Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 Giriş Ücretleri – Yamanlardağı Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir?

İzmir’de gezilecek yerler ve İzmir’de piknik yapılacak yerler listesinde kendisine yer bulan Yamanlardağı Tabiat Parkı, harika bir doğaya ve doğa manzarasına sahiptir. İzmir’de şehirden uzaklaşıp, doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz harika bir lokasyonda yer alan Yamanlardağı Tabiat Parkı’nda ağaçlar içerisinde ferah bir tatil yapabilirsiniz. İzmir Karagöl Tabiat Parkı’na da oldukça yakın mesafede yer alan Yamanlardağı Tabiat Parkı’nda günübirlik gezi ve piknik deneyimleyebilirsiniz. Peki, Yamanlardağı Tabiat Parkı nerede ve nasıl gidilir? İşte Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 giriş ücretleri ve Yamanlardağı Tabiat Parkı ile ilgili tüm bilgiler.

Yamanlardağı Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Yamanlardağı Tabiat Parkı, İzmir kent merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yamanlardağı Tabiat Parkı, harita kayıtlarında Menemen ilçesine bağlı olduğu yazılmaktadır ancak konum itibariyle, İzmir’in Karşıyaka ilçesinin hemen arka tarafında yer alır. Ayrıca Yamanlardağı Tabiat Parkı’nın Karşıyaka ilçe merkezine uzaklığı ise; 17 kilometredir.

Yamanlardağı Tabiat Parkı’na ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçları kullanılması mümkün değildir.

Sadece şahsi araçlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. İzmir kent merkezi üzerinden Yamanlar mevkiine gidilmelidir. Yamanlar mevkiine gelindiğinde ise; Karagöl Tabiat Parkı ve Yamanlardağı Tabiat Parkı yoluna düz devam edilmelidir.

Yamanlardağı Tabiat Parkı’nın Yamanlar mevkiine uzaklığı 5 kilometredir. Yamanlar mevkiinden ortalama 5 kilometre sonra, Yamanlardağı Tabiat Parkı sizi karşılayacaktır.

Yamanlardağı Tabiat Parkı Güncel Konum Bilgisi: https://goo.gl/maps/kUKX5p3BbzcUJDj97
Yamanlardağı Tabiat Parkı Güncel İletişim Bilgisi: 0232 369 80 06

Yamanlardağı Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir?Pin
Yamanlardağı Tabiat Parkı Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 Giriş Ücretleri

Yamanlardağı Tabiat Parkı’na girişler ücretlidir. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nce belirlenen ücretler alt kısımda yer almaktadır. Ayrıca sitemizde yer alan ücret listesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nden alınmıştır. Ücretler ile ilgili oluşabilecek mağduriyetlerden kampyerleri.org sorumlu değildir. Kampyerleri.org sadece bilgi paylaşımı sağlamaktadır.

Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 giriş ücreti şu şekildedir,

  • Kişi başı giriş ücreti: 35₺
  • Kişi başı indirimli giriş ücreti: 20₺
  • Bisiklet ile giriş ücretleri: 35₺
  • ATV ve Motorsiklet ile giriş ücreti: 70₺
  • Kamyonet, pickup ve otomobil ile giriş ücreti: 105₺
  • Minibüs ile giriş ücreti: 315₺
  • Midibüs ile giriş ücreti: 525₺
  • Otobüs ile giriş ücreti: 1.050₺
Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 Giriş ÜcretleriPin
Yamanlardağı Tabiat Parkı 2024 Giriş Ücretleri
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!


1