Aralık 1, 2022

Yağmurlu Kampların Vazgeçilmezi: Tek Kullanımlık Yağmurluk Modelleri

Yağmurlu Kampların Vazgeçilmezi: Tek Kullanımlık Yağmurluk Modelleri

Yağmurluk modelleri, yağışlı mevsimlerde kamp veya piknik yapılırken yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle outdoor etkinliklerin vazgeçilmez ekipmanları arasında kendisine yer bulan tek kullanımlık yağmurluk modelleri, sık sık tercih edilmektedir. Durum böyle olunca da, piyasada ilgiyle takip edilmektedir ve satışları yapılmaktadır. Kış kamplarında veya yağışlı havalarda kamp yaparken; bütçeniz kısıtlı ise uygun fiyata satılan tek kullanımlık yağmurluk modelleri tercih edebilirsiniz. Tek kullanım yağmurluklar; çanta, araba ve dolap gibi eşyalar içerisinde de yer kaplamayacaktır. Cepte bile taşınabilir tasarıma sahip olan tek kullanımlık yağmurluklar, yağmurlu kampların vazgeçilmezi olmuştur. Peki tek kullanımlık yağmurluk modellerinin, kullanıcılara ne gibi bir yardımı dokunmaktadır? Yani kullan at yağmurluk modelleri, dayanıklı şekilde nasıl kullanılabilir? İşte merak edilen soruların yanıtları, tek kullanımlık yağmurluk modelleri ile ilgili rehber blogumuzu oluşturduğumuz kampyerleri.org sitemizde…

YAĞMURLUK SEÇİMİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER İÇİN TIKLAYINIZ

KAMP ÇANTASI YAĞMURLUĞU KULLANIM REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNDİRİMLİ KAMP EKİPMANI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KAMP ALANLARI HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

BUNGALOV EVLER HARİTAMIZ İÇİN TIKLAYIN

Yağmurluk Nedir? – Yağmurluk Nerelerde Kullanılır?

Yağmurluk modelleri; adından da anlaşılacağı gibi; su geçirmez özelliğe sahiptir. Kıyafet üzerine giyilebilen giysiler, yağmurluktur. Yağmurluk modelleri; kullanım alanları ve özellikleri açısından farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Yağmurluk modellerinin başlıca kullanım alanları ise; beş ana başlıkta toplanabilmektedir. Bunlar ise; tarım, balıkçılık, hayvancılık, hobi, inşaat, doğa sporları, denizcilik, açık hava etkinleri, ulaşım, turizm, askeriye, kampçılık ve piknik olarak ön plana çıkmaktadır.

Yağmurluk Nedir? - Yağmurluk Nerelerde Kullanılır?
Yağmurluk Nedir? – Yağmurluk Nerelerde Kullanılır?
TWİTTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!

Yağmurluk Nasıl Seçilir?

Yağmurluk seçimi yaparken; hava şartları, iklim, yapılacak aktivite ve bütçe göz önüne alınmalıdır. Ayrıca taşınabilirlik, kumaş malzemesi ve modeli de dikkate alınmalıdır. Bu detaylara dikkat ederek, kaliteli bir yağmurluk modeli tercih edebilirsiniz.

Yağmurluk Nasıl Seçilir?
Yağmurluk Nasıl Seçilir?

Tek Kullanımlık Yağmurluk Modelleri

Tek kullanımlık yağmurluklar, kolay ve pratik taşınabilmesi sayesinde; her zaman yağmura karşı koruyacaktır. Ayrıca dilediğiniz her yerde ve yanınızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Tek kullanımlık yağmurluk çeşitleri; genişliği 120 cm ile 140 cm arasındadır. Uzunluğu ise; 150 cm ile 180 cm arasındadır. Yağmurluğun katlanmış yani kapalı halinin genişlik oranı 9 cmdir. Yüksekliği 13 cm ve ağırlığı ise sadece 44 gramdır. Kapşon özelliği de bulunan tek kullanımlık yağmurluk modelleri; çıtçıtları sayesinde kapanarak vücudu sarmaktadır.

Tek Kullanımlık Yağmurluk Modelleri
Tek Kullanımlık Yağmurluk Modelleri

EDİTÖR NOTU

Daha önce tek kullanımlık yağmurluk kullandınız mı? Yağmurlu havalarda kamp yaparken, hangi yağmurluk modelleri kullandınız? Deneyimlerinizi iletisim@kampyerleri.org mail adresi üzerinden ya da YORUM GÖNDER ekranı üzerinden bekliyoruz. Doğa ile kalın. Sevgiyle kalın…


Fırsat Ürünleri

Stanley Adventure Travel Mug 0.47L (%40 İNDİRİMLİ)
İçeceklerinizi saatlerce sıcak veya soğuk tutacak, kolay temizlenebilen Stanley termoslardaki kampanya sizi bekliyor.
Detaylara bak
Joystar Katlanır Kamp Plaj ve Balıkçı Sandalyesi (%35 İNDİRİMLİ)
Taşıma çantasıyla birlikte kolay taşınabilirliği sayesinde pek çok dış alan aktivitesinde yanınızda götürebileceğiniz bir eşyadır. Piknik, plaj, kamp, balkon ve terasa uygundur.
Detaylara bak

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.