Temmuz 12, 2021

Antalya Kamp Alanları

Antalya Kamp Alanları

BLOG İÇERİĞİ

Ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Antalya’da bulunan kamp alanları listesini paylaştık. Antalya‘da huzurlu ve keyifli bir kamp deneyimleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber kamp yapabileceğinz, Antalya ücretsiz kamp alanları ve Antalya ücretli kamp alanları listesini derledik. İşte birbirinden güzel ücretli ve ücretsiz Antalya kamp alanları listesi…

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Adrasan’da kamp alanı arıyorsanız hemen arayarak rezervasyon yaptırın!

Kleopatra Koyu Kamp Alanı

Tekiova’ya 3,9 kilometre uzaklıkta yer alan Kleopatra Koyu, Antalya kent merkezine 63,9 kilometre mesafededir. Tekirova’ya kadar toplu taşıma ile, koya giden patika yoldan da şahsi araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolu çok kötü bu yüzden 4×4 araç ile ulaşım sağlamanız faydalı olacaktır. Herhangi bir işletme yok. Ateş yakılabilir, kamp ve piknik yapılabilir. Girişleri ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Rtn8JD6fWQSoeSsw6

Kleopatra Koyu Kamp Alanı
Kleopatra Koyu Kamp Alanı
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Avlan Gölü Kamp Alanı

Antalya’ya 138 kilometre ve Elmalı’ya 26,8 kilometre uzaklıkta yer alan Avlan Gölü’nde çadır ve karavan kampı yapılabilir. 1030 metre rakıma ve 850 hektar büyüklüğünde alana sahip olan göl çevresinde herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım yok, şahsi araç ile kolayca ulaşabilirsiniz. Girişleri ücretsizdir. Kamp ve piknik yapılabilir, ateş yakılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/6HJM5NrqQCu8U8ya7

Avlan Gölü Kamp Alanı
Avlan Gölü Kamp Alanı

Şirinler Camping

Antalya’ya 92,4 kilometre ve Kumluca’ya 28 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Çadır kampı, karavan kampı ve bungalov konaklaması yapılabilir. Ateş yakma alanı, sıcak su, bungalov, elektrik, buzdolabı, duş, şarj tesisi, çadır alanı, trekking alanı, mutfak, ücretsiz internet, market, ücretsiz otopark ve tuvalet imkanı bulunmaktadır. Adrasan’da toplu taşıma araçları veya şahsi araç ile ulaşımı kolaydır. Güncel fiyatlar için iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/sirinlercamping?share
İletisim bilgisi: 05078971653

Şirinler Camping
Şirinler Camping

Geyikbayırı Kamp Alanı

Antalya’ya 25,9 kilometre ve Konyaaltı’na 18 kilometre uzaklıkta yer alan Geyikbayırı’nda ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır. Geyikbayırı’nda ücretli kamp yapmak isterseniz, kamping alanlarını tercih edebilirsiniz. Geyikbayırı’nda ücretsiz kamp yapmak istiyorsanız, ormanlık alanları ve Sivri Dağ Milli Parkı yamaçlarını tercih edebilirsiniz. Geyikbayırı’na toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ormanlık alanlarda kamp yapacaksanız, herhangi bir imkanın olmadığını hatırlatmak isteriz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/dNBJgLLd58R1vLMU6

Geyikbayırı Kamp Alanı
Geyikbayırı Kamp Alanı

Can Mocamp

Antalya kent merkezine 189 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, Kaş ilçe merkezinde yer almaktadır. Kaş Marina’ya yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir. Soyunma kabini, restoran, elektrik, buzdolabı, bungalov, duş, market, internet, çadır kiralama hizmeti, tuvalet, sıcak su, su imkanları bulunmaktadır. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/C7Ae7jDqYF8dfKEW8
İletisim bilgisi: 05375456032

Can Mocamp
Can Mocamp

Mavikent Tabiat Parkı Kamp Alanı

Antalya’ya 105 kilometre ve Kumluca’ya 12,6 kilometre uzaklıktadır. Piknik, çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Toplu taşıma ve şahsi araç ile ulaşım vardır. Girişleri ücretsizdir. Ateş yakılabilir. Alan içerisinde herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Yakın bölgelerde market, restoran ve kafe bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/kbYYYRfbnVxt1c399
İletisim bilgisi: 03122076025

Mavikent Tabiat Parkı Kamp Alanı
Mavikent Tabiat Parkı Kamp Alanı

Korsan Camping

Antalya’ya 103 kilometre ve Kumluca’ya 25,8 kilometre uzaklıktadır. Adrasan’da yer almaktadır ve Likya Yolu üzerindedir. Bungalov ev konaklaması, çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Restoran, kafe, ateş yakma alanı, buzdolabı, elektrik, duş, amrket, mangal alanı, internet, su, sıcak su, çadır kiralama hizmeti, ücretsiz otopark ve tuvalet bulunmaktadır. Adrasan Karaöz servisleri ya da şahsi araç ile kolay ulaşım. Güncel kamp ve bungalov konaklama fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/Korsankamping?share
İletisim bilgisi: 05398909707

Korsan Camping
Korsan Camping

Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı

Antalya’ya 28,2 kilometre ve Konyaaltı’na 21 kilometre uzaklıkta yer alan Beldibi Koyu, bir diğer adıyla Çöplük Koyu olarak da bilinmektedir. Antalya – Kemer yolu üzerinden toplu taşıma ve şahsi araç ile ulaşım sağlanabilir. Koya araç ile gidilmiyor. Bir yerden sonra trekking yapmanız gerekmektedir. Motosiklet ile gidilebilir. Tuvalet, duş, tesis ve elektrik gibi herhangi bir imkan yok. Doğa ile iç içe olacaksınız. Kamp ve piknik yapılabiliyor. Girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/pKi8C1T9eRZ4B4L27

Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı
Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı

Sundance Caravan Camping

Antalya kent merkezine 61,7 kilometre ve Kemer ilçe merkezine ise 21,9f kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi Tekirova’da bulunmaktadır. Toplu ulaşım araçları ve kendi aracınız ile ulaşabilirsiniz. Bungalov, karavan kampı ve çadır kampı imkanı bulunmaktadır. Sahil, bar, restoran, yoga ve dans stüdyolarının yanı sıra, internet, sıcak su ve otopark imkanları mevcuttur. Güncel fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/89bB5jec7SzvHCuM9
İletisim bilgisi: 05382933371

Sundance Caravan Camping
Sundance Caravan Camping

İncekum Orman Kampı

Alanya’ya 24,4 kilometre ve Antalya’ya 109 kilometre uzaklıkta yer alan İncekum Orman Kampı; çadır kampı ve karavan kampı için uygundur. Kamp alanı, piknik alanı market, oyun parkı, otopark, tuvalet, duş, ateş yakma alanı, eleketrik, kafe, restoran, plaj, şezlong ve şemsiye imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma ve kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. İncekum Tabiat Parkı sahası içerisinde yer almaktadır. Giriş ücreti ve kamp alanı ücreti talep edilmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/8hqyqvQGx8SaGtBr7
İletisim bilgisi: 02425171611

İncekum Orman Kampı
İncekum Orman Kampı

Kurşunlu Şelalesi Kamp Alanı

Antalya’ya 20,7 kilometre ve Kurşunlu’ya 7 kilometre uzaklıkta yer alan Kurşunlu Şelalesi, 18 metre yükseklikten akmaktadır. Yedi adet göletin şelaleler ile birbirine bağlı olduğu kanyon 2 kilometre uzunluğundadır. Kurşunlu – Aksu arası toplu ulaşım araçları ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir. Piknik, çadır kampı ve düz bölgelerde karavan kampı yapılabilir. Girişler ücretlidir. Yakın bölgede restoran ve kafe bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/cXnuYEsAFQaifME47
İletisim bilgisi: 02424332218

Kurşunlu Şelalesi Kamp Alanı
Kurşunlu Şelalesi Kamp Alanı

Kezban’s Guest House Camping

Antalya’ya 24,2 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi içerisinde; bungalov ev ve çadır kampı yapılabilir. İnternet, tuvalet, banyo, mutfak, sıcak su, otopark, restoran ve havaalanı transfer servis hizmeti bulunmaktadır. Geyikbayırı’na giden otobüs ve servisler ile ulaşılabilir. Şahsi araçla da gidilebilir. Likya Yolu’na yakın konumdadır ve tırmanış bölgesinde yer almaktadır. Güncel kamp ve bungalov fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/KezbansCamping?share
İletisim bilgisi: 05454250851

Kezban's Guest House Camping
Kezban’s Guest House Camping

Rido Camping

Likya Yolu başlangıç noktasına çok yakın konumda yer alan Rido Camping tesisi, Antalya kent merkezine 24,4 kilometre mesafededir. Bungalov ev konaklaması ve çadır kampı yapılabilir. Restoran, tuvalet, duş, internet, otopark ve yatak imkanları bulunmaktadır. Otobüs ve dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilir. Kendi aracınız la da kolayca ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/9aWusF1KwNbTZ2vFA
İletisim bilgisi: 05416874231

Rido Camping
Rido Camping

Tazı Kanyonu Kamp Alanı

Antalya kent merkezine 106 kilometre ve Manavgat’a ise; 81,7 kilometre uzaklıkta yer alan Tazı Kanyonu fotoğrafçılık için uygundur. Kanyonun zirve bölgeleri fotoğrafçılık ve manzara seyri için uygun olurken, aşağı bölgelerde yer alan düz bölgeler piknik ve kamp için tercih edilebilir. Yakın bölgede restoran ve ATV tesisi bulunmaktadır. Girişler ücretsizdir. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanmıyor ancak kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/yiuSpSmjvjGA5qpUA

Tazı Kanyonu Kamp Alanı
Tazı Kanyonu Kamp Alanı

Mutlu Tatil Köyü Kamping

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Avsallar bölgesinde hizmet veren Mutlu Tatil Köyü, Antalya kent merkezine 109 kilometre uzaklıktadır. Alanya ilçe merkezine 24,9 kilometre mesafede yer alan kamping tesisi içerisinde; bungalov ev konaklaması, karavan kamp alanı ve çadır kampı yapılabilir. Mescit, tuvalet, banyo, internet, market, restoran, televizyon, sıcak su, soğuk su, mutfak, mutfak ekipmanları, masa ve sandalye imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma ve şahsi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Güncel bungalov konaklama fiyatları ve çadır kamp alanı fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/mutlutatilkoyu?share
İletisim bilgisi: 05424200777

Mutlu Tatil Köyü Kamping
Mutlu Tatil Köyü Kamping

Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı

Antalya kent merkezine 164 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Antalya’nın İbradı bölgesinde bulunan bölge sahası içerisinde alabalık tesisleri hizmet vermektedir. Kamp yapmak için düzlük bölgeleri tercih edebilirsiniz. Herhangi bir imkan mevcut değildir. Sadece alabalık tesisleri bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün değildir. Kendi aracınızı kullanmanız gerekmektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/3iaGWhECzSroQ2Lg7
İletisim bilgisi: 03122076025

Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı
Üzümdere Milli Parkı Kamp Alanı

Fıçıköy Camping

Antalya’ya 87,7 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, rafting hizmeti de sunmaktadır. Karavan kampı, çadır kampı, bungalov ev, fıçı çadır konaklaması ve yüzen çadır imkanları ile konaklama yapabilirsiniz. Beşkonak Köprülü Kanyonu’nda hizmet veren tesis aktiviteleri ile misafirlerinin keyifli zaman geçirmesine imkan sağlamaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamamaktadır. Kendi aracınızı kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı fiyatları ve bungalov konaklama fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/D1UHGosfFfDf6FzB7
Fıçıköy Camping (İŞLETME KAPATILMIŞTIR)

Fıçıköy Camping
Fıçıköy Camping

Dipsiz Göl Kamp Alanı

Antalya’nın Akseki ilçesi ve Konya’nın Bozkır ilçesinin sınırında yer alan Dipsiz Göl, çadır kampı, piknik, karavan kampı ve olta balıkçılığı için ziyaret ediliyor. Çevresinde herhangi bir tesis bulunmayan Dipsiz Göl’e kendi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dipsiz Göl’e girişler ücretsizdir. Doğa ile iç içe zaman geçirmek için geç kalmayınız.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/ZYDja5d8nksXWptf7

Dipsiz Göl Kamp Alanı
Dipsiz Göl Kamp Alanı

Bellerofon Kamping

Antalya’ya 79,2 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, Çıralı Plajı’na 100 metrelik yürüme mesafesinde hizmet vermektedir. Tuvalet, duş, internet, elektrik, su, sıcak su, buzdolabı, masa ve sandalye imkanları bulunmaktadır. Çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Toplu taşıma ve şahsi araç ile ulaşım sağlanabilir. Çadır kampı fiyatları ve karavan kampı fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/vZSQDaiT9NL9KwRk7
İletisim bilgisi: 05068825292

Bellerofon Kamping
Bellerofon Kamping

Beydağları Sahil Milli Parkı Kamp Alanı

Antalya’ya 39 kilometre mesafede yer alan Milli Parkı’nın sahil alanları kamp için uygundur. Göynük Kanyonu seyir terasına çıkmak için teleferik kullanılmaktadır. Toplu taşıma ile Göynük Plaj alanına kadar gidilmektedir. Yerleşim yerinden seyir terasına gitmek için yarı yola kadar taksi ile geri kalan yol ise; trekking yaparak devam etmektedir. Bölgeye girişler ücretlidir. Kamp ve piknik yapılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Qz4YHDoZrSj2V8SR9
İletisim bilgisi: 03122076025

Beydağları Sahil Milli Parkı Kamp Alanı
Beydağları Sahil Milli Parkı Kamp Alanı

Yıldırım Camping

Antalya şehir merkezine 61,4 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, Kemer ilçe merkezine 21,6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Tekirova’da hizmet veren kamping işletmesi içerisinde; buzdolabı, soyunma kabini, elektrik, restoran, bungalov, market, duş, internet, su, sıcak su, çadır kiralama hizmeti ve tuvalet imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/CpTGAeaptYrf6UUh7
İletisim bilgisi: 02428214807

Yıldırım Camping
Yıldırım Camping

Jungle Bungalows Camping

Adrasan’da denize yürüme mesafesinde hizmet veren tesis, bungalov konaklaması ve çadır kampı imkanları ile misafirlerini ağırlamaktadır. Karavan alanı, çadır alanı, bungalov ev, restoran, bar, klima, tuvalet, banyo, çamaşırhane, otopark ve internet imkanları bulunmaktadır. Adrasan’da servis ve dolmuş ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Dileyenler kendi aracıyla da gidebilirler. Güncel kamp yeri fiyatı ve bungalov oda fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/jungleadrasan?share
İletisim bilgisi: 05385007071

Jungle Bungalows Camping
Jungle Bungalows Camping

Köprülü Kanyon Gökçesu Camping

Antalya şehir merkezine 88,8 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi; çadır ve karavan kampı için uygundur. Köprülü Kanyon’da hizmet veren Gökçesu Camping tesisi rafting, trekking ve kanyon aktiviteleri de gerçekleştirmektedir. Tuvalet, duş, soyunma kabini, otopark, restoran, kafe ve ateş yakma alanı bulunmaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanamıyor ancak şahsi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/UNoqvdUkdEyJAm6n6
İletisim bilgisi: 05538537980

Köprülü Kanyon Gökçesu Camping
Köprülü Kanyon Gökçesu Camping

Akseki Koyu Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 92,8 kilometre uzaklıkta yer alan Akseki Koyu, kamp ve piknik için uygundur. Girişi ücretsiz olan koy da ateş yakabilirsiniz. Adrasan’dan trekking yaparak da ulaşabilirsiniz. Şahsi araç ile belirli bir yere kadar ulaşım sağlanmaktadır. Herhangi bir tesis bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/ZyWnP9Bt1tvhECxCA

Akseki Koyu Kamp Alanı
Akseki Koyu Kamp Alanı

Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 82,5 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, Olympos Antik Kenti’ne çok yakın konumda yer almaktadır. Duş, kamelya, tuvalet, sıcak su, su, kahvaltı, akşam yemeği ve elektrik imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ve şahsi araç ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/cEU117uWaiw88Sg88
İletisim bilgisi: 05314592528

Hala'nın Yeri Kamp Alanı
Hala’nın Yeri Kamp Alanı

Gelidonya Feneri Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 102 kilometre uzaklıkta yer alan Gelidonya Feneri, Likya Yolu üzerinde yer almaktadır ve ülkemizin en büyük fenerlerinden bir tanesidir. Araç ile ulaşım sağlanamayan Gelidonya Feneri’ne trekking yaparak ulaşabilirsiniz. Likya Yolu üzerinde yer alan Gelidonya Feneri ve bölgesinde çadır kampı yapılabilir. Herhangi bir tesis bulunmamaktadır ve Likya Yolu’na girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7qjaUkJRPoTM3Rzi9

Gelidonya Feneri Kamp Alanı
Gelidonya Feneri Kamp Alanı

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Kleopatra Koyu’nun hemen yanında yer alan Cennet Koyu, Antalya şehir merkezine 63,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Herhangi bir sosyal imkanın bulunmadığı koyun yolu bozuk ve taşlıktır. Toplu taşıma ile ulaşım yok ve şahsi araç ile yarı yola kadar gidilebilmektedir. Piknik ve kamp yapılabilir. Girişte herhangi bir ücret ödenmemektedir olta balıkçılığı yapılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/YWLouw7KheuUFChv7

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı
Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Denizer Camping

Antalya şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi, Konyaaltı’nda hizmet vermektedir. Tesis içerisinde; buzdoalbı, karavan alanı, restoran, elektrik, kahvaltı, bungalov, duş, market, internet, sıcak su, su, otopark, tuvalet ve restoran imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları veya kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/14RZRNz9VhevePJq5

Denizer Camping
Denizer Camping

Gorge Club Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 192 kilometre uzaklıkta yer alan işletmeye, toplu taşıma araçalrıyla ulaşım sağlanamamaktadır. Ağaç evler, bungalov evler, çadır kamp alanı ve karavan kamp alanı bulunan tesiste aileler ve arkadaş grupları rahatlıkla konaklama yapabilirler. Ayrıca restoran ve kafe imkanı da bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/miCBGPm2kgsVP1y2A
İletisim bilgisi: 02526590074

Gorge Club Kamp Alanı
Gorge Club Kamp Alanı

Boğaz Otel Camping

Antalya şehir merkezine 79,8 kilometre uzaklıkta yer alan işletme, otel ve kamping olarak hizmet vermektedir. Manavgat’ta plaj üzerinde yer alan işletme ailelere ve arkadaş gruplarına uygundur. Toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Açık yüzme havuzu ve plaj alanı bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/k64s5hdoPL2VYe5U7
İletisim bilgisi: 02427569691

Boğaz Otel Camping
Boğaz Otel Camping

Delik Deniz Kral Koyu Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 200 kilometre uzaklıkta yer alan Kral Koyu çadırlı kampçılık, yüzme ve dalış için uygundur. Aracınızı yol üzerinde bırakıp trekking yaparak koya inmeniz gerekmektedir. Koy içerisinde herhangi bir tesis bulunmuyor. Delik Deniz Kral Koyu’na girişler ücretszidir. Toplu taşıma bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/5Er5dp2ogqejsrxP8

Delik Deniz Kral Koyu Kamp Alanı
Delik Deniz Kral Koyu Kamp Alanı

Mandalina Camping

Antalya şehir merkezine 27,5 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi içerisinde; ateş yakma alanı, tuvalet, su, sıcak su, internet, çadır kiralama hizmetleri, duş, restoran, buzdolabı ve karavan alanı imkanları bulunmaktadır. Kemer’in Beldibi bölgesinde yer alan işletmeye toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/e5THem9tMbDKZKUw6
İletisim bilgisi: 05305008396

Mandalina Camping
Mandalina Camping

Güver Uçurumu Kanyonu Kamp Alanı

Güver Uçurumu, Antalya şehir merkezine 23,8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 115 metre yüksekliğe sahip olan kanyon içerisinde akarsu da bulunmaktadır. Ayrıca akarsunun bittiği bölgeye çok yakın konumda Kapuz Kanyonu’da yer almaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım bulunmamaktadır. Kendi aracınızı kullanmanız gerekiyor. Güver Uçurumu’nda kamp ve piknik yapabilirsiniz. Kanyona girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/GvvxaoYn6TkxFud49
İletisim bilgisi: 02424213055

Güver Uçurumu Kanyonu Kamp Alanı
Güver Uçurumu Kanyonu Kamp Alanı

Kaftan Caravan Camping

Ateş yakma alanı, buzdolabı, restoran, elektrik, duş, mangal alanı, çadır kiralama alanı, tuvalet ve restoran imkanları bulunan kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 42,9 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İşletme Kemer Plajı’nda yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/VvvVDb3TrUNmZRNv6
İletisim bilgisi: 05358492850

Kaftan Caravan Camping
Kaftan Caravan Camping

Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 171 kilometre uzaklıkta yer alan Aytap Antik Kenti çadır kampı için uygundur. Herhangi bir tesis bulunmayan antik kent bölgesinde olta balıkçılığı yapılabilir. Toplu taşıma ile bir yere kadar ulaşım sağlanmaktadır. Bu yüzden kendi aracınızı kullanmanız gerekmektedir. Girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/PfPk8TC1bhqjGyXQA

Aytap Antik Kenti Kamp Alanı
Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Andriake Camping

Antalya, Demre’de hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 146 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Demre – Kaş yolu üzerinden toplu taşıma ve şahsi aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölge alan, çadır kiralama hizmeti, bisiklet kiralama hizmeti, internet, elektrik, su, duş ve çamaşırhane imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi:  https://goo.gl/maps/hoYcZS7FEeuBZnpHA
İletisim bilgisi: 02428713130

Andriake Camping
Andriake Camping

Doyran Göleti Kamp Alanı

Doyran Göleti’nin Antalya şehir merkezine olan uzaklığı 21 kilometredir. Herhangi bir sosyal tesis ve imkan bulunmayan gölette çadır kampı, piknik ve karavan kampı yapılabilir. Doyran Göleti’ne girişler ücretsizdir. Güvenli olması dahilinde ateş yakılabilir. Toplu taşıma ile yakın konuma kadar gidebilir, indikten sonra trekking yaparak ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/uQF4hfzoiNxcArAn7

Doyran Göleti Kamp Alanı
Doyran Göleti Kamp Alanı

Medusa Bar Camping

Patara’da hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 221 kilometre uzaklıktadır. Otopark, internet, restoran, kafe, mutfak, buzdolabı, ızgara, tuvalet, banyo, sıcak su, su, masa, sandalye ve bahçe imkanları bulunan işletmeye toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/E2Ug2LzB7a4NCE2z5
İletisim bilgisi: 0507 128 20 09

Medusa Bar Camping
Medusa Bar Camping

Çeyrek Camping Bungalows

Antalya şehir merkezine 221 kilometre uzaklıkta hizmet veren kamping ve bungalov işletmesine; toplu taşıma araçları ya da şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. İnternet, otopark, restoran, bar, klima, tuvalet, duş, masa, sandalye, su ve sıca su imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/E2Ug2LzB7a4NCE2z5
İletisim bilgisi: 0542 258 02 40

Çeyrek Camping Bungalows
Çeyrek Camping Bungalows

Feslikan Yaylası Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 28,1 kilometre uzaklıkta yer alan Feslikan Yaylası, Geyikbayırı’nda yer almaktadır. Yayla içerisinde herhangi bir tesis ve imkan bulunmuyor ancak yakın bölgede çay evi ve gözleme işletmeleri bulunmaktadır. Aracınız var ise yakın konumda yer alan marketlere de gidebilirsiniz. Geyikbayırı’na kadar toplu taşıma ile, köy içeresinden ise trekking yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Feslikan Yaylası’na girişler ücretsizdir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/LSUx4hiyYnNgrRDF7

Feslikan Yaylası Kamp Alanı
Feslikan Yaylası Kamp Alanı

Kaş Olympos Mocamp

Kaş’ta denize sıfır hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 189 kilometre uzaklıktadır. Toplu taşıma ve kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tesis içerisinde; apart konaklaması, bungalov ev tatili, ağaç ev konaklaması, karavan kampı, çadır kampı ve plaj imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/ZdBgvMUkAJDH9i619
İletisim bilgisi: 02428362252

Kaş Olympos Mocamp
Kaş Olympos Mocamp

Kaş Evren Camping

Kaş Marina’nın hemen yanı başında yer alan kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 189 kilometre mesafededir. Toplu ulaşım araçları ya da kendi aracınızı kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kiralama hizmeti yapabilir ya da kendi çadırınızı getirerek kamp yapabilirsiniz. Çamaşırhane, deniz manzarası, duş mutfak, tuvalet, restoran, kafe, otopark, elektrik ve internet imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/6e43FmZDj79ucZFY9
İletisim bilgisi: 05354780243

Kaş Evren Camping
Kaş Evren Camping

Kekova Camping

Demre’de hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 193 kilometre uzaklıktadır. Kendi aracınızla ya da toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kamp alanı, karavan kamp alanı ve bungalov hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca tesis içerisinde; kamp alanı, bungalov, su, sıcak su, elektrik, çadır kiralama hizmeti, restoran, kafe, buzdolabı, ateş yakma alanı, duş, tuvalet, otopark, masa, sandalye ve internet imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/PrF2K6VbpfuMaZ5p6
İletisim bilgisi: 02428742228

Kekova Camping
Kekova Camping

Örnekköy Plajı Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 9,3 kilometre mesafede yer alan Örnekköy Plajı’nda çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Yakın bölgede restoran, kafe ve market imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ya da kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/U1ZCqEqK7tVUHrBm9oa

Örnekköy Plajı Kamp Alanı
Örnekköy Plajı Kamp Alanı

Camel Camping Patara

Antalya şehir merkezine 227 kilometre uzaklıkta hizmet veren kamping tesisi, Patara Plajı’na çok yakın konumda yer almaktadır. Toplu ulaşım ve özel araç ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bungalov, karavan kamp alanı ve çadır kamp alanı hizmetleri bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://g.page/CamelCampingPatara?share
İletisim bilgisi: 05321588069

Camel Camping Patara
Camel Camping Patara

Sazak Koyu Kamp Alanı

Adrasan’da yer alan irili ufaklı koylardan bir tanesi olan Sazak Koyu, Antalya şehir merkezine 93 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Ücretsiz kamp yapılabilir. Tuvalet, market ve duş gibi herhangi bir imkan bulunmamaktadır. Ateş yakılabilir. Adrasan’a kadar toplu taşıma ile Adrasan’dan trekking yaparak, aracı olanlar kolayca ulaşabilirler.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/UJ9jrpcF2EeyZxSs5

Sazak Koyu Kamp Alanı
Sazak Koyu Kamp Alanı

Phaselis Kamp Alanı

Olympos Beydağları sınırları içerisinde yer alan Phaselis Antik Kenti yoğun olarak ziyaret edilmektedir. Antalya şehir merkezine 57,8 kilometre uzaklıkta yer alan koy içerisinde; kamp ve piknik yapılabilir. Yakın alanda sadece büfe var. Herhangi bir imkan bulunmamaktadır. Toplu taşıma ile bir yere kadar, araç ile koya yakın bölgeye kadar gidebiliyorsunuz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/BkdooqvAXBykzbnC9

Phaselis Kamp Alanı
Phaselis Kamp Alanı

Kalinka Kamping

Çıralı’da denize yürüme mesafesinde hizmet veren tesise, toplu taşıma araçları ya da kendi aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Kamping ve bungalov imkanları bulunan tesisin, Antalya şehir merkezi ile arası 78,7 kilometredir.

Konum bilgisi: https://g.page/Konaklamakamp?share
İletisim bilgisi: 05322451515

Kalinka Kamping
Kalinka Kamping

Korsan Koyu Kamp Alanı

Antalya’ya 93 kilometre uzaklıkta yer alan koy, kamp ve piknik için tercih edilmektedir. Ücretsiz kamp yapabileceğiniz koya girişler ücretsizdir. Herhangi bir tesis yok. Tuvalet var bakımsız ve çeşme zaman zaman akmıyor.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/7V4ycgNNPvHxuP4a7

Korsan Koyu Kamp Alanı
Korsan Koyu Kamp Alanı

Campo Portakal Eco Glamping

Çıralı’da denize yakın konumda yer alan glamping tesisi, Antalya şehir merkezine 81,2 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Çadır kampı ve glamping çadırı imkanları bulunmaktadır. Restoran ve kafe de bulunmaktadır. Toplu taşıma ya da kendi aracınızı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Snq2yTbDrUm81jtv7
İletisim bilgisi: 05392772001

Campo Portakal Eco Glamping
Campo Portakal Eco Glamping

Teke Taşağı Koyu Kamp Alanı

Antalya şehir merkezine 67,2 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Araç ile gidilebiliyor ancak yolu çok kötü. Tekirova’ya toplu taşıma ile, Tekirova’dan da trekking ile kolayca ulaşılabilir. Harita konumunda Tekirova Beach olarak geçmektedir. Girişi ücretsiz ve herhangi bir tesis yok.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/m8qedFtpT8RyPZPz6

Teke Taşağı Koyu Kamp Alanı
Teke Taşağı Koyu Kamp Alanı

Perle Camping

Alanya’da hizmet veren kamping tesisi, Antalya’ya 149 kilometre uzaklıktadır. Ateş yakma alanı, karavan alanı, restoran, duş, elektrik, internet, market, kafe, tuvalet ve çadır kiralama hizmetleri var. Toplu taşıma ve şahsi araç ile kolay ulaşım.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/MEEMp8P4nmfy8b399
İletisim bilgisi: 02425262066

Perle Camping
Perle Camping

Papaz Koyu Kamp Alanı

Antalya kent merkezine 101 kilometre uzaklıktadır. Girişi ücretsiz. Tuvalet ve duş var, bakım durumu hakkında bilgimiz yok. Herhangi bir tesis ve imkan bulunmuyor. Ateş yakılabilir. Toplu taşıma ile ulaşım yok. Aracınızı park edip koya trekking yaparak gitmeniz gerekiyor.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/qUvhokwDPXd9gq227

Papaz Koyu Kamp Alanı
Papaz Koyu Kamp Alanı

Kuruca Restaurant Camping

Antalya’ya 157 kilometre mesafede yer alan kamping tesisine toplu taşıma ile ulaşım sağlanamamaktadır. Geyik Dağları eteğinde yer alan tesis, restoran ve kamp yeri olarak hizmet vermektedir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/gbTaQKF5wMHwTNmh6
İletisim bilgisi: 05332464464

Kuruca Restaurant Camping
Kuruca Restaurant Camping

Adrasan Koyu Kamp Alanı

Adrasan Koyu’nda ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır. Kamping, bungalov, restoran ve marketler bulunmaktadır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanlarını tercih edebilirsiniz. Adrasan’a toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/2LhXT5j5yU8ibFHz6

Adrasan Koyu Kamp Alanı
Adrasan Koyu Kamp Alanı

Çıralı Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı

Çıralı’da denize yakın konumda yer alan kamping tesisi, ailelere ve arkadaş gruplarına uygundur. Toplu taşıma araçlarını ya da kendi aracınızı kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Tuvalet, banyo, çadır kamp alanı, barbekü, ızgara, otopark, internet, klima ve havlu imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/mume4mqnQgRPJZFk6
İletisim bilgisi: 05352085444

Çıralı Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı
Çıralı Friends Pansiyon Ve Kamp Alanı

Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı

Antalya’ya 180 kilometre uzaklıktadır. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanamamaktadır. Girişleri ücretsiz. Kamp ve piknik yapılabilir. Geyik Dağları eteğinde yer almaktadır. Herhangi bir tesis bulunmamaktadır.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/N4iGFmatYWJtDWvH6

Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı
Eğri Göl Yaylası Kamp Alanı

Osay Camping

Kızılot Plajı’nda hizmet veren kamping tesisi, ailelere ve arkadaş gruplarına uygundur. Otel, çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir. Toplu taşıma araçlarıyla ve kendi aracınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/Uuuog28w1MtYSh2Q6
İletisim bilgisi: 05358152623

Osay Camping
Osay Camping

Maden Koyu Kamp Alanı

Antalya’ya 87,4 kilometre uzaklıkta yer alan Maden Koyu’na toplu taşıma ile ulaşım sağlanmamaktadır. Tekirova’ya kadar toplu taşıma araçları ile gidebilir, Tekirova’dan da trekking yaparak ulaşabilirsiniz. Koya giden yol bozuktur. Arazi araçları harici araçlarla gitmenizi önermiyoruz. Girişler ücretsizdir. Kamp ve piknik yapılabilir. Ateş yakılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/L7KkmRXMuXoPPjxP6

Maden Koyu Kamp Alanı
Maden Koyu Kamp Alanı

Mavi Cennet Camping Pansiyon

Manavgat sahilinde hizmet veren tesis, Antalya şehir merkezine 89,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Oda konaklaması, karavan kampı, çadır kampı ve kahvaltı imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma ve şahsi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/MaviCennetCampingPansion?share
İletisim bilgisi: 02427483455

Mavi Cennet Camping Pansiyon
Mavi Cennet Camping Pansiyon

Engin Pansiyon Camping

Çıralı’da denize yürüme mesafesinde hizmet veren pansiyon ve kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 81,3 kilometre uzaklıktadır. Çadır alanı, masa, sandalye, bahçe, sıcak su, tuvalet, su, duş, karavan alanı, lavabo, restoran ve hamak imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma ve özel araç ile kolayca ulaşılabilir.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/3PU6jWUcb7gahj979
İletisim bilgisi: 02428257026

Engin Pansiyon Camping
Engin Pansiyon Camping

Yol Kenarı Camping

Antalya şehir merkezine 181 kilometre uzaklıkta yer alan tesis, Kaş ilçesinin Ağullu bölgesinde yer almaktadır. Toplu taşıma ve kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bungalov ev konaklaması ve çadır kampı yapılabilen işletme içerisinde; tuvalet, duş, sıcak su, su, yatak, elektik, otopark ve internet imkanları bulunmaktadır.

Konum bilgisi: https://g.page/yolkenari-camping?share
İletisim bilgisi: 05368883326

Yol Kenarı Camping
Yol Kenarı Camping

Çıralı Camping

Çıralı’da denize yürüme mesafesinde hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 81,4 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Tuvalet, duş, bungalov, su, sıcak su, buzdolabı, masa, sandalye, televizyon, klima, çadır kiralama hizmeti ve karavan kamp alanı imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir. Güncel fiyatlar için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/tFGsGxHB5uZtFuwX6
İletisim bilgisi: 05326277780

Çıralı Camping
Çıralı Camping

Gündüz Camping

Antalya şehir merkezine 92,5 kilometre uzaklıkta yer alan kamping tesisi Adrasan’da hizmet vermektedir. Sıcak su, su, ateş yakma alanı, duş, elektrik, tuvalet, bulaşık yıkama alanı, mutfak, ücretsiz otopark, bungalov, restoran, kafe, otopark, çadır alanı, şarj tesisi ve trekking parkuru imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ya da kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/Gunduzcamping?share
İletisim bilgisi: 05414070797

Gündüz Camping
Gündüz Camping

Lara Karavan Park

Lara Plajı’na sıfır hizmet veren kamping tesisi, Antalya şehir merkezine 15,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Çadır kamp alanı, bulaşık yıkama alanı, karavan kamp alanı, çamaşır yıkama alanı, elektrik, buzdolabı, duş, internet, su, haftalık kiralama hizmetleri, günlük kiralama hizmetleri, restoran ve lavabo imkanları bulunan kamp alanı sizleri bekliyor. Toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da kendi aracınızı kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/antalya-cadir-kamp-karavan?share
İletisim bilgisi: 05426223130

Lara Karavan Park
Lara Karavan Park

Kaşmarin Camping

Kaş ilçe merkezinde yer alan ve denize sıfır hizmet veren Kaşmarin Hotel Camping, Antalya şehir merkezine 189 kilometre mesafede yer almaktadır. Elektrik, su, sıcak su, internet, duş, tuvalet, mutfak, buzdolabı, restoran, plaj, bar, şemsiye, havuz ve şezlong imkanları bulunmaktadır. Tesis hem otel odası, hem de kamp alanı olarak hizmet vermektedir. Toplu taşıma ve şahsi araç ile kolayca ulaşılabilir. Güncel konaklama fiyatları ve kamp alanı fiyatlar için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://goo.gl/maps/yYuSPpjW9cApVmDLA
İletisim bilgisi: 02428362560

Kaşmarin Camping
Kaşmarin Camping

Kaş Harnup Camping

Büyükçakıl Plajı’na yürüme mesafesinde yer alan kamping tesisi, Antalya kent merkezine 189 kilometre uzaklıktadır. Toplu taşıma araçları ve kendi aracınız ile kolayca ulaşabilirsiniz. Çadır kiralama hizmetleri, tuvalet, banyo, mutfak, buzdolabı, internet, büfe, kahvaltı ve ateş yakma alanı imkanları bulunmaktadır. Güncel kamp fiyatları için iletişime geçiniz.

Konum bilgisi: https://g.page/harnup-camping?share
İletisim bilgisi: 05333642286

Kaş Harnup Camping
Kaş Harnup Camping

EDİTÖR NOTU

Sevgili doğa severler, Antalya kamp alanları listesini sizler için listeledik. Antalya ücretsiz kamp yerleri listesine ve Antalya ücretli kamp yerleri listesine blogumuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en kapsamlı Antalya kamp alanları rehberi içerisinde hemen hemen tüm kamp yerlerini ve kamping alanlarını paylaştık. Sizler blogumuzu inceleyip, eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları; iletisim@kampyerleri.org adresine mail atabilir ya da yorum yazarak destek olabilirsiniz.


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

4 Yorumlar

 1. Onur Altun

  Temmuz 13, 2021

  Harika bir paylaşım. Emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
  • İpek Demir

   Ekim 17, 2021

   Onur Bey Selamlar. Çok teşekkür ederiz. Bizi takipte kalmaya devam edin. Sevgiler.

   Cevapla
 2. FURKAN GÜNER

  Ekim 16, 2021

  Helal olsun cidden büyük emek

  Cevapla
  • İpek Demir

   Ekim 17, 2021

   Furkan Bey Selamlar. Çok teşekkür ederiz. Bizi takipte kalmaya devamm edin. Sevgiler.

   Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.