Beypazarı Kamp Bozayı Kamp Alanı – Eğriova Göleti

Beypazarı Kamp Bozayı Kamp Alanı - Eğriova Göleti


Ankara’nın şehir merkezine en uzak ilçelerinden olan Beypazarı bölgesinde güzel bir doğa güzelliği daha sizi bekliyor. Eğriova Tabiat Parkı bölgesinde bulunan Beypazarı Kamp Bozayı kamp alanı, doğa ile iç içe hem konaklama ve hem de çeşitli aktiviteler ile güzel zaman geçirmenize yardımcı oluyor. Daha çok şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih edilen Kamp Bozayı tesisleri her yıl çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır.

Özellikle yaz sezonunda sık sık misafir ağırlayan kamp işletmesinin hemen yanında Tabiat Parkı ve doğa yeşillikleri bulunmaktadır. Bir defa gelenin, bir daha ziyaret ettiği kamp işletmesi içerisinde çok sayıda eğitim ve aktivite bulunmaktadır.  Tabiat Parkı göleti ve gökyüzü maviliği arasında yemyeşil bir ortamda aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Dilediğiniz saatte gidebileceğiniz kamp işletmesi her saat misafir kabul etmektedir. Kuş sesleri ve ağaç hışırtıları arasında doğa güzelliklerine doyabileceğiniz keyifli bir kamp deneyimi sizi bekliyor.

ANKARA KAMP ALANLARI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Kamp Bozayı Kamp Alanı Nerede? – Nasıl Gidilir?

Kamp Bozayı işletmesi, Bolu’ya 119 kilometre, Çankırı’ya 253 kilometre, Eskişehir’e 206 kilometre ve Ankara şehir merkezine ise; 134 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kamp işletmesi bağlı olduğu ilçe Beypazarı’na ise; 48 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezi üzerinden şahsi aracıyla gelecek olanlar yaklaşık 2 saat sürecek bir yolculuk yapacaktır. Şahsi aracı olmayanlar Beypazarı ilçe merkezinden ya da Ankara şehir merkezinden günlük veya haftalık olarak araç kiralaması yapabilirler.

Toplu taşıma araçlarıyla kamp tesisine gelmek isteyenlere kötü bir haberimiz var. Toplu taşıma kullanarak kamp tesisine gelmek ne yazık ki mümkün değildir. Ankara şehir merkezinden veya ilçeler arasından yolu taşıyan otobüsler sadece ilçe merkezleri ve şehir merkezine kadar yolcu taşımaktadır. Bu nedenle Beypazarı ilçe merkezine kadar otobüsle yolculuk yapsanız bile ilçe merkezi ile kamp tesisi arası 48 kilometredir.

Bu nedenle hiçbir araç olmadığı durumda ulaşım sağlamanız mümkün değildir. Ancak otostop çekebilirsiniz ama şansınıza o güzergahtan araç geçişi olması durumunda bu mümkün olabilir. Bir diğer seçenek ise bölge köylerine giden araçlar veya servisler ancak o servisler de her zaman geçmediği için yolda kalma olasılığınız oldukça fazla. Bu yüzden şahsi araç veya araç kiralaması yaparak ulaşım sağlamanız mantıklı olacaktır.

Kamp Bozayı Kamp Alanı Nerede? - Nasıl Gidilir?
Kamp Bozayı Kamp Alanı Nerede? – Nasıl Gidilir?

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

Kamp Bozayı Kamp Alanı ve Sunulan Hizmetler

Ankara’da şehir gürültüsünden uzakta doğa ile iç içe olmanıza yardımcı olan Kamp Bozayı işletmesi içerisinde çok sayıda olanak bulunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınızla güzel zaman geçirmeniz için yaz ve kış hava şartlarına göre tüm olanaklar sunulmuştur. Konaklama imkanı olarak sadece çadır bulunmaktadır. Bungalov ev ve karavan gibi olanaklar bulunmamaktadır.

 • Çadır ve içerisinde verilen malzemeler.

Kamp Bozayı çadırları kamp alanına özel olarak tasarlanmıştır ve 10 kişiliktir. Çadır içerisinde yatak, uyku tulumu ile battaniye bulunmaktadır. Ayrıca soğuk havalarda üşümemek için soba kullanılmaktadır. Tüm çadırlarda soba bulunmaktadır.

 • Duşlar ve tuvaletler.

Kamp alanı içerisinde kadın ve erkekler için özel duş ve tuvalet olanakları mevcuttur. Su sıcaklığı güneş enerjisi ile karşılanmaktadır ve oldukça sıcak olmaktadır.

 • Yemekhane ve sunulan yemekler

Yemekhane 100 kişilik kapasiteye sahiptir ve kapalı alan içerisindedir. Sabah, öğlen ve akşam ile beraber ara öğün servisleri yapılmaktadır. İsteğe göre barbekü ve ateş başı atıştırmalıkları sunulmaktadır.

 • İlkyardım ünitesi.

Kamp alanında tam donanımlı ilkyardım ünitesi bulunmaktadır. 5 adet 20 kapasiteye sahip taşınabilir ilkyardım çantası ve ekipmanları olası bir tehlikeye karşı hazır olarak bekletilmektedir.

 • Kamp güvenliği ve tel örgüler.

Kamp Bozayı işletmesi etrafı 2 metre yüksekliğe sahip tel örgüler ile çevrilmiştir ve 24 saat boyunca güvenlik hizmeti verilmektedir. Tehlikeli durumlarda veya ani durumlarda bir adet ana kapı ve 2 adet acil çıkış kapısı kullanılmaktadır.

 • Kamp yönetim ofisi.

Kamp yönetim ofisi kamp kayıt işlemlerinin yapılmasına yardımcı olmaktadır. Telefon santrali, bilgisayar desteği ve telsiz istasyonu hizmeti sunmaktadır.

Kamp Bozayı Kamp Alanı ve Sunulan Hizmetler
Kamp Bozayı Kamp Alanı ve Sunulan Hizmetler

Kamp Bozayı Kamp Alanı İçerisinde Yapabilecekleriniz

 • Aileniz ve arkadaşlarınızla piknik yapabilirsiniz.
 • Çadır kampı deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Tabiat parkı göleti ve orman manzaralı fotoğraf çekebilirsiniz.
 • Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz.
 • Boot Camp aktivitesi yapabilirsiniz.
 • Bisiklet sürerek bölgede turlayabilirsiniz.
 • Doğa yürüyüşü ve koşu yapabilirsiniz.
 • Airsoft askeri taktik oyunları oynayabilirsiniz.
 • Ekip kurma ve liderlik eğitimi alabilirsiniz.
 • Doğa manzarasını izleyebilirsiniz.

Kamp Bozayı Kamp Alanı Hakkında Sık Sorulan Sorular

 • Tuvalet ve duş var mı?
  Evet. Tuvalet ve duş olanağı mevcuttur.
 • Otopark var mı?
  Evet. Otopark bulunmaktadır.
 • Telefon ve internet çekiyor mu?
  Evet. Telefon ve internet çekmektedir. Ancak bazı bölgeler çekim gücü kullanılan hat sinyaline göre farklılık gösterebilir.
 • Ateş yakılabilir mi?
  Piknik alanlarını kullanabilirsiniz. Ancak açık alanda ateş yakmak yasaktır.
 • Evcil hayvan kabul ediliyor mu?
  İşletme ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İnternet var mı?
  Evet. Ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır.
 • Restoran veya kafe var mı?
  Evet. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin sunulduğu yemekhane bulunmaktadır.
Kamp Bozayı Kamp Alanı Hakkında Sık Sorulan Sorular
Kamp Bozayı Kamp Alanı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kamp Bozayı Kamp Alanı Adres Ve İletişim Bilgileri

 • Websitesi: https://www.kampbozayi.com/
 • Instagram: https://www.instagram.com/kampbozayi/
 • Telefon: 05324150011
 • Adres: https://goo.gl/maps/WmLMRviCNicuPxYp7

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde bulunan Eğriova Tabiat Parkı sınırlarında yer alan Kamp Bozayı kamp alanı sunduğu konaklama ve hem de sportif faaliyetler ile orman içerisinde keyifli zaman geçirmenize olanak sağlamaktadır. Kamp Bozayı ile ilgili deneyimleri olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER kısmına bekliyoruz. Değerli yorumlarınız sizden sonra bu tesisleri ziyaret edecek kişiler için ışık tutacaktır. Doğayla ve sağlıcakla kalın.

Not: İşletmenizle ilgili eksik veya yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen kampyeri@yandex.com adresine mail gönderin.


TAVSİYELERİMİZ

Aladağlar Milli Parkı Kamp Alanı - Çadır ve Karavan Kampı

Aladağlar Milli Parkı Kamp Alanı – Çadır ve Karavan Kampı

Aladağlar Milli Parkı kamp alanı çadır kampı ve karavan kampı yapmak isteyenler için uygundur. Kapuzbaşı Şelalesi gezisi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.