Alpinist Şişme Kamp Matı Özellikleri ve Model Listesi

Kamplarda konfor ve rahatlık, mutlaka ihtiyaç duyulan bir durum olarak ön plana çıkabiliyor. Doğada kamp yaparken; oturmak, dinlenmek veya uyumak gibi taleplerin karşılanması için; ekipman ve ortamın da uygun olması gerekiyor. Verimli bir kamp günü geçirmek isteniyor ise, verimli bir gece geçirilmesi de mantıklı olacaktır. Kamp matı bu sorunu ortadan kaldıran standart bir kamp ekipmanı olacaktır. Kamp uyku ekipmanları arasında da yaygın olarak kullanılan kamp matları; dolgu kamp matı veya şişme kamp matı olarak da piyasada yer almaktadır. Alpinist Outdoor markası da şişme kamp matı tasarlamış ve kampta rahatlık ve konfor sağlanması açısından size kolaylık sağlamış. İşte Alpinist şişme kamp matı özellikleri ve model listesi rehber içeriğimiz.

Alpinist Comfort Air Şişme Kamp Matı İncelemesi

Alpinist şişme kamp matı özellikleri listemizin ilk sırasında; Alpinist comfort air şişme kamp matı modeli yer almaktadır. Eşsiz konfora sahip olan kamp matı, iç kısmının köpük olması sayesinde; vücut ağırlığını koruyacak ve tüm alana eşit şekide dağıtacaktır.

Şişirme ve söndürme işlemleri de oldukça hızlı olan Alpinist comfort air şişme kamp matı modelini, ultra konfor sağlaması için satın alabilirsiniz.

Alpinist comfort air şişme kamp matı modelinin özel kesim yapı tasarımına sahip olması nedeniyle yalıtımı daha verimlidir ve matın ağırlığı da azaltılmıştır. Şişirme ve söndürme işlemleri için kamp matı üzerine valf konumlandırılmıştır.

Tamir kiti ve taşıma çantası ile beraber gelen Alpinist comfort air şişme kamp matı 190T polyester malzemeden tasarlanmıştır. Yüksek yoğunluğa sahip konforlu PU köpük ile doldurulmuştur.

Boyutu 66 c 13 cm, uzunluğu 188 cm ve genişliği ise 66 cm şeklindedir. 3,5 cm kalın konfor derecesine sahip olan Alpinist comfort air şişme kamp matı üzerinde iki adet valf bulunmaktadır.

Otomatik şişirebileceğiniz harika bir tasarıma sahip olan Alpinist comfort air şişme kamp matı modeli her türlü hava şartlarında konforlu kamp ve piknik yapmanıza yardımcı olacaktır.ü

Turuncu ve yeşil renk tasarımları ile ilgi çekmektedir. 3 mevsim uyku tulumudur.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI İNCELEME YAPMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Alpinist Comfort Air Şişme Kamp Matı İncelemesiPin
Alpinist Comfort Air Şişme Kamp Matı İncelemesi

Alpinist Freedom Air Şişme Kamp Matı İncelemesi

Alpinist freedom air şişme kamp matı modeli; kamp ve pikniklerinizde size ultra konfor sağlayacaktır. Kamp matı ağırlığının az olması ve boyutlarının kompakt olması nedeniyle konfor ve pratiklik bir arada gelmektedir.

Özel yapıya sahip olan Alpinist freedom air şişme kamp matı modeli, daha iyi konfor sağlanması hususunda düz bir yüzey hissi sağlamaktadır ve yüksek stabilite sunar.

Uyku tulumu da kullanırsanız, kamp matının boşluklarını doldurarak termal konfor artırılmış olacaktır. Sırt çantanızda bile çok az yer kaplayacak Alpinist freedom air şişme kamp matı modeli; ultra hafif şişme kamp matı olarak bilinir.

40D naylon TPU malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Su geçirmezdir ve iç malzemesi naylon TPU malzemesine sahiptir.

Çift katmanlı şekilde tasarlanmış lamine kaplama ilgi çekmektedir ve  iç katmanda TPU sızdırmazlık kaplamalı tasarım vardır.

27 x 10 cm boyutu, 195 cm uzunluğu ve 58 cm genişliği bulunan Alpinist freedom air şişme kamp matının konfor derecesi 5 cm’dir. Ergo valf tipi valf bulunur ve her türlü hava şartlarında kolayca şişirilebilir ve söndürülebilir.

Alpinist freedom air şişme kamp matı modeli, taşıma çantası ve tamir seti ile beraber gönderilmektedir. Turuncu ve mavi renk seçenekleri de bulunmaktadır. 3 mevsim uyku tulumudur.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI İNCELEME YAPMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Alpinist Freedom Air Şişme Kamp Matı İncelemesiPin
Alpinist Freedom Air Şişme Kamp Matı İncelemesi

Alpinist Peak Compact Şişme Kamp Matı İncelemesi

Alpinist peak compact şişme kamp matı modeli, Alpinist şişme kamp matı özellikleri ve model listesi rehber içeriğimizin son bölümünde yer almaktadır.

4 mevsimlik uyku tulumudur. 5 cm’lik rahat bir yüksekliğe sahiptir. Yani, kamp matının konfor derecesi 5 cm’dir.

Yüksek ısı katsayısına da sahip olan Alpinist peak compact şişme kamp matı modelinin yılın 4 mevsimi 12 ayı rahatça kullanabilirsiniz.

Tamir seti ve taşıma çantasına sahip olan kamp matı, otomatik şişme moduna sahip valf tasarımı ile ilgi çekmektedir. Katlanabilme özelliği ile kapladığı alanı en aza indiren kamp matı, kamp ve pikniklerinizde size eşsiz bir deneyim sunacaktır.

Alpinist peak compact şişme kamp matı modelinin iç yapısı, ısı yalıtımının artırılması için delikli PU köpük tasarımı kullanılarak harika bir özellik yüklemesi yapılmıştır.

Şişirmenin ve söndürülmesinin kolay olduğu düz valf modu, kamp matına pratiklik katmıştır.

190T polyester taf kompozit PVC kullanılarak tasarlanan Alpinist peak compact şişme kamp matı modeli dayanıklı bir kamp matı olarak ön plana çıkmaktadır.

Kamp matının iç kısmında yer alan dalgalı bölüm ise; ısı kaybını yavaşlattığı gibi maksimum konfor sunacaktır. 62 cm x 15 cm boyutu, 195 cm uzunluğu, 60 cm genişliği ile harika bir kamp matı modelidir.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI İNCELEME YAPMAK İÇİN: TIKLAYINIZ

Alpinist Peak Compact Şişme Kamp Matı İncelemesiPin
Alpinist Peak Compact Şişme Kamp Matı İncelemesi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1