Kasım 25, 2021

Ağva Kamp Alanları

Ağva Kamp Alanları

İstanbul’un en çok ziyaret edilen bölgelerinden olan Ağva’da kamp yapabileceğiniz birbirinden güzel bölgeleri paylaştık. Şile’ye bağlı bir semt olan Ağva’da; Osmanlılar, Romalılar, Hititler ve Frigler gibi pek çok uygarlık yaşamıştır. Milattan Önce 7. Yüzyıla kadar uzanana tarihi geçmişe yakından tanıklık etmek de mümkündür. Ağva’da yer alan derelerde, köylerde ve bazı koylarda tarihi yapı kalıntılarına rastlamak mümkündür. Ağva’nın tarihi geçmişine ve doğa güzelliklerine yakından bakmak isterseniz; Ağva kamp alanları listemizi incelemenizi öneriyoruz. Ağva ücretli kamp alanları ve Ağva ücretsiz kamp alanları ile ilgili bilgiler paylaştık. İşte Ağva’da sizi bekleyen güzellikler.

ŞİLE ÜCRETLİ KAMP YERLERİ VE ŞİLE ÜCRETSİZ KAMP YERLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Ağva Kilimli Koyu Kamp Alanı

Ağva’nın en güzel bölgelerinden olan Kilimli Koyu’nda harika bir kamp deneyimi sizleri bekliyor. Kilimli Koyu önceden ücretsizdi. Ancak şimdilerde; giriş ücreti, tuvalet ücreti ve duş ücreti talep edilmektedir. Ayrıca restoran işletmesi de var. Tesisin ve bölgenin bakımsızlığı yoğun şikayet alıyor ancak doğası için ziyaret edilebilir. Otobüs ile ulaşım var. Otobüs ile gidip, indikten sonra biraz yürümek gerekiyor. Yüzme ve dalış için uygun. Kilimli Koyu trekking rotası olarak da gayet verimlidir. Çadır kampı ve karavan kampı yapılabilir.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/oiVngYLBwwExwUFS6

Ağva Kilimli Koyu Kamp Alanı
Ağva Kilimli Koyu Kamp Alanı

Ağva Seferoğulları Kamping

Ağva’da hizmet veren Seferoğulları Camping tesisi, 10 bin metrekarelik dev bir alana sahiptir. Ailelerin ve arkadaş gruplarının sık sık ziyaret ettiği tesis içerisinde; çadır kampı ve bungalov kiralaması hizmetleri sunulmaktadır. Seferoğulları Camping tesisi sadece kamp ve bungalov konaklaması için değil, günübirlilk tatil için de uygundur. Seferoğulları Camping işletmesine ait piknik alanı bulunmaktadır. Dilerseniz piknik alanını da tercih edebilirsiniz. Seferoğulları Camping tesisinde; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğinin yanı sıra; mangal alanı imkanı da bulunmaktadır.

Konum Bilgisi: https://g.page/agvaseferoglucamping?share
İletişim Bilgisi: 05378803500

Ağva Seferoğulları Kamping
Ağva Seferoğulları Kamping

Gelesun Kampland Ağva

Çadır kampı ve karavan kampı hizmetleri sunan Gelesun Kampland işletmesine; gitmek isterseniz otobüs kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bungalov ev hizmeti de sunulmaktadır. 4 pencereye sahip bungalov evler içerisinde; nevresim imkanı bulunmaktadır. Dileyenler kendi çadırı ile kamp yapabilir. Çadırınız yok ancak kamp yapmak istiyorsanız, işletmeden kamp çadırı kiralaması yapabilirsiniz. Karavan kiralaması yok ancak, kendi karavanınız ile kamp yapabilirsiniz. Denize 1.5 kilometre mesafede yer alan tesis içerisinde; ateş yakma alanı, internet, sıcak su, kamp alanı, elektrik, otopark, yatak, oturma alanı ve dinlenme alanı imkanları vardır.

Konum Bilgisi: https://g.page/agvakamp?share
İletişim Bilgisi: 05322062274

Gelesun Kampland Ağva
Gelesun Kampland Ağva

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Ağva’da ücretsiz kamp yapabileceğiniz bölgelerden bir tanesi olan Hacıllı Şelalesi’nin yanında Koca Deresi’de bulunmaktadır. Orman içerisinde yer alan Hacıllı Şelalesi çevresinde kamp yapmak mümkündür. Kuş sesleri, ağaçların ferahlığı arasında keyifli bir kamp yapmak için geç kalmamak gerekmektedir. Hacıllı Şelalesi’nin yanı başında patika yollar vardır. Orman içerisinde trekking yapabilirsiniz. Hacıllı Şelalesi’nin en yakın yerleşim yeri, ismini aldığı Hacıllı Köyü’dür. Hacıllı Şelalesi çevresinde; karavan kampı ve çadır kampı yapılabilir. Tuvalet, duş ve elektrik gibi imkanlar yok. Yiyecek ve içeceklerinizi Hacıllı Köyü merkezinden temin edebilir ya da yanınızda götürebilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/futGe2L3PyE3k2f96

Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı
Hacıllı Şelalesi Kamp Alanı

Green Park Camping

Çadır kamp alanı, karavan kamp alanı ve bungalov kiralaması hizmetleri sunan Green Park Camping yeni misafirlerini bekliyor. Konaklamak için; standart bungalov ev ve çadır bungalov imkanları vardır. Kamp yapmak isteyenler ise; kendi karavanları ve kendi çadırları ile kamp yapmak durumundadır. Çadırı olmayanlar, çadır bungalov seçeneğinden faydalanabilir. Ayrıca piknik alanı da bulunmaktadır. Kahvaltı dahil hizmetler mevcuttur. Çadır bungalov ev seçeneği paketinde; ev içerisinde ve genel ortak alanda sunulan hizmetler; buzdolabı, yatak, elektrik, nevresim, battaniye, duş, tuvalet, oyun parkıi internet ve otopark imkanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bungalov evlerin hepsinin önünde, piknik masası ve mangal alanı vardır. Günübirlik piknik yapmak isteyenler; duş, tuvalet, masa, sandalye, buzdolabı ve internet için ek ücret ödemek durumundadır. Standart bungalov evler içerisinde; televizyon, duş, klima, buzdolabı ve tuvalet imkanları vardır. Kendi çadırı ile kamp yapacaklardan alınan ücrete; tuvalet, oyun parkı, otopark, duş, internet ve buzdolabı ücreti dahildir. Yerde ateş yakmak yasaktır ve sadece belirlenen alanlarda ateş yakmak gerekmektedir. Denize sıfır hizmet veren tesise ait şezlong ve şemsiyeler ek ücrete tabidir. Gitmeden önce rezervasyon yaptırınız.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/LkLQ7ByJohe4BU1t5
İletişim Bilgisi: 05326862318

Green Park Camping
Green Park Camping

Woodyville Tree Houses And Cowboy City

Akçakese Plajı’na yürüme mesafesinde hizmet veren Woodyville Tree Houses And Cowboy City tesisi geniş ve yemyeşil bir alanda hizmet vermektedir. Tesis ahşap bungalov ev kiralamasının yanı sıra çadır kamp alanı hizmeti de sunmaktadır. Kendi çadırınızla kamp yapabileceğiniz gibi, Woodyville Tree Houses And Cowboy City tesisinden de çadır kiralaması yapabilirsiniz. Plaj alanı ince kumlara sahiptir. Denize sıfır hizmet veren Woodyville Tree Houses And Cowboy City işletmesi içerisinde; ücretsiz otopark, ücretsiz internet, doğa yürüyüşü parkuru, bulaşık yıkama alanı, restoran, çamaşırhane, kafe, ateş yakma alanı, yatak, tuvalet, duş, sıcak su, soğuk su ve manzara seyir alanı imkanları vardır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/2C9oqGtM2gE7nt5L8
İletişim Bilgisi: 05325077550

Woodyville Tree Houses And Cowboy City
Woodyville Tree Houses And Cowboy City

Şile Alacalı Camp

Şile Camping Alacalı Kamp Pansiyon tesisi; çadır kampı, bungalov kiralaması ve karavan kampı yapmak için uygundur. Ağaçlar arasında hizmet veren tesis içerisinde; piknik masası, sandalye ve oturma alanları da bulunmaktadır. Şehirden uzaklaşıp, doğa ile kucaklaşmak için uygun olan Şile Camping Alacalı Kamp Pansiyon tesisi ailelere ve arkadaş gruplarına da uygundur. Çadır ve karavan kampı yapmak isteyenler için; ortak kullanım alanında buzdolabı ve mutfak hizmeti sunulmaktadır. Alacalı Plajı’na birkaç adımlık mesafede hizmet veren Şile Camping Alacalı Kamp Pansiyon tesisinde restoran ve kafe hizmeti var. Dileyenler mangal ve barbekü ateşi yakarak, keyifli bir mangal ziyafeti çekebilir. Otopark, tuvalet, mutfak, elektrik, internet, duş, yürüyüş parkuru, çeşme, restoran ve manzara seyir alanı imkanları vardır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/u4hq7hXQzUExUxeG8
İletişim Bilgisi: 05076006153

Şile Alacalı Camp
Şile Alacalı Camp

Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kadırga Koyu’na giden yol bozuk. Sadece itfaiye yolu var. Yağışlı dönemlerde çamur oluyor. Arazi araçları ile gitmek uygun olacaktır. Binek araçlar ile kolay ulaşımdan söz etmek mümkün değil. Kadırga Koyu, yolu bozuk olmasından dolayı bakir kalmış. Çünkü her araç ile kolayca ulaşım sağlanamadığından dolayı, Ağva kamp alanları çok kişi ziyaret edememiş. Denizi durgun olan Kadırga Koyu’nun kumsal alanında irili ufaklı taşlar ve zaman zaman kum alanlar mevcuttur. Restoran ve kafe gibi işletmeler yok. Zaten doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yer. Tuvalet ve duş gibi imkanlar dahi yok. Sadece yürüyüş parkuru ve manzara seyir alanı var. Doğası için tercih edebilirsiniz ancak yolu yüzünden gitmek ister misiniz orası size kalmış. Gidersenizde; yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürmeden gitmemenizi öneriyoruz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/UamhJF6pUJagZUe89

Kadırga Koyu Kamp Alanı
Kadırga Koyu Kamp Alanı

Kayıp Ada Kamp Alanı

Şile’de Atatürk Ormanı sahasında yer alan Kayıp Ada, deniz manzaralı keyifli bir kamp yapmanıza imkan sağlamaktadır. Tuvalet, ateş yakmaya uygun alan, elektrik, kahvaltı, duş, büfe, plaj alanı, şemsiye, şezlong, otopark, soyunma kabini, yürüyüş parkuru ve manzara seyir alanı imkanları bulunuyor. Ayrıca İBB’nin özel cankurtaranları da hizmet vermektedir.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/Xp6H35sHwNYakRXR7

Kayıp Ada Kamp Alanı
Kayıp Ada Kamp Alanı

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Şuayipli Köyü Plajı’nda çadır kampı ve karavan kampı yapabilirsiniz. Yaz sezonunda aşırı kalabalık olan Şuayipli Köyü Plajı; günübirlik piknik ve kamp için ziyaret edilebilir. Şuayipli Köyü Plajı’nın kumsal alanı güzel ve denizi biraz dalgalı ancak çocuklar için de gayet uygundur. Şuayipli Köyü Plajı’nda tuvalet, soyunma kabini ve duş imkanı var. Ayrıca restoran alanı da var. Şuayipli Köyü Plajı çevresinde aracınızı park edebileceğiniz otopark imkanı da bulunmaktadır.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/KW13e8gJ9mv6crHb9

Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı
Şuayipli Köyü Plajı Kamp Alanı

Kabakoz Köyü Plajı Kamp Alanı

Kabakoz Köyü Plajı, Atatürk Ormanı ile yan yana konumda yer almaktadır. Harika bir doğası olan Kabakoz Köyü’nde kamp ve piknik yapabilirsiniz. Kabakoz Köyü Plajı, kumluk bir alana sahip. Denizi temiz ancak dalgaları çok olmasından dolayı, yüzmek biraz zor. Kabakoz Köyü’nde; market, büfe, fırın, kasap ve bakkal var. Dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda götürebilir, dilerseniz de Kabakoz Köyü’nde hizmet veren tesislerden temin edebilirsiniz. Tuvalet ve duş alanı yok. Kabakoz Köyü’nde hizmet veren restoran ve işletmelerin tuvaletlerini kullanabilirsiniz.

Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/VMzUnBXC3sFLVqiQA

Kabakoz Köyü Plajı Kamp Alanı
Kabakoz Köyü Plajı Kamp Alanı

İstanbulKamp

Ağva’da denize sıfır hizmet veren İstanbulKamp tesisi, Ağva’nın en büyük kamp alanları işletmesinden bir tanesidir. Çadır kampı ve karavan kampının yanı sıra, günübirlik piknik hizmetleri de sunulmaktadır. 400 kişi kapasiteli beach alanı da bulunan İstanbulKamp işletmesinde; bungalov kiralama hizmeti de mevcuttur. Tuvalet, elektrik, duş, internet, kamp alanı, restoran, aktivite alanı, plaj alanı, şemsiye, şezlong, soyunma kabini, otopark, mutfak, eğitim parkurları, voleybol sahası, yürüyüş parkuru ve manzara seyir alanı imkanları bulunmaktadır.

Konum Bilgisi: https://g.page/istanbulkamp?share
İletişim Bilgisi: 05321200498

İstanbulKamp
İstanbulKamp

EDİTÖR NOTU

Ağva ücretli kamp yerleri ve Ağva ücretsiz kamp yerleri listesini paylaştık. Daha önce Ağva kamp alanları listesinde yer alan bölgelerde kamp yapmış olan doğa severlerin yorumlarını YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın…


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.