Artvin Borçka Karagöl Kamp Alanı Sizleri BekliyorGüzel ülkemizin, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan küçük ama bir o kadar da büyük yürekli Karadenizli insanların hayatını sürdürdüğü Artvin ili, doğal güzellikleriyle adeta ”sizleri bekliyorum” diye biz macera ve kampseverlere mesaj yolluyor. Artvin ilinde bulunan doğal güzellikler, her geçen gün daha da fazla yerli ve yabancı turisti kendisine çekerken, bu doğal güzelliklerin başarılı bir şekilde koruna bilmesi de daha da çok ilgiyi arttırıyor.

Doğanın Özü, Borçka Karagöl

Artvin ilinin Borçka ilçesinde bir dağın tepesinde yer alan Karagöl’de bu turistik ve kamp bölgelerinden bir tanesi olarak gözümüze çarpıyor. Borçka Karagöl kamp yapmak için gerçekten de müsait bir yer ve kendisini ziyaret eden bütün insanlara doğal güzelliğin ne demek olduğunu gösteriyor. Borçka Karagöl kamp için uygun bir yer olarak ön plana çıkıyor. Borçka Karagöl’de istediğiniz güzel doğal ormanlara ve harika fotoğraflara erişebilir, güzel insanlarla da bu Borçka Karagöl kamp ziyaretinizi daha da iyi ve eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Borçka Karagöl Kamp Alanları Çok Güzel

Borçka’nın en gözde eko turistik bölgelerinden biri olarak göze çarpan Borçka Karagöl’e her gittiğim de illaki bir kamp kurar ve doğanın keyfini sürerim. Kuş sesleri, serin hava ve bol temiz oksijen dedin mi işte benim de aklıma hemen Borçka Karagöl kamp alanı gelir.

Doğanın güzelliklerini sunmasının yanı sıra, iyi dostluklar edinmenizi de sağlayan Borçka Karagöl kamp, eşsiz tabiatıyla da göz dolduruyor. Borçka Karagöl kamp alanlarının da bir hayli güzel olması, sizi daha da cezbedecek ve kendisine çekecek.

Kafeler, Lokantalar ve En Önemlisi Tuvalet İmkanı Mevcut

Artvin Borçka Karagöl Kamp alanında yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız çok güzel görünümlü ve hijyenik işletmeler bulunmaktadır.  İşletmelerde görevli kişiler bu gibi durumlara gerçekten de önem veriyor. Bu yüzden herhangi bir yiyecek zorluğuna veya diğer ihtiyaçlarınızı karşılamada güçlük yaşamayacaksınız. Rahat bir şekilde Borçka Karagöl kampın keyfini süreceksiniz.

Borçka Karagöl’de bulunan işletmelerin sahiplerinin de bu yöreden insanlar olmasından ötürü, ortam daha sıcak ve daha neşeli bir hal alıyor. Her akşam vaktinde eğer ki gitar çalan biri var ise, o gece sizin geceniz oluyor. Borçka Karagöl kamp alanının doğal güzelliği eşliğinde, belki de hiç yaşamadığınız güzel duyguları yaşıyorsunuz.

Artvin’de yer alan Borçka Karagöl kamp, sizleri bekliyor. / Murat Altundağ


TAVSİYELERİMİZ

Foça Sazlıca Camping - Foça Sazlıca Kamp Yeri

Foça Sazlıca Camping – Foça Sazlıca Kamp Yeri

Foça Sazlıca kamp yeri, şehir gürültüsünden uzakta ve deniz manzarasıyla İzmir'de güzel bir kamp deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır.

15 yorumlar

 1. Avatar

  Murat bey araştırmamızı tamamladık sayenizde teşekkür ederiz.

 2. Avatar

  Merhabalar bayramda karadenize gelmeyi planlıyorum karagölde kamp alanına ulaşım var mı kamp ismi veya iletişim numarası mevcut mu bilgilendirme yapmanız mümkün müdür ? teşekkürler

  • admin

   Merhabalar Tuba Hanım. Karagöl kamp alanına maalesef ulaşım yok. Kendi aracınızla veya otostopla gidebilirsiniz. Biz otostopla gitmiştik Borçka Karagöl kamp alanına kadar.

 3. Avatar

  KAMP YERİ VE ÇADIR TEMİNİ İÇİN KİMLE İRTİBAT KURABİLİRİZ? İVEDİKLE DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM. 532 562 75 11 NUMARAM

 4. Avatar

  Merhabalar Karagölde kamp kurulan alana kadar araçla gidebiliyormuyuz en azından eşyaları taşımak için bilgi verebilirseniz seviniriz

  • admin

   Merhabalar Karagöl kamp alanında kamp yerine kadar araçla giremiyorsunuz. Aracı yukarı kısma park ederek karagöle iniş yapıyorsunuz yaklaşık olarak 50-100 metre kadar eşyaları taşımanız gerekiyor.

 5. Avatar

  Merhaba kamp çadırı kiralayabileceğimiz bir yer mevcut mu acaba?

  • admin

   Kübra Hanım merhabalar. Artvin Borçka Karagöl’de kamp çadırı kiralama hizmeti bulunmamaktadır. Kendi ekipmanlarınızı götürerek kamp yapabilirsiniz.

 6. Avatar

  Merhaba kamp yapmak için belli bir tarih aralığı var mı yoksa devamlı hizmete açık mı ?

 7. Avatar

  Merabalar. Kamp alanının yakınında tuvalet ihtiyaçlarını giderebileceğimiz yer var mı. Çadır kurmak için müsait bi yer var mı herhangibir ücret ödüyormuyuz. Teşekkürler.

  • admin

   Erhan Bey merhabalar. Artvin Borçka Karagöl’de tuvalet ve işletmeler bulunmaktadır. Çadır kurmak için kamp alanı bulunuyor. Kişi başı kamp ücreti 25 TL’dir bilginiz olsun. Doğayla kalın. Buraya kadar gelmişken Şavşat Karagöl’e mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.

 8. Avatar

  Borçka ilçe merkezindan karagöle ulaşım nasıl sağlayabilirim acaba minibüs varmı ?

 9. Avatar

  Tesisler kapanmış, sadece gözleme yapan bir yer var o da akşam 6 da kapanıyor. Kamp alanı yukarı ormanlık alana taşınmış. Fotoğraflar ve anlatılanlara güvenip saatlerce yol geldikten sonra büyük hayal kırıklığı yarattı. Yazınızı güncelleyin isterseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.