp matını alabilir. Bu şişme matın altına köpük mat konularak uzun dönemler boyunca kullanabilirsiniz. Doğrudan sert zeminde kullanmamanızı tavsiye ederiz. Not: Piyasadaki şişme mat ve yataklara göre çok konforlu bir uyku sağlamaz. BİM kamp ekipmanları arasında tercih edilebilecek ürünlerden birisidir.

İLK DEFA KAMP YAPACAKLAR İÇİN TAVSİYELER BLOGUNU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bim Intex Kamping Şişme Mat İncelemesi
Bim Intex Kamping Şişme Mat İncelemesi

BİM North Pacific Katlanır Alüminyum Kamp Sandalyesi

BİM’de 59,90₺’ye satışa sunulacak olan North Pacific Katlanır Alüminyum Kamp Sandalyesi özelliklerine değinecek olursak;

 • Alüminyum kırılma ve bükülmeye mukavemetli malzeme
 • Su itici özellikli polyester kumaş
 • 56x60x49cm ebatlarındadır

North Pacific Katlanır Alüminyum Kamp Sandalyesi Kullanıcı Yorumu: Alüminyumdan yapılan bu sandalye uzun süre kullanım sağlamayacaktır. Alüminyum kamp sandalyesi yerine demir kamp sandalyeleri veya daha sağlam kaliteli kamp sandalyeleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. “Hangi Kamp Sandalyesi Daha İyi?” blogumuzu okumak için TIKLAYINIZ

North Pacific Katlanır Alüminyum Kamp Sandalyesi İncelemesi
North Pacific Katlanır Alüminyum Kamp Sandalyesi İncelemesi

BİM North Pacific Alüminyum Kamp Matı

BİM Kamp Ekipmanları arasında tercih edilebilecek ekipmanlardan birisi de kamp matıdır. BİM’de 19,90₺’ye satışa sunulacak olan North Pacific Alüminyum Köpük Kamp Matı özelliklerine değinecek olursak;

 • 180×50 cm
 • 6 mm kalınlık
 • Isı yalıtımlı
 • Alüminyum kaplama

North Pacific Alüminyum Kamp Matı Kullanıcı Yorumu: North Pacific alüminyum kamp matı, ilk defa kamp yapacak doğa severlerin alabileceği basit matlardan birisidir. Daha konforlu ve rahat bir uyku için daha kalın dolgudan oluşan kamp matları tercih edilebilir.

BİM North Pacific Alüminyum Kamp Matı İncelemesi
BİM North Pacific Alüminyum Kamp Matı İncelemesi

BİM Moblyon Portatif Kampçı Masası

49,90₺’ye satışa sunulacak olan BİM Moblyon Portatif Kampçı Masası özelliklerine değinecek olursak;

 • Su geçirmez kumaş
 • 55 cm boy, 40 cm yükseklik ve 40 cm genişlik

BİM Moblyon Portatif Kampçı Masası Kullanıcı Yorumu: BİM’de satılan bu masa ilk defa kamp yapabilecek arkadaşların tercih edebileceği düzeyde bir masadır. Fiyat/Performans olarak oldukça güzel bir üründür tavsiye ederiz. Bu masayı satın alarak temiz kullanırsanız uzun yıllar kullanabilirsiniz.

BİM Moblyon Portatif Kampçı Masası İncelemesi
BİM Moblyon Portatif Kampçı Masası İncelemesi

BİM Proware Kafa Lambası

BİM’de 29 Mayıs’ta 39,90₺’ye satışa sunulacak olan Proware Kafa Lambası özelliklerine değinecek olursak;

 • 7 farklı mod (Yüksek ışık, Düşük ışık, Flash, SOS, Beyaz ışık, Kırmızı ışık, Kırmızı SOS)

BİM Proware Kafa Lambası Kullanıcı Yorumu: İlk defa kamp yapacakların başlangıç seviyesi olarak alabileceği kafa lambasıdır. Pille çalışan kafa lambasını şarjlı piller ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu kafa lambası kolay kolay su geçirmez ve kafa bandı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. BİM kamp ekipmanları arasında alınabilecek ürünlerden birisidir.

BİM Proware Kafa Lambası İncelemesi
BİM Proware Kafa Lambası İncelemesi

BİM Dynamic Silikon Katlanabilir Kancalı Matara

BİM’de 29 Mayıs’ta 29,90₺’ye satışa sunulacak olan Dynamic Silikon Katlanabilir Kancalı Matara özelliklerine değinecek olursak;

 • 500 ml kapasiteli
 • Hızla katlanır ve kolay açılır
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Dynamic Silikon Katlanabilir Kancalı Matara Kullanıcı Yorumu: Silikon mataralar sıcak havalarda genellikle iyi havalandırılmazsa koku yapıyor. Bir dezavantaj olarak karşımıza çıkan bu özellik bu matarayı alıp almamak için kararsız bırakabilir. Bizim tavsiyemiz silikon mataralar yerine kokusuz plastik mataralar, sert plastik mataralar veya çelik mataralar olacaktır.

Dynamic Silikon Katlanabilir Kancalı Matara İncelemesi
Dynamic Silikon Katlanabilir Kancalı Matara İncelemesi

BİM Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik

Yaz kamplarının en çok rahatsız eden olaylarından birisi de sivrisinekler ve arılar olmuştur. Yemek yaparken veya sabit şekilde dururken çok fazla gelen sivrisinekler için bu bileklik güzel bir tercih olabilir. BİM’de 29 Mayıs’ta 49,90₺’ye satışa sunulacak olan Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik özelliklerine değinecek olursak;

 • Ses dalgası çıkararak sinekleri uzaklaştırır
 • 7 farklı düşük frekansta ses çıkarır
 • 1 tane tamamen sessiz modu ile uykuda da kullanılabilir
 • Usb ile şarj edilir

Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik Kullanıcı Yorumu: Yaydığı frekans dalgasıyla yakın mesafedeki sivrisinekleri kovduğu gözlemlenmiştir. USB ile şarj edilebilmesi büyük avantaj sağlıyor. Kamplarda powerbank ile şarj ederek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Rüzgarlı havalarda çok fazla etkili olmayabilir.

KAMP EKİPMANLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik İncelemesi
Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik İncelemesi

BİM Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı

BİM’de 29 Mayıs’ta 59,90₺’ye satışa sunulacak olan Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı özelliklerine değinecek olursak;

 • 440c çelik
 • Lazer kesim ağız
 • 2 adet magnezyum çubuğu

Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı Kullanıcı Yorumu: 440C Paslanmaz Çelik – BVM Belarek Vasıflı Metaller. Paslanmaz çelikler ailesinin en yüksek karbonlu ve kromlu üyesidir. İçeriğindeki yüksek karbon nedeniyle korozyon direnci yanında ısıl işlem sonrası yüksek mekanik mukavemet değerleri sağlar. İlk defa kamp yapacakların gönül rahatlığıyla satın alabilecekleri bu bıçağı uzun yıllar kullanmalarına imkan sağlayacaktır. Bıçağın yanında ayrıca 2 adet magnezyum çubuğu verilmektedir.

BİM Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı İncelemesi
BİM Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı İncelemesi

BİM Katlanır Kampçı Kazma-Kürek

BİM’de 29 Mayıs’ta 39,90₺’ye satışa sunulacak olan Katlanır Kampçı Kazma-Kürek özelliklerine değinecek olursak;

 • Kürek Ölçüsü: 12×9,5 cm
 • Açık Ölçüsü: 41×9,5 cm
 • Kapalı Ölçüsü: 16×9,5 cm

Katlanır Kampçı Kazma-Kürek Kullanıcı Yorumu: Çukur kazmak, köz taşımak ve daha birçok iş için kullanabilen çok fonksiyonlu portatif kürek seti ilk defa kamp yapacakların sahip olması gereken ekipmanlardan birisidir. Oldukça sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz.

Katlanır Kampçı Kazma-Kürek İncelemesi
Katlanır Kampçı Kazma-Kürek İncelemesi

BİM Kampçı Baltası

BİM kamp ekipmanları arasında bulunan kamp baltası alınabilecek ürünlerdendir. Kamplarda kamp ateşi olmazsa olmaz detaylardan birisidir. Kamplarda güvenli ateş yakarak oldukça keyifli bir kamp geçirebiliriz. Ateş için kuru odun toplarken kamp baltası da önemli ekipmanlardan birisidir. BİM, 29 Mayıs aktüel ürünleri arasında kampçı baltasını da 39,90₺’den satışa sunuyor. BİM’de satılan kampçı baltasının özelliklerine değinecek olursak;

 • Paslanmaz çelik malzeme
 • 3 farklı somun anahtarı
 • Kaydırmaz ipli sap

Kampçı Baltası Kullanıcı Yorumu: Profesyonel anlamda kamp yapacaklar için bu baltayı tavsiye etmiyoruz. Fakat ilk defa kamp yapacak doğa severler sadece kuru odunları parçalamak amacıyla bu baltayı satın alabilirler. Oldukça sağlam ve kullanışlı bir balta olacaktır.

Bim Kampçı Baltası İncelemesi
Bim Kampçı Baltası İncelemesi

BİM Askılı Karabina

29 Mayıs’ta 9,90₺’ye satışa sunulacak olan Askılı Karabina özelliklerine değinecek olursak;

 • Askı aparatı ve anahtarlık
 • Kemere Pantolona takılarak eşyalar taşınmasına yardımcı olur

BİM Askılı Karabina Kullanıcı Yorumu: Kamplarda plastik karabinalar yerine metal karabinaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu askılı karabinayı sadece hafif şeyler taşımak veya çantanıza bir şeyler asmak için kullanabilirsiniz. Kesinlikle hamak veya benzeri şeyleri bağlamak için kullanmayın, kopar ve sakatlanma yaşarsınız.

Bim Askılı Karabina İncelemesi
Bim Askılı Karabina İncelemesi

Sjcam SJ4000 Air Aksiyon Kamerası 4K-WiFi

Yazın gelmesiyle birlikte aksiyon kamera arayışında olanlar Sjcam SJ4000 aksiyon kamerayı tercih edebilir. Paket içeriğinde kask aparatında, bisiklet gidon aparatlarına kadar birçok detayın çıktığı aksiyon kamerası 29 Mayıs’ta 349₺’ye satışa sunulacak. GoPro gibi gelişmiş özelliklerin olmadığı aksiyon kamerası kılıfıyla kullanıldığı zaman belirli bir metreye kadar su geçirmiyor ve su altında da kullanım imkanı sağlıyor. Sjcam SJ4000 aksiyon kameranın özelliklerine bakacak olursak;

 • 16 Megapixel sensör
 • 4K(3200×1800) 30 Fps
 • WIFI
 • 2.0’ inch LCD ekran
 • 170 Derece Geniş Açı
 • 4x Zoom
 • 30M su geçirmezlik

Sjcam SJ4000 Air Aksiyon Kamerası Kullanıcı Yorumu: Sjcam’ın bu aksiyon kamerasını 1 yıl kadar kullanmıştım. Profesyonel çalışmalar yapmayacaksanız işinizi görüyor. Su altı çekimleri de oldukça başarılı. Fakat GoPro 8’deki gibi Hyper Smooth 2.0 gibi sarsıntı engelleyici herhangi bir özelliği bulunmuyor. Koşarken veya bisiklette çekim yaparken bol sarsıntılı görüntüler kaydedeceksiniz. Karar tamamen sizin.

Sjcam SJ4000 Air Aksiyon Kamerası İncelemesi
Sjcam SJ4000 Air Aksiyon Kamerası İncelemesi

Polo Smart 30000 Taşınabilir Powerbank İncelemesi

BİM’de satılan powerbanklar Trust ve birkaç markanın haricinde hiçbir zaman kaliteli olmadı. 20000 mAh yazan powerbank telefonu 3-4 defa bile zor dolduruyor. Powerbank alırken aslında biraz daha bütçe ayırarak hem daha kaliteli bir powerbank alabilir hem de telefonunuzun kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. BİM’de 119₺’ye satışa sunulan powerbankın özelliklerine değinecek olursak;

 • 30000 mAh
 • Dual 2.1A hızlı şarj
 • Akıllı cihaz tanıma
 • Yanmaz güvenli malzeme
 • Süper hızlı şarj
Polo Smart 30000 Taşınabilir Powerbank İncelemesi
Polo Smart 30000 Taşınabilir Powerbank İncelemesi

Bim 29 Mayıs Kamp Aktüel Ürünler Afişi

Bim 29 Mayıs Kamp Aktüel Ürünler Afişi
Bim 29 Mayıs Kamp Aktüel Ürünler Afişi

29 Mayıs Bim Aktüel ürünler ile ilgili incelemelerimizi okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. BİM kamp ekipmanları blogumuza katkıda bulunabilirsiniz. Siz de bu ekipmanlardan kullanmakta olduğunuz ürünleri veya o ürünler hakkında yorum yazmak istediğiniz konuları YORUM GÖNDER kısmından bizlere iletmeyi unutmayın. Doğayla ve sağlıcakla kalın…


TAVSİYELERİMİZ

Kamp Matının Hangi Tarafına Yatılır - Mat Kullanımı

Kamp Matının Hangi Tarafına Yatılır – Mat Kullanımı

Kamp ekipmanları arasında olmazsa olmazlardan birisi mattır. Matın hangi tarafına yatılır ve mat kullanımı ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

8 yorumlar

 1. Avatar

  29 mayısta ki kataloğu 27 mayısa çektiler fakat katlanır kamp sandalyesini satıştan çıkarttılar

 2. Avatar

  Merhaba, sandalye neden satılmayacak öğrenebilir miyim? Ve de bu yapıdaki bütün alüminyum diye geçen sandalyeler mi dayanıksız?

  • Kampyerleri.org

   Merhabalar, Bim katlanabilir kamp sandalyesi tedarik sorunu nedeniyle satılmayacak. Alüminyum sandalyelerin hepsi dayanıksız demiyoruz. Yurtdışında en çok kullanılan sandalyeler hem hafif hem de dayanıklı olması nedeniyle alüminyum sandalyeler olmaktadır. Uzun dönem kullanabilmek için sadece daha iyi markalar almalısınız. Doğayla ve sağlıcakla kalın.

   • Avatar

    Şişme mat (yatak diyelim) kamp değil de piknik ve araçla gidilecek yerler için ideal. Kutu boyutları biraz büyük ve ağır. Çantayla taşınması sıkıntı. Zemin kısmı oldukça sağlam yapılmış. Havası asla inmiyor. Fazlasıyla konforlu ve sağlam. Kilolu insanları bile rahat taşır. Fakat el pompasıyla şişirmek uzun süre ve güç istiyor.
    Çadıra gelirsek hiç çadır kullanmamış insanlar için gayet uygun. Başlangıç için hatta hantal çadırlardan sıkılıp güzel havalarda kısa kampcıklar yapmak isteyenler için gayet mantıklı. Ucuz çadır sonuçta ama bence parasını hak eder.
    Kamp bıçağını ilk başta çok sevemedim ama kullanınca anladım ki beklediğimden çok daha yüksek kalitede. Oldukça sağlam ve sabit yapıda. Katlanır olması dezavantaj dedim fakat sağlamlığıyla beni etkiledi. Kesinlikle alınır. Markaya takılmayın çoğu marka bıçağı katlar..
    Karabina eh işte pazar poşeti falan takmak için ideal. İş görür bişey.
    Balta güzel değil alakasız bir model. Tavsiye etmem. En fazla semaver için çalış çırpı kırar.
    Kürek çok lazım olan küçük ve etkili bişey. Büyük küreklere gerek yok bunla her işi yaparsınız. Sağlam metalden yapılmış. Tavsiye ederim.
    Kamp masası çok güzel fakat en fazla 2 kişilik. Boyutları ideal ama bir tık büyüğünü tavsiye ederim.
    Mat pek iş görür gibi değil. Decathlon daki daha iyi.
    Kafa lambasına gelirsek kesinlikle ama kesinlikle alın hatta hepsini alın. Elimdeki diğer pahalı ve markalı ürünleri dörde katlar. Işık modları mükemmel işe yarıyor. Hem zoom hem geniş ışık hem de kırmızı ışıklar çok iyi ayarlanmış. Tek kelimeyle mükemmel.
    Usb lamba pek işe yarar gibi değil mavimsi düşük ışığı var ama fiyatına göre idare eder.
    Esas sandalyeyi bekliyordum ama gelmeyince üzüldüm. Bu fiyata bence satılan ürün mükemmel diyebiliriz. Çok fazla bişey beklememek lazım sonuçta piknikler de oturmak için yapılan bişey. Keşke gelseydi.
    Bu arada tavsiye vereyim. Ben bim gibi marketlerde gelen hemen herşeyi alırım, ihtiyacım olmasa bile alır bi köşeye koyarım. Hem marka ürünler le karşılaştırmak hem de ihtiyacı olan başlangıç seviyesindeki insanlara hediye etmek için.
    Bu ne işime yarar diyip yüz çevirmeyin size yaramayan başkası için bulunmaz nimet olabilir. Kaç para zaten alın hediye edin. Son olarak kamp veya piknik yapacaksanız bence en önemli ekipman kesinlikle sandalye dir. Zaten dinlenmek için gidiyoruz diğer ıvır zıvırların iyi veya pahalı olmasına gerek yok. Manzaraya karşı rahatça oturmak gibisi yok..

    • Kampyerleri.org

     Recep Bey güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Selamlar doğayla ve sağlıcakla kalın, görüşünüze sonuna kadar katılıyoruz.

  • Avatar

   bugün itibarıyla öğrenmiş oldum neden satıştan çıkarıldıpğını. tabiki fiyat yüzünden 90 lira yapmışlar yine de aldım iki tane aluminyum olduğu için. koçtaşta da var ama demirden paslanır ve malesef ağır iki katı kadar hemde

 3. Avatar

  Askılı karabina plastik demek. 10 tl eder mi sizce ?

 4. Avatar

  Gayet kullanışlı bir kamp baltası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.