18 Nisan 2024 Hakmar Express Kamp Ekipmanları İncelemesi

Kamp sezonu hazırlığı yapanları sevindiren haberi, Hakmar Express duyurdu. Hakmar Express internet sitesi, sosyal medya hesabı ve mağazalarında yer alan reklam panoları üzerinde yer alan afişlere göre; birbirinden güzel kamp ekipmanlarının satışı yapılacak. Biz de sitemiz içerisinde; Türkiye’nin en büyük kamp platformu Kampyerleri.org / Instagram @kampyeri ekibi olarak; Hakmar Express mağaza şubelerinde satışa sunulacak uygun fiyatlı kamp ekipmanları incelemesini paylaştık. Peki, Hakmar Express kamp ekipmanları alınır mı? Hakmar Express kamp ekipmanları alınmalı mı? Hakmar Express kamp ekipmanları kaliteli mi? Hakmar Express kamp ekipmanları garantili mi? İşte Hakmar Express market kamp ekipmanları listesi. 18 Nisan 2024 Hakmar Express kamp ekipmanları incelemesi rehber içeriğimiz sizlerle.

Hakmar Express 3 Kişilik Kamp Çadırı

18 Nisan 2024 tarihinde Perşembe günü Hakmar Express mağazalarında satışa sunulacak Hakmar Express kamp ekipmanları arasında yer alan ilk ürün; Dunlop markasının 3 kişilik kamp çadırıdır.

1.299 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak Hakmar Express 3 kişilik kamp çadırı modelinde farklı renk seçeneği mevcuttur ve boyutları ise; 210 x 220 x 130 cmdir.

Hakmar Express 2 Kişilik Kamp Çadırı

18 Nisan 2024 Hakmar Express kamp ekipmanları incelemesi içeriğimiz içerisinde yer alan bir diğer kamp ekipmanı ise; Dunlop markasının 2 kişilik kamp çadırı modelidir.

Farklı renk seçenekleri ile Hakmar Express mağazalarında satışa sunulacak 2 kişilik kamp çadırının boyutu ise; 201 x 150 x 120 cmdir. Hakmar Express 2 kişilik kamp çadırı modeli 999 TL fiyat etiketi ile 18 Nisan 2024 tarihinde satışa sunulacaktır.

Hakmar Express Ahşap Kollu Kamp Sandalyesi

Hakmar Express ahşap kollu kamp sandalyesi, kamplarda konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Farklı renk seçeneği ile satılacak ahşap kollu kamp sandalyesi modeli 259 TL fiyat etiketine sahiptir.

Hakmar Express ahşap kollu kamp sandalyesi modeli, 57 x 55 x 81 cm boyutlarına sahiptir.

Hakmar Express Rejisör Kamp Sandalyesi

18 Nisan 2024 tarihinde Hakmar Express mağazalarında satılacak rejisör kamp sandalyesi, 249 TL’ye alıcısını bulacaktır.

Farklı renk seçeneği ile satılacak olan söz konusu kamp sandalyesi, 50 x 50 x 84 cm boyutlarındadır.

Hakmar Express Katlanabilir Kamp Masası

18 Nisan 2024 Hakmar Express kamp ekipmanları incelemesi içeriğimiz içerisinde yer alan bir diğer Hakmar Express kamp ekipmanı modeli ise; katlanabilir kamp masasıdır.

Yer kaplamayan ve kolayca kurulabilen kamp masası, farklı renk tasarımlarına sahiptir ve 70 x 50 x 55 cm boyutlarındadır. Ayrıca, katlanabilir kamp masası modeli, 349 TL fiyatı ile satışa sunulacaktır.

Hakmar Express Dağcı Sırt Çantası

53 cm boy ölçüsü ve 33 cm en ölçüsüne sahip Hakmar Express dağcı sırt çantası, 18 Nisan 2024 tarihinde Hakmar Express mağazalarında satılacaktır.

Siyah renk seçeneğine sahip olan sırt çantası, geniş iç hacmi ile oldukça pratik bir kullanım sağlayacaktır. 249 TL’ye sırt çantasını satın alabilirsiniz.

Hakmar Express Tek Kişilik Şişme Yatak

Bestway markasının 185 x 76 x 22 cm boyutlarına sahip tek kişilik şişme yatak modeli, Hakmar Express mağazalarında, 18 Nisan 2024 tarihinde satılacaktır. Farklı renk tasarımına sahip olan tek kişilik şişme yatak modeli, 399 TL’ye alıcısını bekleyecektir.

Hakmar Express Kamp Uyku Tulumu

190 x 75 cm boyutlarında Dunlop markasının uyku tulumu da Hakmar Express mağazalarında satılacaktır. Farklı renk seçeneklerine sahip uyku tulumu, sadece 299 TL’ye satışta olacaktır. 18 Nisan 2024 tarihinde Hakmar Express mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayınız.

Hakmar Express Kendinden Şişen Kamp Matı

Camp active markasının, kendinden şişen kamp matı modeli de Hakmar Express mağazalarında satılacaktır.

Kolayca temizlenebilir kumaş yapısı, 180 x 50 cm boyut, kolay ve otomatik kurulum, 970 gm ağırlık ve pompasız kullanım özelliklerine sahiptir. 499 TL’ye Hakmar Express kendinden şişen kamp matı modelini tercih edebilirsiniz.

Hakmar Express Tekli Portatif Kamp Ocağı

Kolayca taşınabilir olması bakımından yaygın olarak tercih edilen tekli portatif kamp ocağı, 18 Nisan’da Hakmar Express mağazalarında olacaktır.

Emaye ızgara, elektrostatik boyalı gövde, 2-3 saat kullanım süresi, tüp ile çalışma sistemi ve taşıma çantası ile Hakmar Express mağazalarında yerini alacak olan tekli portatif kamp ocağı modeli, 699 TL’ye satılacaktır.

Hakmar Express Çakmaklı Torch

Hakmar Express çakmaklı torch modeli, Hakmar Express mağazalarında sizi bekliyor olacaktır.

329 TL’ye satılacak çakmaklı torch modeli; paslanmaz çelik gövde, soğutma hava filtresi, alev gücü ayarı, aç – kapa emniyeti ve ateşleme tetiği özelliklerine sahiptir.

Hakmar Express Çakmaklı Kartuş Pürmüz Set

Kamp ve pikniklerin yaygın olarak kullanılan ekipmanlarından, çakmaklı kartuş pürmüz set modeli de; Hakmar Express mağazalarında 18 Nisan 2024 tarihinde satışa sunulacaktır. Fiyatı ise sadece 249 TL’dir.

Hakmar Express Kamp Gaz Kartuşu

Portatif kamp ocaklarına ve pürmüz setlerine uyumlu, kamp gaz kartuşu modeli de, Hakmar Express mağazalarında satılacaktır. 49.95 TL’ye satılacak olan kamp gaz kartuşu modelini tercih edebilirsiniz.

Hakmar Express Buz Paketi

2’li ve farklı renklerde Hakmar Express mağazalarında satılacak olan buz paketi modeli de, yaz aylarında kamp ve piknikleriniz de size serinlik katacaktır. 29.95 TL’ye Hakmar Express mağazalarından 2’li buz paketini satın alabilirsiniz.

Hakmar Express 3’lü Kamp Tencere Seti

Kamp yemek pişirme ekipmanlarının olmazsa olmazlarından, 3’lü kamp tencere seti modeli de; Hakmar Express mağazalarında satılacaktır.

Tencere çapı 17 cm ve derinlik ise; 9 cm’dir. Tava çapı 19 cm’dir ve derinlik ise; 4 cm’dir. Çaydanlık çapı 7 cm’dir ve derinlik ise; 10 cm’dir. Hakmar Express kamp tencere seti 3’lü modeli, 999 TL’ye satışa sunulacaktır.

Hakmar Express Siboplu Kartuş Ocak + 230 G Tüp

Hakmar Express siboplu kartuş ocak + 230 g tüp modeli de; Hakmar Express mağazalarında satışa sunulacaktır.

Taşınabilir ve pratik yapılıdır. Paslanmaz ve dayanıklı nikel – krom kaplamalı gövdeye sahiptir. Isıya dayanıklı cam modülü ve hassas alev ayarı sağlayan musluğu ile pratik kullanım sağlayacaktır. 18 Nisan 2024 tarihinde 299 TL’ye Hakmar Express mağazalarından, siboplu kartuş ocak + 230 g tüp modelini satın alabilirsiniz.

Hakmar Express Gaz Kartuşu

18 Nisan 2024 Hakmar Express kamp ekipmanları incelemesi içeriğimizin son bölümünde yer alan kamp ekipmanı, gaz kartuşudur.

230 g ağırlığına sahip olan gaz kartuşu, %100 emniyetlidir. Çift conta sistemi ile maksimum emniyet sağlar. İçten siboplu gaz kilitleme sistemine sahip olan gaz kartuşu modeli 199 TL’ye satılacaktır.

18 Nisan 2024 Hakmar Express Kamp Ekipmanları Afişi

18 Nisan 2024 Hakmar Express kamp ekipmanları içeriğimizin sonuna geldik. Alt kısımda yer alan fırsat ürünler katalogu üzerinden akmar Express market şubelerinde satışa sunulacak ürünleri inceleyebilirsiniz.

18 NİSAN 2024 HAKMAK EXPRESS KAMP EKİPMANLARI AFİŞİ

NOT: ÜRÜNLERİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN GÖRSEL ÜZERİNE TIKLAYINIZ

18 Nisan 2024 Hakmar Express Kamp Ekipmanları AfişiPin
18 Nisan 2024 Hakmar Express Kamp Ekipmanları Afişi
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1